پارس ناز پورتال

شناخت شخصیت با انتخاب نوع خاصی از شکلات

شناخت شخصیت با انتخاب نوع خاصی از شکلات

شناخت شخصیت با انتخاب نوع خاصی از شکلات

شکلات سفت و مغزدار : افرادی که شکلاتهای سفت و مغزدار را دوست دارند یعنی شکلاتهای با بادام ، بادام زمینی و یا گردو ، معمولاَ افرادی سنتی هستند که همیشه خود را مانند کوه مقاوم می بینند.

 

شما خود را مانند کوهی می بینید که اعضای خانواده می توانند به شما تکیه کنند ، شخصیت  شما زبانزد همگان است و شما به این توان و قدرت خود افتخار می کنید ، این همت و غیرت شما به شما اجازه می دهد که یک محیط امن برای خانواده خود درست کنید.شما با کمک دستان و نیروی فکری خود ، مشکلات را از سر راه بر می دارید.

 

 

 

شکلات کاراملی : اگر عاشق شکلاتهای کارامل دار هستید ، هیچ گاه احساس و علاقه خود را به چیزهای بچگانه و گاهی اوقات مسخره از دست نمیدهید.

 

شکلاتهای کارامل دار ، شکلاتهای استانداردی هستند که هر کس در بچگی آنها را امتحان کرده صد در صد برای مدتی عاشقش بوده است ، هیچ شکی نیست که این شکلاتها محبوبترین شکلات نزد بچه هاست ، اگر هنوز آنها را دوست دارید ، روان شناسان می گویند که شما هنوز قلباَ یک بچه هستید و در عوالم بچگی خود سیر می کنید ! و بسیاری از عکس العملهای شما نیز ناشی از همین رفتار است.

 

 

شکلات توت فرنگی : تنها یک شکلات در داخل جعبه وجود دارد که کاغذ پیچیده به دور آن نشان می دهد داخلش توت فرنگی است ، تحقیقات نشان می دهد افرادی که به دنبال این شکلات غیر معمول هستند ، دوست دارند که کمی با دیگران متفاوت باشند و نسبت به این مساله نیز احساس غرور می کنند.

 

هیچ گاه با جمع یکسان نیستند و از درون احساس منحصر به فرد بودن می کنند و دوست دارند دیگران هم آن را بدانند ، اگر تمام بچه ها برای رفتن به سینما نقشه بکشند ، شما رفتن به پارک یا تئاتر را ترجیح می دهید ، شما از اینکه خلاق و غیر عادی به نظر بیایید ، لذت می برید و این دلیل منحصر به فرد بودن شماست !

 

 

 

شکلات کرم دار : تحقیقات نشان می دهد که این شکلاتها بسیار محبوب و مورد علاقه همگان است ، افرادی که عاشق این نوع شکلات هستند خود را سنت گراهایی می دانند که ترجیح می دهند همه چیز را با ارقام حساب کنند.

 

این امر حتی شامل دیگر افراد ، شغل افراد و موارد دیگر هم میشود ! شما دائماَ به دنبال چیزهای نو هستید ، حمایت شما از افراد خانواده نیز بی نظیر است ! شما دوست دارید این حالت خود را به رخ دیگران بکشید ، حتی اگر این افراد خانواده شما باشند!

 

 

شکلات لقمه ای مانند ترافل : بیشتر از دیگر شکلات ها ، علاقه بیشتری به این نوع شکلاتها وجود دارد ، بر اساس تحقیقات به عمل آمده افرادی که عاشق انواع شکلاتهای لقمه ای هستند ، نسبت به همه چیز خود را برتر دیده و خود را لایق بهترین ها می دانند و درست مانند آنها شما بیشترین ارزش را برای خود قائل هستید !

 

این شکلاتها معمولاَ گران ترین شکلاتها هستند ، حتی اگر قادر به خرید بهترین بلوز ابریشمی نباشید اما می دانید که این بلوز زیبا تنها برازنده شماست و سعی می کنید حتی اگر مدتها طول بکشد با به دست آوردن آن ، برای خود جشن کوچکی بگیرید !شخصیت لقمه ای شما ممکن است لایق بهترینها باشد اما این بهترین ها همیشه تنها محدود به شما نمی شود ! فراموش نکنید !