پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

بهترین آتلیه کودک

بهترین آتلیه کودک

بهترین و برترین آتلیه کودک

بچه ها به سرعت بزرگ میشوند, زودتر از چیزی که فکرش را میکنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا سخن گفتن ندارند ولی اندک زمانی بعد آن ها را در حال دویدن و مکالمه با خودتان خواهید دید. بهمین دلیل عکاسی و ثبت لحظات رشد کودک به مخصوصاً عکاسی کودک از اهمیت خاصی برخوردار است.

 

هنگام مرور خاطرات کنار هم گذاشتن این عکس‌ها بعد از گذشت سالها برای همه ي اهالی خانواده خالی از لطف نیست و بی شک ورق زدن آلبوم عکسهای کودکی یکی از شیرین ترین و در عین حال خاطره انگیز ترین لحظات در زندگی هر شخص است.

 

شاید شما هم با افراد زیادی برخورد داشته اید که با تاسف فراوان از نبود حتی یک عکس از زمان کودکی خود صحبت کرده و از خانواده خود گلایه می کنند,ولی امروزه به لطف فناوری ثبت لحظات به اسانی قابل انجام است و خانواده هاي عزیز میتوانند با موبایل یا یک دوربین کوچک خانگی در خانه به عکاسی از کودکانشان بپردازند, ولی به دلایل تکنیکی عکسهای ثبت شده از کیفیت و جذابیت کافی برخودار نیست.

بهترین آتلیه کودک

تهیه عکسهای زیبا در زمان بارداری و پس از به جهان آمدن نوزاد و روال رشد کودک نیاز به تخصص و صبر و حوصله فراوان دارد لذا پیشنهاد ما به خانواده ها یافتن یک آتلیه کودک مناسب است و بهتر است پس از بررسی دکورها و سبک کاری و بازدید از نمونه کارهای آتلیه در سایت و شبکه هاي اجتماعی با دقت به سلیقه خود اقدام به رزرو وقت نماییند.

 

آتلیه بارداری

در عکاسی بارداری به دلیل محدودیت مادر در ایستادن و نشستن و همینطور عوارض ظاهری ایجاد شده ناشی از بارداری داشتن خلاقیت و دید هنری برای ثبت برترین عکسها که محدودیت هاي ایجاد شده ناشی از بارداری رابه حداقل برساند, بسیار مهم است.همینطور در آتلیه بارداری استفاده عامدانه و بجا از نور و متریال مناسب که تشدید کننده لطافت و خلوص زمان بارداری و شروع تجربه مادر شدن است ضروری می‌باشد.

 

آتلیه نوزاد

در عکاسی نوزاد به دلیل لطافت موضوع کمی با دیگر شاخه هاي آن متمایز است. در این جا علاوه بر دانش, خلاقیت و نگاه هنری, تجربه و ظرافت در عمل هم نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. بهرهگیری از دکورهای متنوع هم تنها تا آنجایی کمک خواهد کرد که لطافت و خاص بودن سوژه را تحت تاثیر قرار ندهد. بهمین منظور در آتلیه نوزاد , بیشتر چیدمان هاي ساده و خاص مد نظر هستند تا با اجتناب از آشفتگی بصری, نوزاد در مراتب پائین تری از دقت قرار نگیرد.

بهترین آتلیه کودک

عکاسی کودک فضای باز

یکی از گزینه هاي بسیار زیبا ودر عین حال طبیعی برای عکاسی کودک, عکاسی فضای باز است. عکاسی در آتلیه کودک درکنار بیشمار مزیت‌هایي که دارد, دارای محدویت هایي نیز هست. محدودیت‌هایي که در عکاسی کودک فضای باز وجود ندارد.

 

کودکان در زمان عکاسی فضای باز آزادی عمل بیشتری داشته و مثل عکاسی در آتلیه دارای محدودیت در حرکت نیستند. عکاسان نیز هنگام عکاسی فضای باز, قدرت مانور بالاتری داشته و میتوانند بیشتر حرکات و اوضاع طبیعی کودکان مثل دویدن, راه رفتن, غذاخوردن و همینطور تماس با طبیعت مثل بازی با حیوانات یا بوییدن گلها را ثبت نمایند.

بهترین آتلیه کودک

عکاسی خانوادگی وعکاسی بارداری فضای باز

در آتلیه کودک لیماژ علاوه بر عکس کودک و خانوادگی در فضای باز, عکاسی بارداری نیز در فضای بازانجام میشود. به این ترتیب که درصورت خواست مشتری, باغ به صورت اختصاصی اجاره شده و شما می توانید با آرامش کامل به ثبت لحظات خود بپردازید.

 

لوکیشن مناسب برای عکاسی فضای باز طبق معمول باغهایی ست که مخصوص عکاسی طراحی شده و توسط خود آتلیه بارداری بشما معرفی میشوند. این باغها دارای لوکیشنها و فضاهای متنوع و طراحی شده هستند که باعث میشوند نتایج عکاسی از کودکتان متنوع و جذاب باشد.

 

مضمون مهم دیگر در عکس فضای بازادیت و ویرایش عکسهاست. آشنایی با ادیت حرفه اي و شیوه ادیت خلاقانه دراین عکسها, به پختگی و جذابیت هرچه بیشتر عکسها کمک خواهد کرد.برترین فصلها برای عکاسی فضای باز, بهار و پاییز است زیرا دما معتدل بوده و از نور مناسب و متعادلی هم برای عکاسی میتوان بهره برد. بهتر است خانواده ها در روز عکاسی چند دست لباس و خوارکی و نوشیدنی برای کودک همراه داشته باشند.

 

عکاسی یلدا و عکاسی کریسمس

این نوع عکاسی در شاخه عکاسی فصلی و مناسبتی قرار می‌گیرد.که میتوان درکنار عکاسی با دکور یلدا یا عکاسی با دکور کریسمس به دکورهای جذاب و زیبای فصل پاییز و تابستان یا مناسبتهای مثل هالووین اشاره کرد.با دقت به زیبای این دکورها و استفاده از رنگ هاي خوشحال درکنار تکنیکهای عکاسی, میتوان عکسهای جذاب و به یادماندنی از کودکان ثبت کرد.

بهترین آتلیه کودک

 

منبع : آتلیه لیماژ