پارس ناز پورتال

قاصدک 24

آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)

آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)

آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)

بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت خوبی دارند و همیشه تصاویر خود را برای طرفداران به اشتراک می گذارند. 

 

سلفی استوری خانوادگی شهرام محمودی در تاریکی شب. چقدر خوشحال و خوش اقبال است این شهرام محمودی که دو روز است به صورت اتفاقی مطالبمان با عکسی از او شروع می شود! آرزوی خوشبختی داریم برای این خانواده دوست داشتنی.

آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)منصور خان پورحیدری با بدرقه هزاران نفر از عاشقان، هواداران، شاگردان و سایر فوتبالی ها تا منزل ابدی اش بدرقه شد و در خاک سرد آرام گرفت. آرامشی ابدی برای مرد نجیب ورزش کشورمان آرزو داریم. آرامشی مثل همین عکس که سال ها پیش در کنار دخترش عسل از او گرفته شده است. روحش شاد و یادش مانا.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)تصمیم گرفته ایم روند انتخاب سوال های روزمان را مثل سوالات کنکور سراسری بکنیم، یعنی رفته به رفته عجیب تر و به قول خودشان “مفهومی تر”! سوال روز: کدام یک از عزیزان حاضر در عکس، سیما خضرآبادیِ اصلی و کدام دو سیما خضر آبادیِ فِیک هستند؟!
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)آفرین به امین حیایی که هنوز هم از روش های سنتی برای تربیت فرزندش استفاده میکند و اعتقادی به روش های مدرن و “لوسازیونِ” بچه ها ندارد.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)امیرمهدی ژوله قرار است نقش اول نمایش کمدی “رویای یک شب نیمه تابستان” را ایفا کند. آن هم با این گریم. نمایشنامه ای معروف از آثار ویلیام شکسپیر که خدا را شکر در قرن شانزدهم از دنیا رفت و این روز ها را ندید.

آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)سلفی کج و کوله ی خاطره اسدی و رفیقش با این آینه محدب در پارکینگ یکی از پاساژ های تهران.

آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)دقایقی پس از آپلودِ عکس بالا از خاطره اسدی، سیروان خسروی با ذکر این که “کَله داداش؟!” این عکس را به اشتراک گذاشت. امیدواریم قضیه همینجا در نطفه خفه شود و شاهد چالش عکس کج و کوله در صفحات عزیزان نباشیم! 
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)رضا یزدانی در حال گشت و گذار و عکاسی در شهرهای اروپا. رضا جان سوژه های شهری را بیخیال! خودت را در آینه دیدی؟! در حال حاضر یکی از بهترین سوژه های موجود برای عکاسی هستی! گویا موهایت با گرانشِ زمین دچار مشکل شخصی شده اند و فعلاً با نیروی جاذبه لج کرده اند که امیدواریم هر چه زودتر کدورت بینشان رفع گردد.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)عمار تفتی پس از ماه ها تلاش شبانه روزی واحد گشت جنگلبانی مازندران، بالاخره پیدا شد. حالش خوب است و تنها مشکل موجود، وابستگی عجیبی است که به درختان جنگل پیدا کرده و نمی تواند لحظه ای از آن ها چشم بردارد.

آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)در مواقعی که مهدی هاشمی در سفر و مأموریت است و یا درگیر یک پروژه و دور از خانواده است، گلاب آدینه برای بچه ها هم پدری میکند و هم مادری. این عکس هم مربوط به لحظاتِ پدری کردنِ ایشان است.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)مرجان خانم شیرمحمدی در حال امضای پوستر نمایشی که به تماشای آن رفته بود. مرجان خانم پس آقا بهروز کجاست؟ دارد فحشنامه… ببخشید، نمایشنامه و دیالوگ های خود و رفیقش برای جمعه شب را آماده میکند؟!
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)دوستان نگران نباشد، پیدا شد! دارد با بچه ها بیلیارد می زند.

آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)بهنام صفوی هم کافه زده است. کافه ای شیک و اعیانی در نیاوران که به زودی شاهد عکس های بیشتری از عزیزان در این کافه خواهید بود. از آنجایی که بهنام تازه کار است و اخیراً وارد این کسب و کار شده، برای گرفتنِ کارش و اضافه کردن چاشنی خلاقیت به سرویس کافه اش نیاز به کمک من و شما دارد.

 

پیشنهاد من این است که سالاد ها و املت ها را در لگن قرمز حمام سرو کند، نوشیدنی ها را هم در لامپ مهتابی. پیشنهاد شما چیست؟!
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)سلفی دو عدد خسته و یک عدد خوشحال در پشت صحنه یک کار جدید. سپند امیرسلیمانی، سمانه پاکدل و حسین سلیمانی.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)حدیث خانم فولادوند در حال تبلیغ یک برند پوشاک که در حرکتی آوانگاردانه آستین را از مانتو ها حذف کرده و سوراخِ دکمه (در ابعادی بزرگتر) را جایگزین آن کرده است!
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)جواد عزتی و علی عطشانی در حال نشان دادن جایزه خود به دوربین، جایزه ای که از جشنواره فیلم چلسی در نیویورک گرفته اند. برای عزیزان در تمامی جشنواره های بعدی علی الخصوص جشنواره فیلم اینترمیلانِ لندن، آرزوی موفقیت داریم!

آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)همایون جان شجریان در مقابل یک بنای هنری در پاریس که توسط تعدادی معمار بی اعصاب طراحی و ساخته شده است.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)وقتی در یک بازه زمانی هم باشگاه بروی، هم عینک جدید بخری و هم لمینیت کنی!
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)تپلِ بزرگ و تپلِ کوچک در پشت صحنه سریال جدیدی که به کارگردانی مهران غفوریان در حال ساخت است. بسیار خوشحالیم که مهرانِ خوش ذوق و با استعداد پس از سال ها به عالم کارگردانی بازگشته است.

آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)گویا رضا رشیدپور عشق و احساسات برانگیخته شده ی هوادارانِ منصور پورحیدری را وسیله ی خوبی برای کسب درآمدِ اس ام اسی در برنامه اش دیده و خیلی ناشیانه با برگزار کردن ختم صلواتِ پیامکی باعث خشم هواداران آن مرحوم گشته است. در این پست هم دارد با استفاده از ابزار قدیمی و پرکاربردِ “ماله” فضا را آرام می کند.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)سلفی شهرام خان شکیبا، مجریِ باهنر و طناز خوش فکر و خوش قلم کشورمان در کنار خانواده عزیزش در حاشیه بازدیدشان از نمایشگاه مطبوعات. دلمان برای طنز های ناب جناب شکیبا تنگ شده و جای قلم ایشان در کنار قلم خیلی دیگر از طنزپرداز های عزیز در سطح اول مطبوعات کشورمان خالی است. البته جناب شکیبا به صورت تک و توک در روزنامه وقایع الاتفاقیه قلم میزنند که جای حضور بیشتری دارد.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)وقتی پس از ماه ها چت کردن برای اولین بار سر قرار ملاقات میروی و با دیدن یک اژدهایی که دارد از دور بای بای می کند و نزدیک می‌شود، خنده بر لبانت خشک می گردد!
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)نیوشا ضیغمی و خواهر عزیزش. البته نیوشا جان با این عکسِ شما و خواهر محترم، کسانی که خواهر ندارند هم میتوانند این حسِ خوب را درک کنند!
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)پوریا پورسرخ، سروش جمشیدی، مریم معصومی و امیرحسین آرمان در یک رستوران شلوغ در حاشیه کار جدید عزیزان. در مطلب روز گذشته با عکسِ تولد امیرحسین شوخی خفیفی کرده بودیم که متاسفانه با واکنش تند و عجیبی از سوی برخی هوادارانِ امیرحسین آرمان همراه بود.

 

شوخی ای که خیلی معمولی تر از سایر شوخی ها بود ولی خب قابلیت تحملِ شوخی برای برخی ها هنوز امری بسیار دشوار است. البته این عزیزانِ هیجان زده، در میان هوادارانِ پرشمار امیرحسین بسیار اندک و انگشت شمارند و درست نیست بقیه هوادارانِ عزیز به آتش آن دسته قلیل بسوزند،

 

ولی برخلاف میلمان تصمیم گرفته ایم مِن بعد خیلی کمتر با امیرحسین شوخی کنیم تا بی دلیل خود و خانواده مان را در معرض انواع و اقسام ناسزاها قرار ندهیم.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)صحبت از سریال جدید مهران غفوریان شد، جا داشت یادی کنیم از آخرین سریالی که مهران در دهه هشتاد ساخت و یکی از ماندگار ترین مجموعه های طنز آن دهه شد. سریال زیر آسمان شهر با همسایگانی صمیمی و ماجراهای جذاب که سال ها مردم را ساعت 9 شب پای تلویزیون میکشاند

 

و لحظاتی شیرین برای خانواده ها رقم میزد. روح زنده یاد کیومرث ملک مطیعی و زنده یاد رضا ژیان که از عوامل این سریال بودند همیشه شاد باشد.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)عکس یادگاری عزیزان در حاشیه حضور خیرخواهانه خود در یک موسسه خیریه، با حضور پیمان معادی، سیدجواد یحیوی، بانو پوری بنایی، مهران رنجبر، بهرنگ علوی و سایر عزیزان.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)پدرِ محترم نسرین مقانلو یک سر به کار جدید دخترش زده بود که این عکس یادگاری در کنار ایشان گرفته شد. آرزوی سلامتی داریم برای همه پدر های عزیز.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)– وقتی خیلی عصبانی و شاکی هستی و اعصابت از یه موضوعی خورده و حرص داره خفت میکنه، چیکار میکنی؟
+ سلفی می گیرم.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)عزیزان در پشت صحنه سریال “آرام می گیریم” ساخته روح الله سهرابی. با همین یک عکس کل فضا و تِم سریال دستمان آمد و میتوان پیش بینی کرد که در آخر سریال دخترِ مانتویی و بدِ ماجرا (مونا فرجاد) که اسمش یک چیزی مثلِ میترا، سمیرا، نازنین و یا سایر نام های ایرانی است،

