پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

آشنایی با روشی نوین در ویلا سازی

آشنایی با روشی نوین در ویلا سازی

چکیده : بسیاری از افراد زمان استراحت خود را در ویلا سپری می‌کنند. اما خرید یا ساخت ویلا برای همه به دلایل مختلف امکان پذیر نیست.بسیاری از افراد زمان استراحت خود را در ویلا سپری می‌کنند. اما خرید یا ساخت ویلا برای همه به دلایل مختلف امکان پذیر نیست.

 

پس آشنایی با روشی نوین در ویلا سازی خالی از لطف نیست. وقتی صحبت از روشی نوین در ویلا سازی به میان می‌آید، منظور ویلاهای پیش ساخته یا کانکس‌های ویلایی هستند. شما ممکن است در باغ خود به یک کانکس برای اقامت نیاز داشته باشید که خرید کانکس ویلایی یا خرید کانکس اقامتی به شما کمک می‌کند.

 

یا مثلا ممکن است جهت انجام پروژه ساختمانی خود به یک کانکس برای نگهبان احتیاج داشته باشید، که خرید کانکس نگهبانی بهترین گزینه است. شما می‌توانید کانکس مورد نظر خود را با شرایط و ویژگی‌های دلخواهتان سفارش دهید و از جربه خرید کانکس خود با ما احساس رضایت کنید.

 

ویلا سازی نوین

ویلا سازی نوین به استفاده از ویلاهای پیش ساخته اشاره می‌کند. به طور خلاصه ویلاها و خانه‌های پیش ساخته سازه‌هایی هستند که در محیط کارخانه به صورت کنترل شده تولید و در جای دیگری نصب می‌شوند.

 

به راحتی به محل مونتاژ خانه‌های تولید شده در محیط کارخانه حمل می‌شود و در زمان بسیار کوتاه‌تری نسبت به روش‌های ساخت سنتی به اتمام می‌رسد. ویلاها و خانه‌های پیش ساخته ما و قیمت‌ها ممکن است با توجه به اندازه، ویژگی‌ها، مدل‌ها و سایر گزینه‌ها متفاوت باشد.

 

از آنجایی که به صورت قطعات تولید می‌شوند، مونتاژ آسانی دارند و همین امر باعث می‌شود با وجود کیفیت بالا بسیار مقرون به صرفه باشند. ویلاها و خانه‌های پیش ساخته بسیار کارآمدتر و ارزان‌تر از ساختمان‌های سنتی هستند.

 

این به این دلیل است که ارتقاء یک ساختمان سنتی به کار و مصالح زیادی نیاز دارد. ما به دنبال استفاده از حداقل مواد ممکن در طول فرآیند نصب هستیم و از طرفی دیگر با کیفیت بالای محصولات پایبندیم.

 

ویلای پیش ساخته چیست؟

ویلای پیش ساخته یا خانه‌های پیش ساخته دو طبقه به صورت ویلایی ارائه می‌شود. از نظر ساختاری، خانه‌های پیش ساخته یک طبقه هیچ تفاوتی با ویلا ندارند، 2 طبقه تولید می‌شود و طبقه بالا برای بالکن و غیره در نظر گرفته می‌شود.

 

جزئیات را می‌توانیم به راحتی اعمال کنیم. ویلاهای پیش ساخته با متراژ مورد نظر قابل تولید بوده و در برابر زلزله مقاوم هستند. تمام اقلام موجود در یک خانه استاندارد در ویلاهای پیش ساخته در دسترس هستند.

 

ویلاهای پیش ساخته مدرن مجهز به خلاقانه‌ترین فناوری‌ها و طرح‌هایی هستند که مزایای دوام در طول زمان را با زیبایی و استحکام ترکیب می‌کنند. حرکات ظریف حجم‌ها که جذاب‌ترین فضاها را ایجاد می‌کند.

 

ویلاهای پیش‌ساخته به گونه‌ای طراحی شده‌اند که همه الزامات را برآورده کنند و برای کسانی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در املاک لوکس هستند، ایده‌آل هستند. بهترین پرداخت‌ها و اصیل‌ترین و انقلابی‌ترین طرح‌ها بخشی از طیف وسیعی است که کاتالوگ خانه‌های دوستدار محیط‌ زیست را تشکیل می‌دهد و در آن از روش‌های تولید با تکنولوژی بالا استفاده می‌شود.

