پارس ناز پورتال

لایچین سیر

تبلیغات

تبلیغات

مانور ساعت صفر در اردبیل

مانور ساعت صفر در اردبیل

اردبیل، علی اسلامی در جلسه شورای مدیریت بحران استان اردبیل اظهار داشت: 20 مهر ماه روز ایمنی در برابر زلزله است که برنامه‌های این روز در قالب یک هفته در سراسر کشور انجام شده و اعضای شورای مدیریت بحران و روسای کارگروه‌های استان اردبیل به صورت تخصصی برنامه‌های متنوعی به منظور آمادگی در هنگام زلزله در استان اردبیل برگزار می‌شود.پ

 

 وی گفت: مانور ساعت صفر در مدت یک روز نیز به مناسبت هفته ایمنی در برابر زلزله در یکی از شهرستان‌های استان اردبیل برگزار می‌شود که امیدواریم برگزاری این مانور و سایر مانورها سطح آگاهی مردم در قبال ایمنی در برابر زلزله را افزایش دهد.

 

مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل افزود: با توجه به این که فصل سرما در پیش است به دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل اعلام کردیم که سیستم‌های حرارتی خود را دوگانه سوز کنند تا در فصل زمستان با مشکل قطعی گاز مواجه نشویم که این موضوع باید توسط دستگاه‌های اجرایی مورد توجه واقع شود.

 

اسلامی تصریح کرد:‌ خوشبختانه از محل اعتبارات ماده 12 در حدود 4 میلیارد تومان برای جبران خسارات سیل در شهرستان‌های خلخال و کوثر اختصاص یافته است که از این مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون تومان برای شهرستان کوثر و 2 میلیارد و 500 میلیون تومان برای شهرستان خلخال در نظر گرفته شده است.

 

غلامرضا حمید خلق، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به ظرفیت بیمارستان‌های اردبیل در مواقع بحران، اظهار داشت: بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل در سال 84 راه اندازی شده است که فضای قابل استفاده این بیمارستان در بحران 1500 متر بوده و 35 تخت ظرفیت افزایش در مواقع بحران را دارد.

 

وی گفت: متاسفانه بیمارستان فاطمی اردبیل در رابطه با ورود و خروج مصدومین به دلیل ترافیک زیاد با نابسامانی‌هایی همراه است که باید مورد توجه باشد چرا که در مواقع بحران عملکرد خوبی نخواهد داشت.

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اردبیل بیان کرد: بیمارستان فاطمی 45 تخت و بیمارستان علوی نیز 30 تخت ظرفیت افزایش در مواقع بحران دارند که خوشبختانه آموزش مدیریت بحران در بیمارستان‌های اردبیل انجام شده است.

 

 

 

 

 

Xبستن تبلیغ
فوتبال
X
مردی که به خاطر قمار پرده بکارت دخترش را شرط بست +عکس
مردی که به خاطر قمار پرده بکارت دخترش را شرط بست +عکس
مشاهده بیشتر