پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بزرگترین سایت آزمایش آنلاین آزمایشگاهی

بزرگترین سایت آزمایش آنلاین آزمایشگاهی

بهترین آزمایشگاه آزمایش خون

امروزه به دلیل شلوغ بودن آزمایشگاه ها و تعداد زیاد آزمایش دهندگان استفاده از خدمات آزمایش آنلاین در کشور شروع شده است. سایت آزمایش آنی آزما به عنوان یکی از بزرگترین سایت های آزمایشگاهی در کشور اقدام به انجام امور آزمایشگاهی مانند آزمایش خون نموده است. مجموعه آنی آزما به عنوان بهترین آزمایشگاه آنلاین در کشور شناخته می شوند.

 

آزمایش آنلاین به چه صورت است؟

منظور از آزمایش آنلاین این است که تکنسین ها و تیم ماهر و باتجربه سایت آنی آزما می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به محل زندگی و محل کسب و کار شما مراجعه کرده و آزمایش های مورد نظر شما را نمونه گیری کنند. این مرکز با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از کادری مجرب و ماهر به عنوان بهترین آزمایشگاه آنلاین در کشور  قادر به انجام هر گونه آزمایشی است.

بزرگترین سایت آزمایش آنلاین آزمایشگاهی

روش کار آنی آزما به این صورت است که در ابتدا شما اپلیکیشن آزمایش آنلاین آنی آزما را بر روی گوشی تلفن همراه و یا تبلت خود نصب می کنید. با فعال شدن اپلیکیشن شما می توانید بدون مراجعه به آزمایش وقت آزمایش خود را مشخص کرده و در منزل و یا محل کار خود منتظر تیم نمونه گیری آزمایش آنی آزما باشید.

 

برای مشاهده نتیجه آزمایش و یا انجام امور مربوط به ثبت نام شما می توانید در سایت آنی آزما نیز عضو شده با استفاده از حساب کاربری خود نتایج آزمایش های خود را به صورت آنلاین مشاهده کنید. نمونه گیری آزمایش آنلاین در منزل و یا محل کار شما به صورت حضوری انجام می شود. سپس شما برای مشاهده جواب آزمایش می توانید به سایت آنی آزما مراجعه کنید.

 

روش کار آنی آزما به چه صورت است؟

روش کار سایت آزمایش آنلاین آنی آزما به این صورت است که تکنسین ها برای دریافت نمونه آزمایش مشابه محل زندگی و یا محل کسب و کار شما مراجعه می کنند. در آنجا با رعایت تمامی قوانین و مقررات و رعایت بهداشت فردی و محیط اقدام به نمونه گیری آزمایش شما می کنند سپس نمونه شما در مرکز آزمایشگاهی آنی آزما که یکی از بهترین آزمایشگاه ها  است، مورد بررسی قرار می گیرد و نتیجه این بررسی ها به عنوان جواب آزمایش بر روی سایت آنی آزما و در حساب کاربری شما قابل مشاهده خواهد بود.

بزرگترین سایت آزمایش آنلاین آزمایشگاهی

سایت آزمایش آنلاین آنی آزما توانسته است در مدت کوتاهی پس از راه اندازی آن، رضایت مردم را به خوبی جلب کرده و در همین ابتدای کار با استقبال گسترده مردم روبرو شود. آزمایش گیری توسط مجموعه آنی آزما بسیار راحت بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می گیرد.

 

ویژگی های نمونه گیری آزمایش

مجموعه آزمایشگاهی آنلاین آنی آزما به عنوان بهترین آزمایشگاه آنلاین می تواند انواع مختلف آزمایش و نمونه گیری را به راحتی انجام دهد از آزمایش های پیش پا افتاده ای مانند آزمایش خون تا آزمایش های پیش پا افتاده و مهم، همگی به راحتی در این مرکز قابل نمونه گیری و بررسی می باشد. مرکز آزمایش آنلاین آنی آزما  به عنوان بهترین آزمایشگاه  آنلاین کشور به دلیل ویژگی های زیر می تواند به راحتی خدمات آزمایشگاهی را به مردم ارائه دهد:

 

معرفی کامل آزمایشگاه و تجهیزات استفاده شده در آن

معرفی کادر مجرب و ماهر

امکان ثبت و نمونه گیری کامل در منزل و یا محل کار

محاسبه آنلاین و آنی مقدار هزینه آزمایش

امکان همکاری و دعوت از افراد متخصص علوم آزمایشگاهی

 

