پارس ناز پورتال

محکوم شدن ناپدری به خاطر تجاوز به دختر 3 ساله همسرش

محکوم شدن ناپدری به خاطر تجاوز به دختر 3 ساله همسرش

محکوم شدن ناپدری به خاطر تجاوز به دختر 3 ساله همسرش ، به گزارش پلیس لندن دختر ۳۰ ساله که مورد تعرض جنسی ناپدری خود قرار گرفته بود راز جنایت او را فاش کرد.به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران به نقل از اسوشیتدپرس، رابرت هایز دختر سه ساله زنی را که با ازدواج کرده بود، سال‌ها مورد تعرض جنسی و شکنجه قرار می‌داد.

 

هایز پس از افشا شدن جنایت‌هایش سوء استفاده جنسی و اخلاقی خود را نسبت به دختر خوانده خردسالش در قالب محبت پدرانه به دور از چشم همسر خود مطرح کرد.این دختر قربانی که نامی از او برده نشده است، حدود ۱۷ سال شکنجه و تعرض‌های جنسی ناپدری‌اش را تحمل کرد به خاطر اینکه این مرد شیطان صفت دختر خوانده ‌اش را تهدید کرده بود که اگر از جنایت‌های او کسی مطلع شود و او مادرش را در خواب خواهد کشت.

 

گفتنی است، دختر جوان زمانی دست ناپدری‌اش را پیش مادرش رو کرد که ناپدری‌اش در نبود مادر او را به همراه دوستانش در حالت مستی مورد تعرض جنسی قرار دادند و سپس مورد ضرب و شتم قرار دادند.مادر این دختر بی‌گناه که خود را مقصر تمامی اتفاقاتی می‌دانست که بر سر دخترش آمده است به پاسگاه پلیس رفت و تمامی ماجرا را شرح داد. ماموران با دستگیری هایز یک شب ارام را به دختر قربانی هدیه دادند.