جستجو در پارس ناز

آذین پیمان مجری دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان در جزیره کیش

آذین پیمان مجری دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان در جزیره کیش

هدف از طراحی و دکوراسیون داخلی و خارجی، زیباسازی ساختمان است. این روزها اهمیت زیبایی ساختمان و اثر گذاری آن در فروش بر هیچکس پوشیده نیست. طراحی و اجرای دکوراسیون ساختمان جزو اقدامات نهایی ساختمان سازی محسوب می شود. حتی ممکن است بعد از اتمام پروژه ساختمان نیاز به بازسازی ساختمان داشته باشید که در واقع در بیشتر موارد دکوراسیون و زیباسازی ساختمان هم در همین دسته قرار می گیرد. از جمله خدمات دکوراسیون داخلی در کیش که توسط آذین پیمان پیاده سازی می شود، می توان به نقاشی ساختمان، کناف کاری، سقف کاذب، گچ کاری و … اشاره داشت.

 

آذین پیمان بهترین پیمانکار برای بازسازی و دکوراسیون ساختمان

اگر شما هم ساکن جزیره کیش هستید و تصمیم دارید به ساختمان خود زیبایی را به همراه کیفیت هدیه دهید بنابراین آذین پیمان در این راه همراه شماست. شرکت آذین پیمان با سال ها تجربه در زمینه بازسازی و دکوراسیون ساختمان در جزیره زیبای کیش توانسته است پروژه های موفق بسیاری را به نام خود ثبت کند. شرکت آذین پیمان از صفر تا صد پروژه های بازسازی ساختمان همراه شما خواهد بود. بر هیچکس پوشیده نیست که وارد کردن متریال های ساختمانی از جمله کناف، رنگ، گچ، ایزوگام و … بسیار گران تمام می شود. اما زمانی که توسط تیم آذین پیمان این واردات به داخل جزیره صورت گیرد قطعا مقرون به صرفه تر خواهد بود. در ادامه دلایل انتخاب آدین پیمان را بیشتر برای شما مورد بررسی قرار می دهیم.

 

نقاشی ساختمان در کیش

یکی دیگر از خدماتی که توسط تیم حرفه ای و با تجربه آذین پیمان انجام می شود، نقاشی ساختمان است. مهندس علی سالاری با سال ها تجربه در این زمینه با توجه به نیاز مشتری و شرایط جوی منطقه کیش بهترین و مناسب ترین رنگ را برای نقاشی ساختمان به کارفرمایان عزیز پیشنهاد می کند. برای برخی قیمت اهمیت دارد و برخی نیز ترجیح می دهند از متریال های گران قیمت استفاده کنند. مهندس سالاری برای هر دو گروه پیشنهادات عالی دارد و با یکبار دریافت مشاوره خودتان متوجه تخصص و توانایی های تیم باتجربه ما خواهید شد.

 

نحوه اجرای پروژه توسط آذین پیمان چگونه است؟

اگر شما هم ساکن کیش هستید اکیدا به شما توصیه می کنیم که خدمات ساختمان سازی مورد نیاز خود را از شرکت هایی که سابقه کار در کیش را دارند دریافت نمایید. شرکت آذین پیمان با تجربه کار در کیش می تواند تشخیص دهد که کدام متریال و مصالح برای ساختمان های کیش مناسب تر است. آب و هوای کیش شرجی و گرم است بنابراین از هر نوع کنافی نمی توان برای ساختمان های کیش استفاده کرد.

 

قراردادهای آذین پیمان

قراردادهای آذین پیمان به چه صورت است؟

همان طور که گفته شد آذین پیمان در کیش توانسته پروژه های موفق زیادی را به نام خود ثبت کند. از جمله: بانک توسعه تعاون کیش، پروژه سه طبقه املاک سرزمین، پروژه مسکونی عدنان، پروژه مسکونی مهستان، رستوران قصر سفید و … اشاره داشت. قراردادها در آذین پیمان به دو روش اجرا می شود:

 

قرارداد به همراه مصالح

این روش درج قرارداد بهترین روش است و پیشنهاد ما به شما بستن قرارداد به همراه مصالح است. در این روش تنها کافی است با دریافت مشاوره نوع متریال و طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد از آن با بستن قرارداد تمامی هزینه ها از وارد کردن متریال تا ساخت بر عهده آذین پیمان است. در صورتی که حین انجام پروژه متریال کم باشد سفارش مجدد آن نیز بر عهده آذین پیمان می باشد. بنابراین در این نوع قرارداد نگرانی بابت متریال و خرید آن در خارج از جزیره و دردسرهای واردات آن را نخواهید داشت. به همین  دلیل است که ما در آذین پیمان این روش را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

قرارداد بدون مصالح

و اما دومین روش درج قرارداد در شرکت آذین پیمان کیش؛ قراردادهایی است که در آن تهیه مصالح و متریال ها به عهده کارفرما می باشد. این امر در وهله اول ارزان تر به نظر می رسد زیرا هزینه تهیه متریال در قرارداد درج نمی شود و بر عهده کارفرماست. اصلی ترین مشکل این مدل قراردادها این است که در هنگام تهیه متریال های باکیفیت دچار مشکل می شوید. علاوه بر هزینه تهیه متریال؛ هزینه واردات را هم خواهید داشت. زیرا وارد کردن مصالح به جزیره کیش شامل هزینه می باشد. بنابراین قبل از بستن این قرارداد حتما تمامی جوانب را در نظر داشته باشید. برای این کار حتما از مشاوره رایگانی که متخصصین و مهندسین آذین پیمان در اختیار شما قرار می دهند استفاده نموده و به دقت گوش دهید.

 

آخرین سخن

جهت دریافت مشاوره رایگان طراحی و اجرای بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی در کیش به سایت azinpeyman.com مراجعه نمایید. یا با شماره ی 07644424307 تماس بگیرید. مشاوران آذین پیمان مشتاقانه و با در نظر گرفتن شرایط شما بهترین پیشنهادات را به شما ارائه می دهند.