پارس ناز پورتال

تبلیغات

نگاهی بر دکوراسیون آشپزخانه تیلور سوئیفت خواننده مشهور

مجموعه : دکوراسیون
نگاهی بر دکوراسیون آشپزخانه تیلور سوئیفت خواننده مشهور

نگاهی بر دکوراسیون آشپزخانه تیلور سوئیفت خواننده مشهور ، تیلور سوئیفت (Taylor Swift) ترانه‌سرا و خواننده آمریكایی در سن 21 سالگی به چنان موفقیتی دست یافته است كه بسیاری از رقیبان موسیقی‌دان خود با چندین سال حضور در این حرفه هنوز نتوانسته‌اند به آن دست پیدا كنند.

 

آلبوم اول او كه نام خود او بر روی آن گذاشته شده بود به مدت 24 هفته در صدر لیست بهترین آلبوم‌های كانتری بیلبورد قرار داشت و باعث شد تا او در بخش بهترین هنرمند تازه‌كار نامزد جایزه گرمی شود.

 

آلبوم دوم او با نام بدون ترس (Fearless) در هفته اول پخش خود با موفقیت خارق‌العاده‌ای همراه شد و چهار جایزه گرمی، پنج جایزه American Music Awards و پنج جایزه Country Music Association Awards را درو كرد. در سال 2009، تیلور تبدیل به جوان‌ترین هنرمندی در طول تاریخ موسیقی شد كه توانسته است جایزه CMA را ببرد.

 

سلیقه تیلور در مورد ملك و ساختمان همانند شغلش بسیار جلوتر از سنش است. خانه این خواننده در شهر نشویل (Nashville) در ایالت تنسی قرار دارد. این خانه كه در سال 1925 ساخته شده است بازسازی عمده‌ای شده است و اكنون تركیبی از جزئیات ارجینال و عناصر مدرن است.

 

برای مثال آشپزخانه زیبای این ساختمان دارای وسایل الكترونیكی فوق‌العاده مدرنی است كه برای انجام یك آشپزی جدی در نظر گرفته شده است و در عین حال سبك ماندگار آن فضایی گرم و جذاب را به وجود آورده است.

 

آیا دوست دارید كه شما هم مانند این ستاره موسیقی كانتری زندگی كنید؟ پس نكته‌های مربوط به آشپزخانه خانه تیلور سوئیفت را كه در ادامه مطلب می‌آید را یادداشت كرده و از آن‌ها در آشپزخانه خانه خود استفاده كنید.

 

كابینت‌های سفید كلاسیك

نگاهی بر دکوراسیون آشپزخانه تیلور سوئیفت خواننده مشهور

كابینت‌های سفید رنگ كه دارای حسی آرام هستند هیچ‌گاه از مد نمی‌افتند و مطمئنا فضای آشپزخانه شما را روشن می‌سازند. اگر كابینت‌های فعلی خانه شما دارای شكلی مناسب هستند اما به یك بازسازی ساده نیاز دارند، می‌توانید آن‌ها را به رنگ سفید درآورید.

 

این كار ساده است و كافی است یكی از آخر هفته‌های خود را به آن اختصاص دهید. اگر می‌خواهید یك كابینت جدید برای آشپزخانه خود بخرید و یا می‌خواهید كابینتی همانند كابینت خانه تیلور داشته باشید، سبكی ساده و ماندگار را انتخاب كنید كه دارای جزئیات تزئینی اندكی باشد.

 

یك دیوار مرمری سفید با رگه های خاکستری

نگاهی بر دکوراسیون آشپزخانه تیلور سوئیفت خواننده مشهور

اگر می‌خواهید طرح رنگی سفید را در آشپزخانه خود امتداد دهید، یك دیواره مرمری سفید رنگ با رگه‌های خاكستری می‌تواند جلوه‌ای زیبا و شیك در آشپزخانه شما به وجود بیاورد. اگرچه دیواره‌هایی كه از جنس سنگ‌های طبیعی هستند دارای زیبایی جاودانه‌ای هستند، اما كاشی‌های راه‌راه یا رگه‌دار جایگزین‌های ارزان قیمتی هستند كه همین ظاهر را در آشپزخانه شما به وجود می‌آورند.

 

نقطه كانونی كاربردی

نگاهی بر دکوراسیون آشپزخانه تیلور سوئیفت خواننده مشهور

در مقابل دیواره سفید رنگ، یك هود مسی چشم‌گیر و زیبا قرار دارد كه به عنوان وسیله مركزی و محوری آشپزخانه تیلور عمل می‌كند. هود قبلی این آشپزخانه قبلا در این محل جدید قرار نداشت، اما در فرایند بازسازی این هود به دیوار نصب شد، هودی كه هم زیباست و هم بسیار كاربردی است.

 

اگر نمی‌خواهید هزینه زیادی صرف یك هود جدید كنید، می‌توانید هود فعلی آشپزخانه خود را با ایجاد یك لایه رنگ یا حتی گچ كه به آن رنگ و بافت اضافه می‌كند نو كنید.

 

جزیره دوكاره

نگاهی بر دکوراسیون آشپزخانه تیلور سوئیفت خواننده مشهور

اگر فضای كافی در آشپزخانه در اختیار دارید، یك جزیره می‌تواند فضای باارزشی در آشپزخانه شما ایجاد كند. جزیره معمولا كاركردهای زیادی دارد.

 

در آشپزخانه تیلور، یك قسمت از جزیره دارای فضاهای نگهدارنده اضافی و یك سطح سنگی برای آماده كردن غذا كه شبیه میز كار قصاب‌هاست است در حالی كه از قسمت دیگر جزیره به عنوان یك میز غذاخوری غیررسمی استفاده می‌شود.

 

اگر توان مالی ساخت یك جزیره پیش‌ساخته را ندارید، می‌توانید از میز‌های چرخ‌دار مخصوص آشپزخانه استفاده كنید. این میزها تقریبا همان كاركرد جزیره را دارند اما قیمت آن‌ها بسیار ارزان‌تر است.    

 

جزئیات تماشایی

نگاهی بر دکوراسیون آشپزخانه تیلور سوئیفت خواننده مشهور

نگاهی بر دکوراسیون آشپزخانه تیلور سوئیفت خواننده مشهور
تیرچه‌های چوبی موجود در سقف به شدت توجه را به خود جلب می‌كنند و جلوه‌ای زیبا به این آشپزخانه اضافه كرده‌اند. اگر می‌خواهید آشپزخانه شما هم چنین سقف زیبایی داشته باشد، دلیلی ندارد كه حتما سقف آن را تخریب كنید.

 

تیرچه‌های چوبی آماده‌ای در بازار موجود هستند كه قیمت ارزانی دارند و شما می‌توانید آن‌‌ها را به راحتی به سقف وصل كنید. ایجاد چنین سقفی به فضای شما گرما و شخصیت می‌دهد. استفاده از گچ‌بری با شكل‌ها و شیوه‌های مختلف نیز راه دیگری است كه می‌توانید با استفاده از آن فضای آشپزخانه خود، یا هر فضای دیگر در خانه را، زیبا و شیك كنید.

 

 

 

 

مطالب جنجالی سایت