پارس ناز پورتال

تبلیغات

تجاوز جنسی دو نقابدار به پسر جوان در شب + عکس

تجاوز جنسی دو نقابدار به پسر جوان در شب + عکس

تجاوز جنسی دو نقابدار به پسر جوان در شب ،  دو پسر نقابدار که شبانه جوانی 20 ساله را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند. برابر اعلام پلیس شهرستان لردگان در خصوص شکایت جوانی به هویت «الف» 20 ساله مبنی بر آزار و اذیت با توجه به اهمیت موضوع سریعا مراتب به دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

 

در همان روز، صحنه مورد بررسی قرار گرفته و شاکی جهت اخذ توضیحات به پلیس دعوت و لباس هایش جهت نمونه برداری به تشخیص هویت استان چهار محال بختیاری ارسال شد.

 

پس از اینکه ماموران صحبت های شاکی را شنیدند، مشخص شد این کار توسط فردی به نام «خ» صورت گرفته، لذا پس از اخذ دستور قضایی متهم بلافاصله بازداشت و مورد بازجویی قرار گرفت که به بزه ارتکابی خود با همدستی شخصی به هویت «ن» اعتراف کرد.

 

لذا متهم ردیف دوم نیز دستگیر و او نیز به آزار و اذیت جنسی «الف» اعتراف کرد و در تشریح جزئیات شب جنایت گفت: ابتدا صورتمان را توسط نقاب پوشانده و سپس شاکی را در روستا های اطراف شهر به دام انداخته و او را با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار دادیم.

 

در این راستا منزل متهم مورد بازرسی قرار می گیرد و آلات جرم کشف (چاقو) کشف و در نهایت دو متهم جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع شدند.

 

 

منبع: باشگاه

 

 

 

 

ازدواج زن فرانسوی با ربات دارای آلت جنسی
ازدواج زن فرانسوی با ربات دارای آلت جنسی
مشاهده بیشتر