پارس ناز پورتال

سوشا مکانی به زندان اوین رفت +عکس

سوشا مکانی به زندان اوین رفت +عکس

سوشا مکانی به زندان اوین رفت

 

پس از جنجال انتشار عکسهای خصوصی سوشا مکانی در تلگرام ، وی بازداشت شده و به دلیل داشتن شاکی خصوصی روانه زندان شد . به گزارش پارسناز سوشا مکانی که روز گذشته به صورت موقت بازداشت شد، پس از حضور در شعبه ویژه جرائم ورزشی با قرار بازداشت راهی زندان اوین شد.

سوشا مکانی به زندان اوین رفت +عکس

مکانی شب گذشته در کلانتری بازار تحت نظر بود اما امروز (دوشنبه) با تفهیم اتهام راهی زندان اوین شده است.یک منبع آگاه قضائی در این باره اظهار داشت: یکی از شاکیان خصوص مکانی رضایت داده است اما وی به دلیل انتشار تصاویر مستهجن که باعث ایجاد فساد و فحشا در جامعه می‌شود همچنان برای کشف حقیقت در زندان حضور خواهد داشت.

 

به این ترتیب درواز‌ه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس به زندان اوین منتقل شد.وی افزود: مکانی مدعی است که گوشی‌اش هک شده اما هنوز هیچ گزارشی در این خصوص نرسیده است.

 

 همچنین سردار سعید منتظرالمهدی امروز در نشست خبری درباره آخرین وضعیت بازداشت و اتهام دروازه بان تیم پرسپولیس گفت: متهم از سال گذشته یک شاکی خصوصی داشت که پرونده وی مختومه نشده بود. بارها قاضی پرونده برای این بازیکن مشهور احضاریه فرستاده بود اما به دلیل تمکین نکردن وی و عدم حضورش در مراجع قضایی، صبح دیروز که وی برای پیگیری شکایت مراجعه کرده بود، به حکم دستگاه قضا بازداشت شد تا به جرایم اتهامی که از سوی شاکی خصوصی مطرح شده، رسیدگی شود.این در حالیست که وکیل سوشا مکانی وجود شاکی خصوصی را تکذیب میکند

 

 

مطالب مرتبط:

 

سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس بازداشت شد +عکس

 

 واکنش سوشا مکانی به انتشار عکسهای خصوصیش در تلگرام+عکس

 

عذرخواهی عجیب سوشا مکانی از درخشان! +عکس

 

سوشا مکانی: دوست ندارم دکور باشم!

 

سوشا مکانی در کنار تینا آخوندتبار +عکس

 

اعدام پسر مشهور تلگرام بخاطر فساد فی الارض ؟ + عکس