پارس ناز پورتال

تبلیغات

تبلیغات

توماس مولر،گلزن اول تیم ملی آلمان در لباس زنانه! +عکس

توماس مولر،گلزن اول تیم ملی آلمان در لباس زنانه! +عکس
به تازگی عکسی از توماس مولر منتشر شده است که وی در جام جهانی و در هتل محل اقامت تیم ملی آلمان در هنگام خوردن صبحانه با یک لباس زنانه حاضر شده است و تنها همین عکس کافی است تا رسانه های بریتانیایی این موضوع را سوژه رسانه ای خود کنند.

 


رسانه های انگلیسی و آلمانی همیشه به دنبال سوژه هایی از بازیکنان تیم ملی دو کشور هستند تا آن بازیکن را به سخره خود در آورند.
 

حال نشریه دیلی میل به تازگی عکسی از توماس مولر پیدا کرده است که با لباسی زنانه به استقبال صبحانه رفته است. فدراسیون فوتبال آلمان در ویدیویی در مورد قهرمانی این تیم در جام جهانی این صحنه را ضبط کرده است و نشریه دیلی میل از این صحنه عکس گرفته است و در تیتر خود زده است:

 
 
 
“اسرار موفقیت تیم ملی آلمان در جام جهانی فاش شد، توماس مولر با لباس و دامن صورتی عامل موفقیت اصلی این تیم!!!”

توماس مولر،گلزن اول تیم ملی آلمان در لباس زنانه! +عکسباید دید رسانه های آلمانی در واکنش به این تیتر در روزهای آینده چه چیزی برای گفتن خواهند داشت.
توماس مولر،گلزن اول تیم ملی آلمان در لباس زنانه! +عکسگفتنی است نزدیک به چهار ماه بعد از قهرمانی آلمان در جام جهانی،این فیلم از پشت صحنه اردوی مانشافت در این رقابت ها منتشر شد. یکی از صحنه های جالب این ویدئو، حضور توماس مولر، ستاره بایرن، در جمع هم تیمی هایش با یک لباس صورتی زنانه است!

 

 

 

 

دخترانی برهنه که کنار خیابان برای رابطه جنسی +عکس
دخترانی برهنه که کنار خیابان برای رابطه جنسی +عکس
مشاهده بیشتر