پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

این لوازم فقط جنبه زیبایی ندارند +عکس

این لوازم فقط جنبه زیبایی ندارند +عکس

این لوازم فقط جنبه زیبایی ندارند +عکس,در فصل سرد سال بیشتر از لب‌های خود كه پوست نازك‌تر و ظریف‌تری نسبت به سایر اندام بدن‌تان دارند، مراقبت كنید. اینها محصولاتی است كه در مقابل سرما و اشعه مضر آفتاب از لب‌های شما محافظت می‌كند.

 
 
اگر پیشنهاد ما را قبول دارید كه بهتر است در هر فصلی از رنگ آرایش متناسب با فصل استفاده كنید، پس این توصیه ما را هم جدی بگیرید و در فصل سرد سال بیشتر از لب‌های خود كه پوست نازك‌تر و ظریف‌تری نسبت به سایر اندام بدن‌تان دارند، مراقبت كنید.
 
 
اینها محصولاتی است كه در مقابل سرما و اشعه مضر آفتاب از لب‌های شما محافظت  می‌كند.
 

شادابی را به لب‌های‌تان بازگردانید
این لوازم فقط جنبه زیبایی ندارند +عکسشركت فرانسویChanel رژلبی ساخته كه خانم‌ها شیفته‌اش می‌شوند. این رژلب با رنگدانه‌های طبیعی به لب‌ها نرمی و لطافتی توصیف‌ناپذیر می‌بخشد. نكته جالب توجه در رژلب‌های این برند وجود ویتامین E و ضدآفتاب است كه باعث شادابی لب‌های شما می‌شود.

 
یك رژلب و یك دنیا خاصیت
این لوازم فقط جنبه زیبایی ندارند +عکساین رژلب مك خاصیت مرطوب‌كنندگی بالایی دارد چون در ساخت آن از عصاره انبه و كره استفاده شده است. رژلب‌های این مجموعه رنگ و برق ملایمی دارند و به همین دلیل آن را برای استفاده روزانه به خانم‌های شاغل و غیرشاغل پیشنهاد می‌كنیم.
 

رژلب CLARINS، برای زمستان
این لوازم فقط جنبه زیبایی ندارند +عکس اگر می‌خواهید پوست لب خود را تقویت كنید به شما رژلب CLARINS را پیشنهاد می‌كنیم زیرا ویتامین‌های موجود در این رژلب تاثیرات شگفت‌انگیزی را به ارمغان می‌آورد، مرطوب‌كننده بسیار قوی موجود در آن شكاف‌های لب را از بین می‌برد.

 

در مدت كمتر از نیم‌ساعت لب خود را جوان كنید
این لوازم فقط جنبه زیبایی ندارند +عکساین محصول شركت نارس را به دو دلیل برای روزهای زمستانی به شما پیشنهاد می‌كنیم؛ یكی رنگ‌های این مجموعه كه در پایه همه آنها رنگ قرمز استفاده شده و گرمای خوبی برای روزهای سرد سال دارد و از طرف دیگر، شركت نارس از آنتی‌اكسیدان در تولید این رژلب استفاده كرده است.

 

ضدآفتاب مخصوص لب
این لوازم فقط جنبه زیبایی ندارند +عکسپزشكان به شما توصیه می‌كنند بدون ضدآفتاب از خانه خارج نشوید. ضدآفتاب برای تمام پوست صورت ضروری است و لب‌ها از این قاعده مستثنا نیست. این رژلب بورژوا با داشتن15 spf نقش ضدآفتاب را برای پوست لب شما بازی می‌كند. همچنین مواد مرطوب‌كننده در تولید آن به كار رفته است.

 

انقلابی در رژلب ایوسن لوران!
این لوازم فقط جنبه زیبایی ندارند +عکساغلب خانم‌ها ترجیح می‌دهند بعد از زدن یك رژلب جامد از یك برق لب هم استفاده كنند چراكه نه‌تنها به آن درخشندگی می‌بخشد بلكه از خشكی لب هم جلوگیری می‌كند. این محصول شركت ایوسن لورن یكی از پرفروش‌ترین محصولات این برند فرانسوی است چون رطوبت بالایی دارد .

 
 
 
منبع:مجله زندگی ایده آل
 
 
 
Loading...
انتشار تصاویر برهنه دختران ارتش آمریکا بخاطر رابطه جنسی
انتشار تصاویر برهنه دختران ارتش آمریکا بخاطر رابطه جنسی
مشاهده بیشتر