پارس ناز پورتال

مرگ دلخراش بر اثر ریزش دیوار در دارآباد +عکس

مرگ دلخراش بر اثر ریزش دیوار در دارآباد +عکس

مرگ دلخراش بر اثر ریزش دیوار در دارآباد

 

ریزش ناگهانی یک در منطقه دارآباد سبب مرگ دلخراش یک هموطن شد . طبق گفته های سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در این حادثه یک مرد میانسال به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

 

ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با خبر دادن از ریزش یک دوار در منطقه دار آباد گفت: در این حادثه یک مرد میانسال به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

 

سید جلال ملکی عصر یکشنبه درباره جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۱۴:۳۲ امروز حادثه آوار در دارآباد خیابان هاشمی به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

مرگ دلخراش بر اثر ریزش دیوار در دارآباد +عکس

آقای ملکی در ادامه سخنانش گفت: در این حادثه در مجاورت بیمارستانی یک دیوار بلند وجود داشت که به دلایل نامعلوم این دیوار ریزش می کند. ملکی ادامه داد: بر اثر تخریب این دیوار سه خودروی سواری پارک شده زیر آوار می روند که با تلاش آتش نشانان این خودروها از زیر آوار خارج شدند. متاسفانه در یکی از این خودروها متاسفانه یک مرد میانسال وجود داشت که به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

 

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اضافه کرد: در حال حاضر آتش نشانان مشغول عملیات ایمن سازی محل هستند و در ادامه کارشناسان آتش نشانی علت وقوع این حادثه را بررسی می کنند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

نوزادی که بعد از سه روز از زیر آوار زنده بیرون آمد + عکس

 

مصاحبه ای خواندنی از انجلینا جولی و دخترش در میان آوارگان

 

رانش زمین یک شهرک صنعتی را بلعید + عکس

 

زلزله مرگ بار در چین (عکس)