پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

شش بازیگر مشهور که بیشترین درآمد را در سال 2013 داشتند

مجموعه : اخبار سینما
شش بازیگر مشهور که بیشترین درآمد را در سال 2013 داشتند

شش بازیگر مشهور که بیشترین درآمد را در سال 2013 داشتند صنعت فیلم سازی یکی از پولسازترین شغل ها در جهان است، که با در نظر گرفتن بودجه های خیلی زیاد الکی که برخی از فیلم ها این روزها خرج می کنند، این درامدزایی برایشان خیلی خوب است.  بنابراین برای ما هم جای تعجب نیست که نام بازیگران بزرگ را بین پولدارترین انسان ها ببینیم.درحقیقت دستمزد سالانه بازیگران بیشتر از رقاصان، موسیقی دان ها و خواننده ها تخمین زده می شود.

 

البته هر فردی که در لس آنجلس زندگی می کند می تواند بهتان بگوید بازیگران خیلی زیادی هم هستند که به خاطر بالاتر رفتن دستمزدشان شرکت در کارهای دیگر را هم قبول می کنند و هنوز منتظر بازی در یک فیلم پرفروش هستند. اما نام بازیگران بزرگ هیچ وقت جزو این دسته افراد نیست و لیست های فوربس این را ثابت می کند. پس نگاهی به لیست زیر بیندازید تا 3 بازیگر خانم و 3 بازیگر مرد که سال گذشته بیشترین دستمزد را در کارنامه حرفه ای شان گرفتند بشناسید.

 

1. رابرت داونی جونیور
جای تعجب ندارد که رابرت داونی جونیور با درامد 75 میلیون دلاری بین ژوئن 2012 تا ژوئن 2013، اولین فرد لیست فوربس باشد. این بازیگر بذله گو با خنده های طعنه آمیزش، با انتخاب فیلم های پرسود نظیر، مرد آهنی، شرلوک هولمز و The Avengers شماره 1 لیست پولدارترین ها شد. فیلم The Avengers که با بودجه 220 میلیون دلاری ساخته شد، 1.5 بیلیون دلار در سراسر جهان فروش داشت.

 

رابرت داونی جونیور برای همین یک فیلم مبلغ 50 میلیون دلار دستمزد گرفت که البته مبلغ زیادی بود، اما تنها 3.3 درصد از سود فروش جهانی فیلم محسوب می شد. او سال 2015 در قسمت دوم فیلم به نام Avengers: Age of Ultron ظاهر خواهد شد.

 

 

2. چانینگ تتوم
شماره 2 لیست ما Magic Mike است. تخمین زده شده چانینگ تتوم  در سال گذشته 60 میلیون دلار درآمد داشت. البته گفته شده این تنها فیلم چانینگ تتوم در سال گذشته نبود، او در فیلم G.I. Joe: Retaliation نیز بازی کرد که با بودجه 160 میلیون دلاری، 375.7 میلیون دلار فروش داشت. او همچنین در فیلم White House Down با بازی جیمی فاکس نقش آفرینی کرد، اگرچه در فیلم رئیس جمهور را نجات می دهد اما نتوانست فیلم را نجات بدهد. این فیلم با بودجه 150 میلیون دلاری فقط 205 میلیون دلار فروش جهانی داشت.

 

شش بازیگر مشهور که بیشترین درآمد را در سال 2013 داشتند

 

3. هیو جکمن
هیو جکمن با کسب درآمد 55 میلیون دلار در سال گذشته ثابت کرد می تواند با وقت گذاشتن برای شرکت در اجراهای کم بودجه برادوی، به خاطر فروش فیلم ضربه نمی خورد. احتمالا قابل ذکرترین فیلم او در سال گذشته ادامه نقش مردان ایکس در The Wolverine بود.طبق آمار باکس آفیس این فیلم با بودجه 120 میلیون دلاری 414 میلیون دلار فروش جهانی داشت.

 

اگرچه این مبلغ با توجه به تورم مبلغ بالایی نبود اما با در نظر گرفتن فروش اولین قسمت ایکس من در سال 2000 که فقط 296 میلیون دلار بود، پس این مقدار فروش زیاد بد نیست. او این سال در فیلم های زندانی ها و فیلم کمدی 43  در کنار دنیس کواد، ست مک فارلن و اما استون بازی کرد.

 

شش بازیگر مشهور که بیشترین درآمد را در سال 2013 داشتند

 

4. آنجلینا جولی
در صنعت سینما نیز مثل دیگر مشاغل معمولا زن ها دستمزد کمتری نسبت به مردها دارند. خوشبختانه  در سال گذشته سه بازیگر زن با دستمزد بالا داشتیم که در راس آنها . آنجلینا جولی با درامد حدود 33 میلیون دلار در سال 2013 قرار داشت.جولی سال گذشته سرش شلوغ بود؛ اگرچه شاید او را در سالن های سینما ندیده باشید.

 

این بازیگر سال گذشته یک متن قوی در نیویرک تایمز منتشر کرد و در آن در مورد عمل برداشتن سینه اش برای کاهش ریسک ابتلا به سرطان سینه و تخمدان توضیح داد. او در نقش زن شرور و بدنجس دیسنی نیز بازی کرد و فیلم سرزمین خون و عسل را که خودش فیلمنامه اش را نوشته بود کارگردانی کرد.

 

شش بازیگر مشهور که بیشترین درآمد را در سال 2013 داشتند

 

5. جنیفر لاورنس
جنیفر لاورنس که با نقش Katniss در بازی های گرسنگی معروف شد، با دستمزد 26 میلیون دلاری دومین بازیگر زن لیست ماست. 2013 دومین سال موفق برای این بازیگر بود، چراکه سال قبل اولین جایزه اسکارش را برد و در دومین قسمت فیلم از مجموعه کتاب های مشهور سوزان کالین نقش آفرینی کرد.

 

فیلم Catching Fire در سراسر جهان 734 میلیون دلار فروش کرد و در هفته اول فروش 158 میلیون دلاری داشت. سال 2014 هم حتما سال پرباری برای این بازیگر  23 ساله خواهد بود؛ او در فیلم های ایکس من، Days of Future Past و اولین قسمت Mockingjay بازی می کند.

 

شش بازیگر مشهور که بیشترین درآمد را در سال 2013 داشتند

 

6. کریستین استوارت
اگرچه کریستین استوارت از سال قبل در هیچ فیلم بزرگی حضور نداشته، اما سرمایه های فیلم سفید برفی و شکارچی و فیلم های گرگ و میش به اندازه کافی بوده است که او را با درآمد 22 میلیون دلار به نفر سوم پول سازان سال 2013 تبدیل کند. اما در سال جدید دیگر دنباله گرگ و میش ساخته نمی شود که کریستین وقت خود را پر کند. اما در فیلم های Sils Maria و کمپ اشعه ایکس با پیمان معادی بازی خواهد کرد.

 

شش بازیگر مشهور که بیشترین درآمد را در سال 2013 داشتند

 

 

 

اختصاصی پارس ناز

 

 

 

 

مطالب جنجالی سایت

دختران فراری در کوچه پس کوچه های تهران (+عکس)
دختران فراری در کوچه پس کوچه های تهران (+عکس)
مشاهده بیشتر