پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

گربه برای اشانتیون وام مسکن انتخاب شد + عکس

گربه برای اشانتیون وام مسکن انتخاب شد + عکس

گربه برای اشانتیون وام مسکن انتخاب شد ، بانک Sberbank، بزرگترین بانک در روسیه، از فراهم شدن خدمات فراهم کردن گربه و رساندن آن ها به درب منزل برای کسانی خبر داد که اقدام به گرفتن وام مسکن می کنند؛ تبلیغی عجیب برای این نوع از وام ها.

 

نقش گربه ها از آن جا وارد ماجرا شده که روس ها معتقدند چنانچه گربه ها پیش از مالکان وارد منزلی جدید شوند، خوشبختی می آورند.

 

 از سویی باورها بر این این است که این تبلیغ برای دادن احساسی لطیف به سرمایه گذاران مطرح شده است؛ آن هم پس از ضربه ای اقتصادی که روسیه یک ماه پیش از سوی آمریکا و اتحادیه اروپا دریافت کرد.

گربه برای اشانتیون وام مسکن انتخاب شد + عکس

موضع روسیه در بحران اوکراین و حمایتش از جدایی طلبان این کشور باعث شد که غرب، تحریم های اقتصادی علیه مسکو وضع کند.

 

بانک Sberbank که به بیش از نیمی از مردم روسیهه سرویس می دهد، از ارائه خدمات مالی ارائه میان مدت و بلند به دلیل حوادث سیاسی منع شد. این مساله باعث شد که سهام این بانک به میزان 28 درصد در اوایل سال، کاهش یابد.

 

پیشنهاد جدید به برخی از مشتریان ارائه شد، اما دوستداران حیوانات هنگامی که بفهمند تنها دو ساعت این حیوان خانگی را در اختیار خواهند داشت، ناخورسند خواهند شد. مشتریان می توانند از میان گربه های مختلف، یکی را انتخاب کنند اما بانک در این تبلیغ اعلام کرد که این خدمات، تنها به 30 مشتری اول ارائه خواهد شد.

 

بنا بر اعلام بانک مرکزی روسیه، بازار مسکن در این کشور، از سال 2009 تا کنون هر ساله به میزان 30درصد توسعه یافت. میزان وام های پرداختی هم در هفت ماه نخست سال 2014 در مقایسه با سال پیش از آن، به میزان 14 درصد بیشتر شد.