پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

ماجرای دردناک مرگ دلخراش یک سرباز در کردستان +عکس

مجموعه : مجله خبری روز

ماجرای دردناک مرگ دلخراش یک سرباز در کردستان

 

سرباز مرزبان در ترکیه زمانی که قصد داشت به اتفاق دوستانش برای تهیه ناهار به پادگان برود زیر خروارها برف دفن شد و جان سپرد . به گزارش پارسناز پس از سقوط بهمن در منطقه دالاني شهرستان سروآباد يك مرزبان پاسگاه جان خود را از دست داد و سه سرباز ديگر نيز مصدوم شدند.

 

ماجرا ازین قرار بود که چهار نفر از سربازان برجك مرزبانی گردنه ژالانه ظهر روز يكشنبه قصد داشتند براي آوردن نهار به پاسگاه مركزی در گردنه دالانی بروند كه با سقوط بهمن مواجه شدند كه در اين اتفاق شوم متاسفانه يك نفر از آنان به نام خالد مرادی جان فوت نموده  و سه نفر ديگر نيز زخمی شدند.

 

پس از وقوع اين حادثه نيروهای مردمی و مرزبانی روز دوشنبه برای پايين آوردن پيكر سرباز جان باخته و سه سرباز زخمی ديگر- به پاسگاه اعزام شدند كه به دليل ارتفاع زياد برف و شدت كولاك – عوامل امدادی به كمك نيروهای مردمی بعد از 5 ساعت تلاش توانستند جسد مرزبان جان باخته را به همراه سه مرزبان زخمی به مسجد روستای دركی انتقال دهند .

ماجرای دردناک مرگ دلخراش یک سرباز در کردستان +عکس

پیکر بی جان این سرباز مرزبان  كه اهل شهرستان سنقر و كليايي از توابع استان كرمانشاه است شامگاه دوشنبه در بيمارستان سروآباد به خانواده وي تحويل داده شد و سه مرزبان مصدوم نيز براي درمان به بيمارستان بوعلي مريوان اعزام شدند .

 

 

مطالب مرتبط:

 

 سرباز آمریکایی متجاوز به دختر بچه خودکشی کرد! (+عکس)

 

خبر ناراحت کننده مرگ ناگهانی سعید امینی (عکس)

 

وحشتناک ترین و مرگبارترین اپیدمی‌ ها (عکس)

 

کارهای ممنوع در طول زندگی تا مرگ (طنز)

 

 

 

 

Loading...
a
زنی که 13 سال در قفس شیشه ای زندگی کرد +عکس
زنی که 13 سال در قفس شیشه ای زندگی کرد +عکس
مشاهده بیشتر