پارس ناز پورتال

خوشحالی عجیب پسر پس از ناراحتی پیتر اشمایکل + عکس

خوشحالی عجیب پسر پس از ناراحتی پیتر اشمایکل + عکس

خوشحالی عجیب پسر پس از ناراحتی پیتر اشمایکل  ، هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، عصر دیروز (یک‌شنبه 30 شهریور 1393) با برگزاری 2 دیدار پیگیری شد که در مهمترین بازی منچستریونایتد در خانه لسترسیتی با نتیجه 5 بر 3 تن به شکست داد، تا خانواده اشمایکل روز متفاوتی را پشت سر بگذارد چرا که پدر عاشق منچستر است و ناراحت از شکست تیم محبوبش….. و از طرفی پسرش دروازه بان لستر است و شادمان از این پیروزی!.

 

خیانت پسر به تیم رؤیایی پدرش: پیتر اشمایکل اسطوره باشگاه منچستریونایتد، امروز پس از شکست تیم مورد علاقه اش به اندازه پسرش، “کسپر”، خوشحال نبود. او که سال ها از دروازه شیاطین سرخ دفاع کرد و در حال حاضر سفیر این باشگاه محسوب می شود، شاهد بود که چطور دروازه تیمش محبوب اش 5 بار باز می شود؛ آن هم توسط تیمی که پسرش دروازه بان آن است.

 

احتمالا این یکی از معدود دفعاتی بود که اشمایکل بزرگ از دیدن خوشحالی پسرش، چندان شاد نشد!.

 

“کاسپر اشمایکل” دروازه بان لسترسیتی است  این دروازه بان 27 ساله فرزند پیتر اشمایکل دروازه بان افسانه ای منچستریونایتد است و از جولای 2011 در لستر عضویت دارد.

خوشحالی عجیب پسر پس از ناراحتی پیتر اشمایکل + عکس

پیتر و کاسپر اشمایکل،نام پیتر اشمایکل به عنوان یکی از بهترین دروازه‌بانان جهان مطرح می‌شود. او همواره با عکس‌العمل‌های خوب خود مهاجمان حریف را مردد می‌کرد و توانست دانمارک را در سال 1992 قهرمان اروپا کند.

 

وی در دهه 90 نیز بیش از 300 بازی برای شیاطین سرخ منچستر انجام داد. سال‌ها پس از خداحافظی پیتر، بازیکنی با موهای طلایی و با نام کاسپر اشمایکل دوباره نام پدر را در اذهان زنده کرد.

 

او در سن 17 سالگی راهی منچستر سیتی شد، اما نتوانست بدرخشد و بارها به طور قرضی به تیم‌های مختلف رفت. “کاسپر”  فعلاً در تیم  لسترسیتی بازی می‌کند.

خوشحالی عجیب پسر پس از ناراحتی پیتر اشمایکل + عکس

رسمی: قرارداد اشمایکل تمدید شد

 

علاقمندان به فوتبال می دانند”کاسپر اشمایکل” قراردادش را با تیم لستر سیتی به مدت چهار فصل و تا ژوئن 2018 تمدید کرد.

 

این دروازه بان ملی پوش دانمارکی، در تمامی دقایق 46 دیدار لستر سیتی در فصل گذشته لیگ دسته یک انگلیس بازی کرد و با این تیم موفق شد ضمن کسب 102 امتیاز به لیگ برتر انگلیس صعود کند.

خوشحالی عجیب پسر پس از ناراحتی پیتر اشمایکل + عکس

اشمایکل در مصاحبه با وب سایت رسمی باشگاه گفت: “تمدید قرارداد با این باشگاه بزرگ، افتخار فوق العاده ای برای من است. از روی که سه سال پیش من به این تیم پیوستم، لستر مانند خانه من است و من احساس می کنم انتخاب درستی انجام دادم.”

 

“من نمی توانم منتظر بازی برای این باشگاه در لیگ برتر باشم. با تیم مدیریت و بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شده اند، ما فرصت بزرگی برای سپری کردن یک فصل بزرگ در اختیار داریم.”