پارس ناز پورتال

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم  ، با ایلاری بلاسی یکی از زیباترین مدل های ایتالیا که در حال حاضر مجری چند برنامه پر طرفدار در شبکه سراسری ایتالیا است ازدواج کرد . اولین فرزند این زوج (پسر ) به نام کریستین در ششم نوامبر 2005 بدنیا آمد. و بعد از مسابقات جام جهانی همسر او برای دومین باری باردار  شد و آنها 9 ماه بعد فرزند دومشان را در کانون خانوادگی شان  داشتند.  

 

 توتی در ایتالیا به عنوان فردی کاملا خانواده دوست شناخته میشود. طوری که از کوچکترین فرصت برای خلوت با خانوادۀ خود استفاده میکند و در مواقعی نیز فرزندادن و همسر او در استادیوم نظاره گر بازی فرانچسکو هستند! این محبت بین توتی و خانواده ی خود در دنیایی فوتبالی امروز که هر لحظه خبر جدایی بازیکنی معروف از همسرش شنیده میشود در نوع خود کم نظیر و قابل ستایش است.

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس

توتی یک مدرسه فوتبال به نام ” شماره 10 ” دایر کرده است و همچنین صاحب یک باشگاه موتور سواری به نام ”توتی تاپ اسپورت ” است .

 

بهترین دوستش برادرش ریکارد است . او همیشه می گوید که برادرش در زمان کودکی بازیکن بهتری بوده است ولی شانس خوبی برای پیشرفت در این مسیر را نداشته است . ریکاردو در حال حاضر مدیر برنامه های توتی می باشد

 

او همچنین با مربی سابق خود فابیو کاپلو روابط بدی دارد به این دلیل که کاپلو بدون هیچ اخطار قبلی باشگاه رم را ترک کرد و شرایط بدی را برای این تیم بوجود آورد .

 

بنا به رفتار تند و خشن توتی خیلی از بازیکنان از این تیم رفتنند و کمتر بازیکن جوانی است که او را الگوی خود قرار دهد چند ماه بعد از رفتارهای نا بهنجار او کاپلو ، امرسون برزیلی و یوناتان زبینا فرانسوی رم را به مقصد یونتوس ترک کردند . و تا امروز هم باشگاه رم و هم طرفدان این باشگاه این سه نفر را مرود غضب و توهین قرار می دهند .

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس

او توسط پله جزو 125 بازیکن برت دنیا که اکنون در قید حیات می باشند انتخاب شد. بعضی از این لطیفه ها بصورت کلیپ های کوتاهی با حضور خود او و دل پیرو و بوفون و نستا و کاسانو درست شدند .

 

قهرمان دوران کودکی توتی جوزپه جیانینی کاپیتان سابق تیم رم بوده است و او همیشه آرزوی این را داشته که با او دست بدهد. سالها بعد او شانس این را داشت که در کنار جیانینی در یک بازی دوستانه برای تیم رم به میدان برود

 

 فرانچسکو توتی اکنون به عنوان نماد باشگاه رم شناخته می شود، بازیکنی که هرگز پیراهن رم را به حضور در بزرگ ترین باشگاه های اروپایی یعنی رئال و منچستر نفروخت.

 

زندگی خصوصی این مهاجم گلزن و 37 ساله همواره مورد توجه رسانه ها قرار دارد، به خصوص اینکه همسرش یعنی ایلاری بلازی یک مجری مطرح تلویزیون در ایتالیاست.

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس
توتی در سال 2005 در مراسی باشکوه با همسرش ازدواج کرد که حاصل آن دو فرزند دختر و پسر به نام های کریستین و شانل است. اما از آنجایی که زندگی شخصی این فوتبالیست محبوب همواره مورد توجه رسانه ها قرار داشته گاهی اوقات شایعاتی و اخبار کذب  درباره او به گوش می رسید:  همانند ترک خانه از سوی او و رها کردن همسر و فرزندانش که بارها از سوی خانواده توتی تکذیب شد.

 

این فوتبالیست چندی پیش در گفت و گویی اظهار داشت: من عاشق همسر و فرزندانم هستم و واقعا نمی دانم این شایعات از کجا نشات می گیرد. اصلا نمی خواهم به این موضوعات بی ارزش فکر کنم. من بازیکن بی بند و بار و بی اخلاقی نیستم و هرگز دست از خانواده ام نمی کشم. حاضرم برای ایلاری ، کریستین و شانل جانم را هم بدهم.