 

متنبه و سرگشته خواهد شد و دخترِ خوبِ ماجرا (آشا محرابی) که اسمش مریم، فاطمه و در بدترین حالت حنانه است، عاقبت به خیر و موفق خواهد شد و الگویی مناسب برای بینندگان خواهد بود.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)از روز قبل قرار شده بود که در مراسم تشییع پیکر منصور خان گوشی ها و دوربین ها قلاف باشند و به احترام ایشان کسی سلفی نگیرد که همانطور که در عکس های بعدی میبینید، خیلی خوب به این موضوع توجه شد و همه مراعات کردند!
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)بهترین ژست برای سلفی های زوری همینی است که عادل انتخاب کرده. باید طوری ژست بگیری که گند بخورد به سلفیِ طرف!
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)فرهاد هم که طبق اخبار از دست سلفی گیران به اتاق نگهبانی امجدیه فرار کرده و هنوز هم با گذشت چند ساعت از پایان مراسم، از اتاق بیرون نیامده تا جماعت دوربین به دست متفرق شوند!
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)گروه هنرمند و دوست داشتنیِ “سیاوش” پیش از رفتن روی سن و خلق یک شبِ عالی برای علاقه مندان به موسیقی ایرانی در پاریس.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)عکسی زیرخاکی که امیر غفارمنش آن را رو کرده و مربوط به پشت صحنه یک سریال پلیسی در 16 سال پیش است. با حضور کیومرث ملک مطیعی، سیروس میمنت و سایر عزیزان. عکس هم احتمالاً توسط کریم جهانبخش سفیدکمر از بالای تیر چراغ برقِ محل گرفته شده است.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)بهاره کیان افشار و سحر دولتشاهی در حاشیه یک مراسم. عکسی که ساقی بلیغ زحمتش را کشیده است.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)سلفی و کپشن بدون شرح از بهنوش بختیاری، فرمانده ارتش پنج میلیونی اینستاگرام. بهنوش جان همین که تا صحبت از عشق به بچه ها میشود شما یاد استاد خاکستری و سایرین میافتی بسی جای تأمل در ابعاد مختلف ذهن و تفکر شما دارد که البته یک بحث کاملاً شخصی است و به خودتان مربوط میشود و ما بهتر است وارد آن نشویم!
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)بخش قابل توجهی از سینمای ایران را در تصویر ملاحظه می‌کنید.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)سامان احتشامی پس از یک عمر حضور در دنیای موسیقی بالاخره شغل ایده آل خود را پیدا کرد و به سراغ آن رفت. بهترین و مفرح ترین شغل دنیا! بدون هیچ زحمت و تخصصی ترانه های سندی را در گوش خود پِلِی میکنی و از صبح تا شب خود را میلرزانی! تنها مشکل موجود گرمای هوای دم تنور است که شکر خدا با ابداعات بومی و مشتقاتی که از کولر آبی ایجاد شده، آن نیز برطرف گشته است.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)رضا قوچان نژاد در حال تهیه شام خود در شب های سردِ هلند.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)ستاره های سریال “عاشقانه” در نمایی از پشت صحنه این سریال. جدید ترین ساخته منوچهر هادی که منتظر پخش شدن آن هستیم.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)کار از عذرخواهی و پوزش از ارتش و سپاه گذشته، باید دسته جمعی برویم و مثل مدیران شرکت سامسونگ ده دقیقه در مقابل بزرگان نظامی کشور تعظیم کنیم تا این واقعه تلخ کمی تسکین یابد.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)شعر زیر عکس را اینگونه ادامه میدهیم:
صبح است و هوا و نفس دلکش پاییز/ من هستم و یک سینه ی از مهرِ تو لبریز

خیلی هوا خوبه، بیاین بریم به تبریز/ تا که بخوریم دلمه و آش و کوفته ی ریز
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)– اوه اوه، علی آقا اونجارو… درای استادیوم باز شد! شانس بیاریم زنده بمونیم!

+ به روت نیار، خودتو لو نده، ایشالا که نمیشناسنمون!

– دلت خوشه ها علی آقا، همینِ برقِ وجودِ شما از چهار کیلومتری لومون میده!
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)احمدرضا عابدزاده در حاشیه مراسم خداحافظی با پدرِ استقلال. تقریباً میتوان گفت همه ی جامعه فوتبال کشورمان در مراسم تشییع منصور خان پورحیدری در استادیوم امجدیه حضور داشتند که عکس های تکمیلی آن را میتوانید در بخش اخبار ورزشیِ سایت ملاحظه کنید.
آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)مرزهای “قرض دادنِ نان به یکدیگر” در صفحات مجازی با موفقیت توسط صابر ابر و بانو معتمد آریا جابه جا شد. تبریک به این عزیزانِ هنرمند.مطلب امروز هم با همه کمی و کاستی اش به پایان رسید، تا فردا، یا علی.

آخرین اخبار بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (145)

 

برترین ها