پارس ناز پورتال

عکسی که بازیکن تراکتورسازی از همسر خارجیش رو کرد

عکسی که بازیکن تراکتورسازی از همسر خارجیش رو کرد

 عکسی که بازیکن تراکتورسازی از همسر خارجیش رو کرد

 

یان رامسی هافبک فیلیپینی استرالیایی تیم تراکتورسازی که بازیکن تیم ملی فیلیپین نیز هست ، بتازگی در اینستاگرام شخصی اش عکسی از همسر و سگ خانگی خود منتشر نمود .به گزارش پارس ناز ایان رمزی یک بازیکن فوتبال استرالیایی – فیلیپینی است. او در پست هافبک چپ بازی می‌کند و سابقه حضور در باشگاه‌های ملبورن سیتی، سیدنی اف سی، سیدنی المپیک و آدلاید اسپرت را دارد.

عکسی که بازیکن تراکتورسازی از همسر خارجیش رو کرد

ناگفته نماند این بازیکن فوتبال مشهور یعنی ایان رمزی که متولد 1988 میباشد در تابستان ۲۰۱۵ با عقد قراردادی به تراکتورسازی تبریز پیوست. این بازیکن برای تیم ملی فیلیپین به میدان می‌رود. وی در ۹ بازی از لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته است.

 

ایان رامسی در ۲۷ فوریه ۱۹۹۸ در شهر پرت استرالیا دیده به جهان گشود ولی ملیتی استرالیایی – فیلیپینی دارد و سابقه حضور در ترکیب تیم ملی فیلیپین را نیز در کارنامه دارد. این بازیکن ۲۷ ساله در پست دفاع چپ بازی می‌کند و علاوه بر آن توانایی ایفای نقش در پست‌های وینگ چپ و هافبک چپ را هم دارد. وی آخرین بار در تیم ملبورن سیتی در سری آ لیگ استرالیا در پست هافبک چپ بازی کرده است. رامسی پیش از حضور در تیم تراکتورسازی برای تیم‌های اف سی سیدنی، سیدنی المپیک و آدلاید یونایتد به میدان رفته است

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

همسر فوتبالیست معروف پس از زایمان جفت جنینش را خورد +عکس

 

انتشار تصاویر عقد فقیهه سلطانی و همسر فوتبالیستش جلال امیدیان

 

تمامی همسران یک فوتبالیست مشهور! +عکس

 

عکس جنجالی علیرضا نیکبخت واحدی فوتبالیست مشهور با همسرش