 

چرا ویلای پیش ساخته را انتخاب کنیم؟

  • هزینه ساخت یک ویلای پیش ساخته بسیار کمتر از ساخت و ساز بتنی سنتی است.
  • مونتاژ سریع است. شما می‌توانید یک ویلای پیش ساخته به سبک استودیویی را تنها در چند ساعت بسازید.
  • هزینه‌های نگهداری کم است.
  • هزینه‌های مهندسی عمران برای ساخت و ساز کم است. بر روی بتن سبک (دال بتنی یا ازاره) نصب می‌شود.
  • سازه پیش ساخته دارای عمر متوسط ​​60 سال است.
  • طراحی با توجه به الزامات معماری درخواستی انجام می‌شود.
  • مسکن کاملاً عایق شده مطابق با استانداردهای عملکرد حرارتی و صوتی است.
  • ساخت و ساز پیش ساخته مطابق با استانداردهای ضد لرزه است.
  • ساخت و ساز متناسب با استانداردهای ضد سیکلون است.

ویلای پیش ساخته و بهینه سازی انرژی و پول

ویلای پیش ساخته و بهینه سازی انرژی و پول

ارتباط بین ویلای پیش ساخته و بهینه سازی انرژی مستقیم است. یعنی شما با خرید کانکس ویلایی پول و انرژی خود را ذخیره می‌کنید و دیگر لازم نیست برای ساخت ویلای خود پول و انرژی زیادی بابت خرید مصالح و دستمزد کارگران بپردازید. ویلاها و خانه‌های پیش ساخته نسبت به خانه‌های سنتی هزینه کمتری دارند.

 

عوامل متعددی وجود دارد که هزینه کم را تضمین می‌کند. قیمت یک خانه تکمیل شده بر اساس پلان طبقه، طراحی و سفارشی سازی‌های مورد علاقه مشتری تعیین می‌شود. در عین حال شرایط حمل و نقل، موقعیت مکانی و زمین از جمله عواملی هستند که بر قیمت تمام شده تأثیر می‌گذارند.

 

معمول است که کارخانه‌های این نوع خانه‌ها متناسب با اقتصاد هر مشتری کانکس‌ها را طراحی می‌کنند، بنابراین آنها به طور کلی مجموعه‌ای از خانه‌های پیش ساخته بسیار مقرون به صرفه را برای همه جیب‌ها، آماده نصب و شروع سریع زندگی می‌کنند.

 

هزینه ساخت ویلای پیش ساخته بر اساس متراژ

هزینه ساخت ویلای پیش ساخته بر اساس متراژ است. ویلاهای پیش ساخته راه حل مناسبی برای کسانی است که به دنبال رویکردی آزادیخواهانه و نوآورانه برای طراحی هستند. نسبت به ساخت و ساز سنتی انتخاب گسترده‌تری دارد. به طور کلی حداکثر کارایی را در استفاده از مصالح در ویلای پیش ساخته فراهم می‌کند.

 

به لطف روش‌های تکنولوژیکی پیشرفته در شرایط کارخانه، می‌توان آن‌ها را با پلان‌های کامل خانه مدولار شخصی‌سازی و سفارشی کرد. از نقشه‌های طبقه گرفته تا طراحی، سفارشی سازی را می‌توان برای همه چیز اعمال کرد.

 

به لطف مواد بادوام و امکانات عایق پیشرفته، ماندگاری و راحتی بالایی دارد. ویلاهای پیش ساخته تمامی ملزوماتی که یک خانه مدرن ممکن است به آن نیاز داشته باشد را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

گرمایش و سرمایش در ویلاهای پیش ساخته

بهتر است بگوییم که لازم نیست نگران گرمایش و سرمایش در ویلاهای پیش ساخته باشید. سیستم‌های تهویه مطبوع و دیگ بخار را می‌توانیم نصب کنیم که به راحتی در ساختمان‌های پیش ساخته سیستم‌های گرمایشی یکپارچه اعمال کنیم. در صورت تمایل می‌توانیم خط برق کولر گازی و خط خروجی کانال را به اتاق‌ها اضافه کنیم و نیازی به هزینه اضافی ندارد.

 

خلاصه

امروزه که همه مردم در شهرهای کوچک و بزرگ کار می‌کنند و روزانه زیر بار فشار کاری و استرس زیادی هستند، نیاز دارند که در تعطیلات یا زمان استراحت خود به تفریح بپردازند. بسیاری ترجیح می‌دهند زمان استراحت یا تعطیلات را در کنار دوستانن یا خانواده خود در ویلاها سپری کنند.

 

ممکن است به دلایلی توانایی ساخت ویلا به روش سنتی را نداشته باشید. لازم نیست نگران باشید. در اینجا می‌توانید با خرید کانکس ویلایی یا خرید کانکس اقامتی، نگرانی خود را حل کنید.

 

خانه‌های پیش ساخته ما به راحتی مطابق با نیازهای شما طراحی می‌شوند و به عملکرد حرارتی و صوتی یک خانه بتنی سنتی کاملاً احترام می‌گذارند. ما تمام قطعات را از جمله لوازم بهداشتی، کفپوش، روشنایی، میز کار آشپزخانه و مبلمان، و روکش بیرونی، برای تکمیل پروژه شما و متناسب با بودجه شما فراهم می‌کنیم.