پارس ناز پورتال

مرد جوان به دلیل باز کردن در پست‌ برق جان داد

مرد جوان به دلیل باز کردن در پست‌ برق جان داد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از برق گرفتگی یک مرد جوان به دلیل باز کردن در یکی از پست‌های برق خیابان و برخورد با تجهیزات برقی آن خبر داد.سیدجلال ملکی  اظهار داشت: ساعت 7:34 صبح امروز حادثه برق‌گرفتی در خیابان رسالت بعد از خیابان رشید به سامانه 125 اعلام و ایستگاه 103 به محل حادثه اعزام شد. وی ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک مرد حدوداً 30 ساله در یکی از پست‌های برق خیابان را به دلیل نامعلومی باز کرده و به دلیل برخورد با تجهیزات دچار برق گرفتگی شده بود.

 

آتش‌نشان‌ها بعد از ایمن‌سازی‌های لازم این فرد را به عوامل اورژانس تحویل دادند و مشخص وی جان خود را از دست داده است. این عملیات در ساعت 8:01 به پایان رسید.سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در ادامه گفت: ساعت 8:57 برخورد چند خودرو در مسیر شرق به غرب اتوبان بابایی حوالی بزرگراه امام علی به سامانه 125 اعلام و 2 ایستگاه به محل حادثه اعزام شد.

 

درمحل حادثه مشاهده شد 3 خودروی شامل یک دستگاه ال90 و دو دوستگاه 405 با یکدیگر برخورد کرده بودند.وی با بیان اینکه در پی این حادثه ترافیک سنگینی ایجاد شده بود،‌ گفت: پیش از رسیدن آتش‌نشان‌ها سرنشین‌ خودروها پیاده شده بودند در این بین مرد 60 ساله‌ای که دچار آسیب شده بود تحویل عوامل اورژانس شد و خانم 35 ساله دیگری که آسیب جزئی دیده بود در محل مداوا شد. آتش‌نشان‌ها خودروها را به نقطه امنی انتقال دادند و ترافیک بازگشایی شد. این عملیات در ساعت 9:40 به پایان رسید.