ثبت درخواست نمونه گیری آزمایش در منزل و محل کار

 برای اینکه بتوانید از خدمات آزمایش آنلاین در منزل و یا محل کار بهره ببرید می توانید به سایت آنی آزما مراجعه کرده و قسمت ثبت نام برای آزمایش را تکمیل نمایید. در این بخش شما می توانید در کادر ها و بخش های مشخص شده نوع آزمایش و زمان حضور در منزل یا محل کار را مشخص کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.در واقع در این روش شما زمان آزمایش خود را تعیین نموده و در زمان مقرر کارشناسان و تکنسین های نمونه گیری در محل زندگی و یا کسب و کار شما برای نمونه گیری حاضر خواهند بود.

بزرگترین سایت آزمایش آنلاین آزمایشگاهی

برای سهولت دسترسی، مجموعه آنی آزما امکان ثبت نام را از طریق سایت آنی آزمان، اپلیکیشن آنی آزما، تلگرام و ایمیل آنی آزما امکان پذیر ساخته است. شما می توانید با استفاده از هر کدام از این روش ها نسبت به ثبت درخواست آزمایش آنلاین اقدام نمایید.

 

به محض ثبت نام شما در آنی آزما کارشناسان این مجموعه با شما تماس گرفته و نسبت به انجام آزمایشات شما پیگیری های لازم را انجام خواهند داد. بعد از اینکه نمونه گیری آزمایش شما انجام شد شما می توانید به راحتی جواب آزمایش خود را به صورت آنلاین در سایت آنی آزما مشاهده کنید.

 

مراحل ثبت نام آزمایش آنلاین در منزل

 برای اینکه تکنسین‌ها و کارشناسان نمونه گیری آنی آزما در محل زندگی و کسب و کار شما حضور پیدا کنند باید شما ثبت نام خود به صورت دقیق و کامل انجام دهید. انجام این ثبت نام بسیار ساده بوده و در سه بخش و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت.

 

1- در ابتدا باید شما فرم مربوط به آزمایش آنلاین در منزل را از طریق سایت تکمیل نمایید. در این فرم کارشناس آزمایش، ساعت و تاریخ نمونه گیری را هم مشخص می کنید.

 

2- سپس کارشناس آزمایش مربوطه در ساعت مشخص شده در محل زندگی و یا کسب و کار شما حاضر شده و اقدام به نمونه گیری می کند.

 

3- سپس بعد از بررسی نمونه های شما نتیجه آزمایش شما بر اساس نوع آزمایش در یک بازه زمانی مشخص از طریق سایت و یا اپلیکیشن آنی آزما به دست شما خواهد رسید.

 

مشاهده نتایج نمونه های گرفته شده به چه صورت است؟

 بعد از دریافت جواب آزمایش خود کارشناسان آنی آزما  به عنوان بهترین آزمایشگاه  آنلاین کشور می توانند به شما مشاوره ارائه بدهند.  این کارشناسان می توانند تفسیر ساده ای از آمایش شما را در اختیار شما قرار دهند. این تفسیر ساده نشان دهنده وضعیت بدن شما با توجه به آزمایش انجام شده خواهد بود.

بزرگترین سایت آزمایش آنلاین آزمایشگاهی

شما ممکن است در فرم جواب آزمایش خود کلمات و عبارات خاصی را مشاهده کنید . هر کدام از این عبارات معنی و مفهوم خاصی را به شما نشان می دهد. در این سایت جواب آزمایش به صورت تفسیر شده برای شما نشان داده می شود به عنوان مثال اگر در آزمایش خود عبارت HDL  را مشاهده کردید به معنی این است که نوعی کلسترول خوب و بدون ضرر در نمونه آزمایش شما وجود دارد.

 

در جلوی این عبارت یک عدد ثبت شده است که برای HDL مقدار مطلوب آن از 60 به بالا است.  به همین ترتیب عبارت LDL نوعی کلسترول بد  است برای بدن، که مقدار مطلوب آن کمتر از 130 باید باشد.  همچنین عبارت VLDL   نشانگر نوعی چربی به مقدار بسیار کم  در بدن است که عدد نوشته شده در جلوی آن  در حالت طبیعی و مطلوب بین 8 تا 40 باید باشد.

بزرگترین سایت آزمایش آنلاین آزمایشگاهی