 

توتی میگوید:فوتبال زندگی من است:: توتی نشان داد نه تنها برای باشگاه رم که برای خانواده اش هم یک نماد وفاداری به تمام معناست.

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس

توتی : هر وقت گل میزنم خدا رو شکر میکنم: فرانچسکو توتی کاپیتان رم در گفتگو با مجله A sua immagine از زندگی شخصی، ایمان به خدا و عشق به فرزندانش گفته است :

 

«هر وقت گل می زنم، حلقه ازدواج را می بوسم و خدا را شکر می کنم که چنین زندگی شادی به من داده، نه فقط به خاطر شرایطی که در میدان مسابقه دارم، به خاطر زندگی ام با همسرم ایلاری و دو فرزندم کریستین و شانِل.»

 

«برخی مسائل هستند که برایم فوق العاده اهمیت دارند، از صلیب بگیرید تا دعا کردن. باید با قلبی باز و بدون هیچ قید و شرطی اعتقاد داشته باشید. به همین خاطر است که کلماتی مثل «ایمان» و «اعتماد» این قدر شبیه هم هستند.

 

انسان اتفاقی به دنیا نیامده و ایمان است که راه را به او نشان می دهد. در زندگی خیلی شانس داشتم و به همین خاطر علاوه بر اعتقادی که دارم خدا را هم شکر می کنم. همیشه هم نعمت هایی که نصیبم شده را با دیگران تقسیم می کنم.

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس

توتی : هر وقت گل میزنم خدا رو شکر میکنم

 

کاپیتان شهر ابدی در مورد فرزندانش گفت: «به نظرم آنها بهترین لحظات کل زندگی ام را رقم زدند، آنها باعث خوشحالی ام می شوند. بحث عشق است. عشقی که به عزیزانمان داریم، و مخصوصا بچه ها، به نظرم مثل عشقی است که خدا به ما دارد، چون ایمان و عشق همراه هم هستند.»

 

«باید از چیزهای کوچک لذت برد، چیزهای ساده و سالم. تنها چیزی که برای خودم می خواهم این است که همان فرانچسکویی بمانم که یک عمر بودم.»

 

دوران کودکی : او در شهر رم متولد شد و رشد کرد . پدر و مادرش – انزو و فیورلا – توتی هستند . بر خلاف همه کودکان که دوست دارند برنامه های کودک و کارتون ببینند او همیشه علاقه داشت که مسابقات فوتبال را تماشا کند . و از همان ابتدا با پسران بزرگتر از خودش فوتبال بازی می کرد .

 

مادرش علاقه بسیار زیادی داشت که او به باشگاه معروف میلان بپیوندد ولی او تیم محبوب خود یعنی آ.س رم را انتخاب کرد. و او در سال 1989 به باشگاه میلان پیوست .

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس

توتی و باشگاه آ.س رم : توتی فقط شانزده داشت که برای تیم آ.س رم به میدان رفت . او در آن سال 4 گل در 21 مسابقه به ثمر رساند . او لقب بهترین بازیکن ایتالیا را در سال 2000 و 2003 بدست آورد . او در فصل 1/2000 نقش به سرایی در قهرمانی تیم رم داشت و بهترین گلزن سری آ شد .

 

در فصل 2/2001 سری آ با قهرمانی یونتوس به پایان رسید ولی توتی باز هم بهترین بازیکن سری آ شد با 14 گل زده .

 

 حاصل ازدواج توتی و ایلاری بلازی 2 فرزند با نام های کریستین و چنل بود. کریستن توتی پسر گلادیاتور فرانچسکو توتی میباشد و چنل توتی نیز دختر کوچک اوست. از لحاظ فیزیک چهره چنل بسیار بسیار شبیه به پدر خود بوده!

 

به طوری که اگر اندکی در چهره ی او دقت کنید انگار دارید پدرش را میبینید! فرم اخم کردن و خنده ی او همانند فرانچسکو است! کریستین نیز فیزیکی مشابه به ایلاری دارد اما نه به میزان شباهت چنل به فرانچسکو!

