پارس ناز پورتال

آرایش سه بعدی صورت توسط بهترین میکاپ آرتیست ها!

آرایش سه بعدی صورت توسط بهترین میکاپ آرتیست ها!

آرایش سه بعدی صورت 

در این مطلب، بهترین آرایش سه بعدی صورت که توسط بهترین میکاپ آرتیست ها طراحی شده را می بینیم. آرایش همیشه جنبه بسیار مهمی در زندگی مردم و به ویژه برای کسانی که در کانون توجه عموم بودند، بوده است. در حال حاضر، آرایش برای همه قابل دسترس و مقرون به صرفه است، و برخی افراد دوست دارند که خاص ترین در این حوزه باشند.

 

میکاپ صورت، نه تنها ابزاری برای درخشش چهره شما و در عین حال پنهان کردن چند لکه، بلکه راهی برای انتقال احساسات شما نیز هست. و این همان چیزی است که برخی از هنرمندان سعی داشته اند که از طریق هنر خود انجام دهند. ما در ادامه بهترین آرایش های سه بعدی صورت را می بینیم که در شبکه های اجتماعی بسیار دیده شده اند.

 

1. آرایش سه بعدی توسط لوکا لوس

لوکا بیش از 18 سال است که به عنوان یک میکاپ آرتیست حرفه ای کار می کند. اما او طراحی های سه بعدی خود را از سال 2014 آغاز کرد. در ابتدا، او از دستان خود برای ایجاد توهم استفاده می کرد. سپس اینکار را روی صورتش انجام داد. این هنرمند، در نقاشی کردن سایه های عالی و ایجاد هر طرحی که فکرش را بکنید بسیار استعداد دارد.

آرایش سه بعدی صورت توسط بهترین میکاپ آرتیست ها!

از تبدیل سرش به یک کیک کامل تا اضافه کردن یک کوسه روی جمجمه اش، لوکا طرح های بسیاری را به اشتراک گذاشته است. وی در مورد کار خود می گوید: من از همه چیز، از جادو گرفته تا انواع فانتزی ها الهام می گیرم. من هرگز هنر نخوانده ام، اما عاشق گریم و هنر سه بعدی هستم.

آرایش سه بعدی صورت توسط بهترین میکاپ آرتیست ها!

بنابراین به این فکر افتادم که سعی کنم با استفاده از آرایش، تصاویری را روی دستم نقاشی کنم. یک کار کوچک مانند طرح یک عنکبوت روی صورت، فقط نیم ساعت طول می کشد. ولی برای چیزی پیچیده تر مانند کوبیسم در کل صورت، ممکن است دو ساعت یا بیشتر طول بکشد.

 

2. آرایش های سه بعدی میمی چوی

این هنرمند صفحات بسیار موفقی در شبکه های اجتماعی دارد. هر پست او صدها هزار لایک دریافت می کند. او همچنین از چهره خود به عنوان بوم نقاشی استفاده می کند و طرح های سه بعدی سورئال را خلق می کند که باورنکردنی به نظر می رسد. میمی می گوید: من به این سبک کشیده شده ام زیرا آزادی کامل دارم تا خودم را به گونه ای خلق کنم که نمی توانم با کلمات بیان کنم.

آرایش سه بعدی صورت توسط بهترین میکاپ آرتیست ها!

احساس می‌کنم پتانسیل زیادی با این نوع هنر وجود دارد و تخیل من تنها محدودیت من است. مردم اغلب فکر می کنند که من از فتوشاپ استفاده می کنم. بنابراین من دوست دارم از پلتفرم تیک تاک، برای شکستن توهم از طریق حرکاتی که نشان می دهد کار من فتوشاپ نشده است استفاده کنم.

آرایش سه بعدی صورت توسط بهترین میکاپ آرتیست ها!

ایده‌های من به صورت ارگانیک به ذهنم می‌آیند، و من زیاد به روندها توجه نمی‌کنم. زیرا احساس می‌کنم که این معتبرترین شکل ابراز وجود است. در حال حاضر، میمی یک مربی است و بسیاری از مسترکلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی را در سراسر جهان رهبری می‌کند.

 

3. میکاپ سه بعدی داین یون

هنرمند کره جنوبی، داین یون، اغلب به عنوان “آرایشگر” شناخته می شود، اما در واقع او یک هنرمند کلاسیک آموزش دیده است که از چهره خود به عنوان بوم نقاشی خود استفاده می کند. بسیاری می گویند که هنر او فتوشاپ شده به نظر می رسد. اما 100٪ معتبر است، با دست نقاشی شده است و هر نگاه می تواند بین 3 تا 12 ساعت طول بکشد.

