پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

تجاوز وحشیانه این پسر جوان به 18 دختر (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز

 یک جوان آمریکایی به اتهام بیش از 18 فقره تجاوز جنسی دستگیر شد. “تیلور کوست”، جوان 18 ساله اهل ایالت آریزونا هفته پیش پس از دستگیری به اتهام تجاوز به دختری زیر سن قانونی به قید وثیقه آزاد شد، اما پلیس پس از پی بردن به دیگر موارد تجاوز جنسی توسط وی ، بار دیگر او را دستگیر کرد.

 

پلیس پس از دستگیری این جوان به اتهام دو فقره حمله جنسی تحقیقات را درباره اتهامات مبنی بر تجاوز این فرد به 12 دختر جوان دیگر آغاز کرد. پلیس تاکنون پنج قربانی دیگر را شناسایی کرده است. سخنگوی پلیس آریزونا گفت: ابتدا صحبت از یک فقره تجاوز جنسی بود، اما با ادامه تحقیقات روشن شد که این مجرم به افراد زیادی تجاوز کرده است.

 

ما اطمینان داریم دخترانی که قربانی رفتار غیراخلاقی این جوان شده اند، بیش از این هستند. وی گفت افرادی که مورد تجاوز این جوان قرار گرفته اند بین 13 تا 17 سال بوده اند.بر اساس گزارش ها، تیلور کوست این دختران را تهدید و از آنان اخاذی کرده است.

 

وی یکی از این افراد را تهدید به قتل کرد و به آزاد و اذیت وی ادامه داد تا اینکه وی اقدام به خودکشی کرد و در بیمارستان بستری شد.دادگاه روز جمعه با آزادی این مجرم به قید وثیقه مخالفت کرد. وی هم اکنون در بازداشت است. پلیس همچنان به تحقیقات خود ادامه می دهد.

 

 

فرانشر

 

 

Loading...
زندگی برادران دوقلو با خواهران دوقلو زیر یک سقف
زندگی برادران دوقلو با خواهران دوقلو زیر یک سقف
مشاهده بیشتر