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس

شایعه و توطئۀ دشمنان توتی: مجله ” ایفا 300 ” ایتالیا امروز سه شنبه 15-11-2011 در گزارشی آورده است که ایلاری با ” لوک” همکار فرانچسکو توتی در برنامه تلویزیونی  “ریزیر وورا” ارتباط پنهانی دارد.

 

در عین حال این مجله با اظهارشگفتی از این ارتباط گفته است که ” لوک ” تاکنون با همسرش میریام کاتانیا بدون مشکلاتی زندگی می کنند و در آینده نزدیک صاحب فرزند خواهند شد. بر اساس این گزارش احتمالا لوک با فاش شدن این خبر بدنبال شهرت بیشتر و پر بیننده کردن برنامه تلویزیونی جدید خود باشد.

 

ایلاری بلاسی و فرانچشکو توتی نزدیک به هفت سال است زندگی مشترک خود را شروع کرده و صاحب دو فرزند شده اند.

 

همسر توتی که غالبا در بازی های تیم رم در مقابل دیگر تیم ها برای تشویق همسر خود حضور می یافت چند هفته ای است که در ورزشگاه حاضر نمی شود.این در حالی است که بیلاری گفته است که باقی ماندن در کنار دو فرزندش در منزل را به حضور در ورزشگاه ها ترجیح می دهد.

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس

در مقابل هوادران توتی این خبر را دروغ خبری از سوی رسانه ها به حساب می آورند و امیدوارند که این بازیکن و بیلاری بدون هیچ مشکلی سالگرد هفتم زندگی مشترکشان را جشن بگیرند.

 

همه ی این امور دست در دست هم داده اند تا امروزه گلادیاتور توتی به عنوان یکی از بزرگان فوتبال ایتالیا و جهان شناخته شود و عاشقانی و طرفداران بسیاری در سرتاسر هستی داشته باشد. از ژاپن گرفته تا ایالات متحده امریکا….. از ژوهانسبورگ گرفته تا اسلو……..

 

دختر فرانچسکو توتی، سوژه رسانه های ایتالیایی: س از شکست تیم رم مقابل لاتسیو در فینال جام حذفی ایتالیا، دختر شش ساله فرانچسکو توتی با دیدن ناراحتی پدرش بغض کرد و لحظاتی بعد شروع به گریه کرد. این تصاویر چند ساعت بعد تبدیل به یکی از پربازدیدترین سوژه ها در سایت های اجتماعی و ویدیویی شد.

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس

بغض و گریه و ناراحتی دختر فرانچسکو توتی کاپیتان تیم فوتبال رم

 

در زندگی شخصی نیز گلادیاتور توتی و ایلاری بلازی همسر او به عنوان یک زوج موفق و سرشناس در ایتالیا و سراسر جهان شناخته میشوند. ایلاری بلازی مجری معروف و مدل شبکه های تلوزیونی ایتالیا میباشد و  در کنار گلادیاتور توتی زوجی استثنائی و بی همتا هستند!

 

در زمینه فوتبالی که همه میدونن گلادیاتور توتی به یکی از اسطوره های فوتبال ایتالیا و جهان تبدیل شده و در بزرگی او هیچ شک و شبه های باقی نمیمونه مگر اینکه  عده ای بر سر لجاجت و کوتاه فکری بخوان این سابقه رو زیر سوال ببرن که ابتدا باید شخصیت و فهم فوتبالی خودشون رو زیر پا بزارن!!!!

 

فرانچسکو توتی: تاریخ تولد:27سپتامبر1976 ** محل تولد:پورتا مترو نیای رم ** قد:180 سانتی متر ** وزن 79 کیلو گرم ** القاب:ارمی گلیو-بامبودی ** اورود(ایتالیایی)به معنی پسر طلایی ** هنر پیشه ی مورد علاقه:پیرا چونی-وردونی-آلبرتو سوردی ** برنامه ی مورد علاقه :کمدی ایتالیایی **

 

خواننده ی محبوب:`پیرل جم-یوتو ** آهنگ های مورد علاقه:موسیقی کلاسیک وپاپ ** قهرمانان همیشگی:جوزپه جیانینی و روبرتو مانچینی ** علایق:بازی تنیس-گلف و پلی استیشن ** کتاب محبوب:نوشته های استیفن کینگ ** غذای موردعلاقه:لازانیا-پاستا ** همسر:ایلاری بلازی.

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس

نگاهی بر زندگی خصوصی فرانچسکو توتی اسطورۀ رم + عکس