پارس ناز پورتال

ده قصر زیبا معروف ترین چهره های جهان

ده قصر زیبا معروف ترین چهره های جهان

اگر شما یک ستاره راک هستید ، یا یک بازیکن بسکتبال یا یک سوپراستار هالیوود… پس خوش بحال شما. اگر هم که نیستید پس مانند مایید، احتمالا برای دیدن این که آنها چگونه زندگی می کنند بسیار کنجکاوید. ما خانه های بسیار باشکوه و تاثیر گذار آن هایی که بسیار پولدار یا شناخته شده هستند را برای شما جمع آوری کرده اید. بعد از دیدن همه اینها ممکن است احساس ناامیدی کنید. ماریا کری ستاره مشهور آمریکایی در این لیست نیست اما باید بدانید که این خانم خواننده کمدی دارد که بیش از هزار جفت کفش در آن نگهداری می شود.

 

1-    مارلین مانسون
مارلین دارای کلکسیون جالبی از مرد 7 فوتی و دختر 4 ساله چینی است و پروتزهای اندام را جمع آوری می کند. احتمالا از دیدن اسم این مرد در این لیست کمی تعجب خواهید کرد.

 

 

2-    اسپلینگ مانوور
این خانه مسخره 85 میلیون دلاری دارای 14 اتاق خواب و 27 سرویس بهداشتی است. گاراژ این خانه گنجایش بیش از 100 ماشین را دارد ، دارای یک خیابان بولینگ است و اتاقی برای برش گل دارد!!!

 

ده قصر زیبا معروف ترین چهره های جهان

 

3-    جان تراولتا
16 گاراژ اتومبیل؟بله انگار که این کار برای خودنمایی است اما جاده اختصاصی این خانه از محیط اطرافش جداست. اصطبل خانه جان دارای 75 اسب است .آیا می توایند تصور کنید که در جاده این خانه ایستاده اید و صدای هواپیمای بوئینگ 707B می شنوید که از فراز خانه اوج می گیرد؟

 

ده قصر زیبا معروف ترین چهره های جهان

 

4-    بیل گیتس
خانه این مولتی میلیاردر باید هم خانه ای متفاوت باشد. شما وارد خانه و اتاق تان که می شوید با حرارت ملایم و صدایی از موسیقی آرام بخش احاطه می شوید. بسیاری از خانه ها این روزها دارای حرارت زیر زمینی هستند اما این خانه چیز دیگری است.

 

ده قصر زیبا معروف ترین چهره های جهان

 

5-    موکش آمبانی
از قضا این خانه شاید شما را به یاد محله های فقیر نشین بمبئی بیندازد اما فضای این خانه بیش از 400 هزار متر است ، سه  فضا برای هلیکوپتر و نه آسانسور و یک اتاق یخی با چشم اندازی طبیعی از برف؛ به خوبی بزرگترین مجموعه های برفی دنیا.این خانه بیش از 1 بیلیون میلیارد دلار می ارزد و صاحب آن یک میلیاردر هندی است.

 

ده قصر زیبا معروف ترین چهره های جهان

 

6-    دونالد ترامپ
همانطور که شما انتظار داشتید این خانه کمی از خودنمایی صاحب آن دلالت دارد ، خانه دونالد ترامپ بیش از 80 هزار متر مساحت دارد و 41 میلیون دلار می ارزد.یک سالن کنفرانس که با سبکی پر زرق و برق دکوراسیون شده – حمام هایی با الماس 24 قیراط (در هر 22 حمام ) ، دارای سنگ مرمرهای ایتالیایی ، گاراژی با گنجایش بیش از 48 ماشین. ترامپ این خانه را در سال 2010 به یک سیاستمدار روسی فروخت.

 

ده قصر زیبا معروف ترین چهره های جهان

 

7-    سلن دیون
استخر آبی سلن دیون در حیاط پشتی باعث ایجاد چشم اندازی خاص در آن ناحیه شده استو نقطه ای که از آب های فلوریدا تغذیه می کند.به گزارش پارس ناز این خانه 20 میلیون دلار ارزش دارد و هر سال 6.5 میلیون گالون آب برای پرسازی استخرهای آن هزینه می شود. محیط خانه بسیار صمیمی و دوستانه است.

 

ده قصر زیبا معروف ترین چهره های جهان

 

8-    اوپرا وینفری
آیا شما از خانه ای پر از مهمان بدتان می آید؟ آنها همیشه در راه شما هستند و انگار زیر پاهای شما هم پر است. آیا بهتر نیست که آنها در خانه کناری باشند؟این کاری است که اوپرا تصمیم گرفته است در خانه اش در باهاما انجام دهد او خانه ای در کنار خانه خود خرید تا هم مهمانهایش راحت باشند و هم خودش از دست آنها

 

ده قصر زیبا معروف ترین چهره های جهان

 

9-    نورلند رنچ
یکی از مشهورترین خانه در تاریخ موسیقی پاپ (خانه الویس پریسلی)، رنچ ذاتا آدم عجیب و غریبی است/ این خانه دارای یک باغ وحش است ، یک مکان برای بازار مکاره ، یک خانه درختی ، یک ایستگاه قطار و لوکوموتیو برای گشتن در اطراف آن. در این خانه کتابخانه ای وجود دارد که بیش از 10 هزار جلد کتاب در خود جای داده است.

 

ده قصر زیبا معروف ترین چهره های جهان

 

10-    دریک
اگر دیسنی دارای کلبه ای مخصوص شکار است خانه دریک نیز در تپه های پنهان خود در کالیفرنیا نیز چنین کلبه ای دارد. در کنار تمامی ویژگی هایی که شما از این خانه انتظار دارید یک استخر با بار نوشیدنی در این خانه مشهور جا یگرفته است.

 

ده قصر زیبا معروف ترین چهره های جهان