آرایش سه بعدی صورت توسط بهترین میکاپ آرتیست ها!

این هنرمند، چهره واقعی خود را در زیر دستی که آن را پنهان کرده بود نشان می دهد. باید بگوییم که این هنرمند در مصاحبه ای گفت: «در ابتدا برای کارهای هنری شخصی ام روی بدن مدل ها نقاشی می کردم. کمی بعد، حدود هفت سال پیش، تصمیم گرفتم روی صورت خودم نقاشی بکشم.

آرایش سه بعدی صورت توسط بهترین میکاپ آرتیست ها!

زیرا صورت قوی‌ترین و حساس‌ترین قسمت بدن است که می‌توانم ظریف‌ترین احساساتم را که می‌خواهم منتقل کنم، ارائه دهم. زمانی که «نگاه» خود را خلق می‌کنم، همیشه سعی می‌کنم همه چیز را در داخل کادر ثبت کنم، نه فقط نقاشی را. من سعی می‌کنم همه چیز را درست تنظیم کنم. نه تنها قسمت‌های بدن که نقاشی می‌شوند، بلکه پس‌زمینه، فضا، حرکت بدن، اشیاء، نور و تک تک جزئیات را نیز ثبت کنم.

 

4. میکاپ های سه بعدی کیک فیس آر جی

آر جی به لطف طراحی های باورنکردنی اش، شهرت فوق العاده ای در رسانه های اجتماعی به دست آورده است. او با به اشتراک گذاشتن کارش در اینستاگرام شروع کرد و طولی نکشید که برندش مطرح شد. آر جی می گوید: زمانی که کارم در اینستاگرام شروع شد، دیوانه کننده بود.

آرایش سه بعدی صورت توسط بهترین میکاپ آرتیست ها!

من افرادی را می شناسم که ده سال در صنعت گریم کار کرده اند. ولی دیدن اینکه من فقط در سه سال به لطف اینستاگرام چقدر پیشرفت کرده ام دیوانه کننده است. این یک سفر واقعا جالب اما عالی بود. من در مجموع تجربه بسیار مثبتی داشته ام. جدا از ایجاد طرح‌های سورئال، آرجی نیز آرایش‌های بسیار واقعی را ایجاد کرده است که ظاهر بسیاری از افراد مشهور را تقلید می‌کند.

آرایش سه بعدی صورت توسط بهترین میکاپ آرتیست ها!

به دلیل موفقیت او، بسیاری از برندها محصولات خود را برای او ارسال می کنند و او از افشای محصولات مورد علاقه خود هراسی ندارد. او می گوید: من در حال حاضر به محصولات Juvia’s Place وسواس دارم. سایه های چشم دارای رنگدانه های زیادی هستند و برای ایجاد توهمات برای من، بسیار خوب عمل می کنند. زیرا من از رنگ صورت استفاده نمی کنم.

 

5. آرایش سه بعدی اندی در ژانر ترسناک

اندی یک آرایشگر پیشرو است که اغلب استعداد خود را در ایجاد طرح های سه بعدی که چشمگیر هستند به نمایش می گذارد. بسیاری از طراحی های او از ژانر ترسناک الهام گرفته شده است و او اغلب جراحات جعلی، خون و سایر موارد ترسناک مشابه را به میکاپ هایش اضافه می کند. او همچنین در تیک تاک بسیار فعال است و حسابش بیش از 150 هزار دنبال کننده دارد.

آرایش سه بعدی صورت توسط بهترین میکاپ آرتیست ها!

همانطور که می بینید او رنگ های روشن و تیره ای را انتخاب می کند که در تم هایش دوگانگی ایجاد می کند. برخی از طرح های او تئاتری و برخی دیگر بیشتر رویایی هستند و از رنگ های نئونی استفاده می کنند که به راحتی در جشنواره های تابستانی دیده می شد. وی همچنین گاهی اوقات از پروتز استفاده می کند و به طرح های خود ابعاد اضافی می دهد.

آرایش سه بعدی صورت توسط بهترین میکاپ آرتیست ها!

اندی می گوید: در عصر ما، مردان بیشتری شروع به آرایش می کنند و برخی از آنها حتی مردانه تر به نظر می رسند. و گاهی این گریم برای نقش های سینمایی آنها لازم است. در آخر هم باید بگوییم که برای مطالعه مقالات بیشتر در این زمینه می توانید به پست های پیشنهادی که در زیر قرار داده ایم، مراجعه کنید.