پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

شباهت همسر اول و دوم گلشیفته به یکدیگر +تصاویر

مجموعه : اخبار سینما
شباهت همسر اول و دوم گلشیفته به یکدیگر +تصاویر

شباهت همسر اول و دوم گلشیفته به یکدیگر

 

مدتی پیش نقیب شنبه زاده موزیسین بوشهری معروف ، خبر ازدواج مجدد گلشیفته فراهانی را در صفحه اجتماعیش اعلام کرد.به گزارش پارس ناز این اطلاعرسانی وی بدون ذکر نام داماد بود و همین باعث شد شایعاتی در مورد هویت داماد ایجاد شود.

 

از آن طرف گلشیفته فراهانی در تازه ترین پست صفحه اجتماعی اش بدون اشاره مستقیم به ازدواج و نام همسر، فقط ویدیویی که یک آرتیست چیدمان در آن در حال گفتگو با گلشیفته است را در صفحه اجتماعیش قرار داد.

شباهت همسر اول و دوم گلشیفته به یکدیگر +تصاویر

همسر جدید گلشیفته فراهانی کیست؟

 

این آرتیست چیدمان یا هنرمند خیابانی که اغلب در منهتن نیویورک به اجرای برنامه می پردازد”متیو سیلور” نام دارد که حین تک گویی خود به گلشیفته از عشق به او می گوید و از با هم بودن!این هنرمند خیابانی در کلیپی خطاب به گلشیفته میگوید:

 

look at me In the eyes golshifteh(r)… I’m here, Because you’re here… We’re mirrors of each other… So it’s important that: WE LOVE OURSELVES, ACCEPT OURSELVES, AND BE OURSELVES…. CAUSE LIFE IS SHORT !!!!!BKAWK,FART !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

در ویدیوی منتشرشده توسط گلشیفته، متیو سیلور خطاب به وی می گوید: به چشمام نگاه کن گلشیفته! من اینجام چون تو اینجایی…ما آینه همدیگه ایم… خب این خیلی مهمه: ما عاشق همدیگه ایم، همدیگه رو پذیرفتیم و با همیم…چون زندگی کوتاهه…

 

 

آیا همین “متیو سیلور” هنرمند چیدمانی که خود را زیر انبوهی از ریش، پنهان کرده همسر جدید گلشیفته است؟آیا گلشیفته كه یك موزیسین ایرانی مقیم نیویورك از ازدواج مجدد او خبر داده است،با این مرد ازدواج كرده است؟

 

سانسور نام و نشان داماد به چه خاطر است؟جملات عاشقانه ای که برای گلشیفته گفته چه معنایی دارد؟قرائن حکایت از آن دارند این هنرمند خیابانی همسر دوم گلشیفته است!

 

متیو سیلور کیست؟

شباهت همسر اول و دوم گلشیفته به یکدیگر +تصاویر

متیو سیلور هنرمندی است که چنان که خود در صفحه اجتماعیش نوشته هنرمند چیدمانی است که هدفش را کمک به لبخند زدن مردم و خنداندن آنها می داند.سیلور در منهتن و بروکلین به اجرای برنامه می پردازد و البته به اندازه اجرا در خیابان تجربه اجرا در مترو، گالری و روی استیج را هم دارد.ادعای او کاستن از تنش های عصبی مخاطبان و باز کردن دریچه ای برای خیال پردازی، آفرینش و عشق است.

 

شوهر اول شبیه شوهر دوم!!

شباهت همسر اول و دوم گلشیفته به یکدیگر +تصاویر

بد نیست بدانید گلشیفته فراهانی به هنگام حضور در ایران با جوانی درویش مسلک و ظاهری درویش گونه به نام امین مهدوی ازدواج کرده بود.امین که مترجم زبانهای انگلیسی و فرانسه بود و به عربی و اسپانیایی نیز تسلط داشت، به هنگام فعالیت در پروژه سینمایی “باباعزیز” با گلشیفته آشنا شده بود. “باباعزیز”(۱۳۸۲) ساخته یک کارگردان تونسی به نام “ناصر خمیر” بود.

 

جالب اینجاست که امین مهدوی به لحاظ ظاهری شباهت هایی با “متیو سیلور” داشت!!! ازدواج اول گلشیفته دو سال بعد از مهاجرت به فرانسه به جدایی انجامید.

 

 

مطالب مرتبط:

 

واکنش مبهم شنبه زاده به ازدواج جنجالی گلشیفته فراهانی!

 

گلشیفته فراهانی با این مجری مشهور ازدواج کرد + تصاویر

 

بیوگرافی گلشیفته فراهانی +عکس

 

عکس های جنجالی از گلشیفته فراهانی در نقش همسر فرعون

 

و اینک بازی گلشیفته فراهانی در نقش یک زن فاحشه +عکس