پارس ناز پورتال

عکس های جاسوسی از مرسدس بنز GLC

عکس های جاسوسی از مرسدس بنز GLC
عکس های جاسوسی از مرسدس بنز GLC,نسل بعدی مرسدس GLK در مراحل نهایی توسعه قرار دارد. خودرویی که یک SUV کوچک بسیار خوش‌تیپ به نظر می‌رسد. اندازه خودرو کمی نسبت به نسل فعلی بزرگ‌تر شده تا برای مدل کوچک‌تر GLA نیز فرصت حضور فراهم گردد.
 
 
 
در نگاه اول ممکن است همانند بسیاری از موارد تنها یک وسیله نقلیه تحت سیستم نام‌گذاری جدید مرسدس بنز باشد؛ نسل آینده مرسدس GLK که با نام GLC عرضه می‌شود. اما در حقیقت این یک نمونه اولیه برای نمایش یک وسیله نقلیه با عملکرد بالا ساخت مرسدس-آ.ام.گ تحت سیستم نام‌گذاری مرسدس بنز است. بله! مرسدس GLK63 آینده یا GLC63…!
 
 
این خودرو در مراحل نهایی توسعه قرار دارد و در خارج از مرکز آزمون Mercedes-AMG در نوربرگ رینگ دیده شده و دارای فاصله بین دو محور و پهنای بدنه بیشتری نسبت به یک نمونه عادی GLK است.
 
 
 
قسمت جلوی خودرو کشیده‌تر است و چرخ‌ها نیز در انتهای چهار گوشه خودرو قرار گرفته‌اند که این به مفهوم فضای داخلی بیشتر و دینامیک رانندگی بهتر می‌باشد.
 
 
 
ارتفاع خودرو نیز به طور قابل‌توجهی پایین آمده است که نشان از تغییراتی در سیستم تعلیق دارد و با توجه به گزارش عکاس بعضی از سخت‌افزارهای ترمزهای سنگین نصب شده است!
عکس های جاسوسی از مرسدس بنز GLCآن‌گونه که از صدای اگزوز پیدا بود موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژر با توان 241 اسب بخار و گشتاور 370 نیوتن متر هسته اصلی این خودرو را تشکیل می‌دهد.
 
 
 
در حال حاضر مدلهای توربو دیزل GLK از موتوری 2.1 لیتری استفاده می‌کنند. یک موتور شش سیلندر 3.0 لیتری V شکل نیز با کمک توربوشارژر دوقلو و توان 329 اسب بخار و گشتاور 480 نیوتن متر برگرفته از مدل C400 برای مدلهای بالاتر این کلاس موجود خواهد بود
عکس های جاسوسی از مرسدس بنز GLCهنوز موتور AMG بر روی این خودرو نصب نشده است اما حدس زدن آنچه که در ذهن دارند خیلی هم دور از انتظار نیست. همان موتور دو توربوشار‍ری 4 لیتری V8 استفاده شده در مرسدس C63 AMG 2015.
 
 
 
این موتور در نسخه عادی 469 اسب بخار توان و 650 نیوتن متر گشتاور و در نسخه اسپرت تر (C63 S) 503 اسب بخار توان و 700 نیوتن متر گشتاور بیرون می‌دهد، اعدادی که برای یک SUV کوچک فراتر از مطلوب به نظر می‌آیند.
 
 
 
با ارائه نکردن نسخه بالاتر بی ام و و آئودی از X3 و Q5 ، تنها رقیب این خودرو پورشه ماکان توربو خواهد بود.
عکس های جاسوسی از مرسدس بنز GLC
عکس های جاسوسی از مرسدس بنز GLC
GLK جدید یا هرچه که نامیده می‌شود احتمالاً در پاییز سال 2015 به عنوان مدل 2016 به فروش می‌رسد. و طبق سنت قدیمی بنز نسخه AMG نیز پس از مدت کوتاهی عرضه خواهد شد.
عکس های جاسوسی از مرسدس بنز GLCعکس های جاسوسی از مرسدس بنز GLCدر پایان باید به این نکته نیز اشاره شود که سال آینده سال SUV برای مرسدس خواهد بود چرا که علاوه بر این مدل، مدل‌های جدید دیگری از جمله کلاس M فیس لیفت با نام GLE که مشتق از کلاس E می‌باشد، GL جدید (تحت نام GLS) و یک مدل جدید از کلاس M با مشخصات یک ماشین کوپه مانند که طبق انتظار با نام GLE کوپه نامیده می‌شود، به تولید خواهند رسید.
 
 
 
 
 
منبع: پدال