پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

آشنایی کامل و جامع با شرایط مهاجرت به کمک مؤسسه هرمس اپلای

آشنایی کامل و جامع با شرایط مهاجرت به کمک مؤسسه هرمس اپلای

امروزه بحث مهاجرت به نقل مباحث در هر جمعی بدل شده است. طبق آمار رسمی اعلام شده چیزی در حدود 4 میلیون ایرانی در سال گذشته اقدام به مهاجرت از طریق راه‌های مختلف کرده‌اند و همین امر به‌خوبی نشان‌دهنده میزان محبوبیت چنین عملی در بین ایرانیان بوده است.

 

اما یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که پیش روی افرادی که قصد مهاجرت دارند این است که کدام کشور دارای شرایط مهاجرت مناسب‌تری برای ایرانیان است.دو کشور کانادا و آلمان را می‌توان به‌عنوان محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی ایرانیان معرفی کرد.

 

اما آیا می‌دانید که شرایط مهاجرت به کانادا و آلمان چیست؟ چه مراحلی را برای مهاجرت به این کشورها باید طی کرد و چگونه می‌توان به آن‌ها مهاجرت کرد؟ اگر به دنبال پاسخ به این سؤالات هستید، با ما تا به انتهای این مطلب همراه باشید.

آشنایی کامل و جامع با شرایط مهاجرت به کمک مؤسسه هرمس اپلای

کشور کانادا، از جمله بهترین و جذاب‌ترین مقاصد مهاجرتی ایرانیان

مهاجرت به کانادا، هر آن چه باید بدانید

کشور کانادا را می‌توان به‌عنوان مهاجرپذیرترین کشور حال حاضر دنیا دانست که افراد زیادی سالیانه به دنبال یافتن راهی برای مهاجرت به این کشور هستند. از مهم‌ترین دلایلی که کشور کانادا را به یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی به‌خصوص برای ایرانیان بدل کرده، مسیرهای مهاجرتی متنوع با شرایط ساده‌تر نسبت به سایر کشورهای جهان است. از جمله مهم‌ترین مسیرهایی که می‌تواند منجر به دریافت اقامت و مهاجرت به کانادا شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

* برنامه اکسپرس اینتری

* حمایت مالی

* ویزای کار

* برنامه‌های استانی کانادا

* سرمایه‌گذاری در کانادا

 

هرکدام از این مسیرهای مهاجرت به کانادا، شرایط خاص خودشان را داشته و این شرایط مزایا و معایبی را به همراه خواهد داشت. این که کدام یک از این راه‌ها می‌توانند گزینه مناسبی برای شما باشند، کاملاً به فرد متقاضی و شرایط آن بستگی دارد. اما در بین تمامی این راه‌ها، بدون شک مهاجرت از طریق برنامه اکسپرس اینتری و ویزای کار، می‌تواند بهترین گزینه برای ایرانیان باشد.

 

دلیل این امر نیز آن است که شرایط آن‌ها در مقایسه با سایر روش‌ها، ساده‌تر بوده و هزینه‌های کمتری را به همراه خواهند داشت. هزینه‌های مهاجرت به کانادا به‌خصوص در بخش ویزای حمایت مالی یا سرمایه‌گذاری می‌تواند سرسام‌آور باشد.

 

ازاین‌رو گزینه مناسبی برای مهاجرت به کانادا به شمار نمی‌روند. این در حالی است که برنامه اکسپرس اینتری و دریافت ویزای کار کانادا، شرایط ساده‌تر و هزینه‌های کمتری دارند. اجازه دهید تا شما را بیشتر با این دو روش آشنا کنیم.

آشنایی کامل و جامع با شرایط مهاجرت به کمک مؤسسه هرمس اپلای

نکات مهم در خصوص شرایط مهاجرت به کانادا

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری

برنامه اکسپرس اینتری کانادا را می‌توان یکی از سریع‌ترین و محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا دانست. این روش مخصوص افرادی است که در یک حوزه کاری دارای توانایی‌های بالایی بوده و به‌اصطلاح، کارگران ماهر شناخته می‌شوند. به‌سادگی می‌توان از این طریق، اقامت دائم کشور کانادا را به دست آورد و یک زندگی جدیدی را در کشور فرصت‌ها، شروع کرد.

 

از جمله مهم‌ترین شرایط مهاجرت به کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری می‌توان به داشتن مدرک زبان، داشتن مدرک تحصیلی و رزومه کاری اشاره کرد. البته این شرایط به‌عنوان حداقل شرایط مهاجرت به کانادا در نظر گرفته می‌شوند و افراد متقاضی با داشتن شرایط دیگری که مدنظر دولت کانادا است، می‌توانند شانس خودشان را برای دریافت ویزای اقامت این کشور افزایش دهند.

 

کشور کانادا برای اعطا ویزای اکسپرس اینتری به متقاضیان آن، یک سیستم امتیازبندی به‌خصوصی مدنظر دارد که شامل گزینه‌هایی مانند سن، سطح تحصیلات، تسلط به زبان، سابقه کار، خانواده و … است. درصورتی‌که افراد بتوانند امتیاز بالاتری را از این سیستم کسب کنند، می‌توانند مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری را تجربه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط مهاجرت به کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری می‌توانند به وب‌سایت مؤسسه هرمس اپلای مراجعه کنید.

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار

یکی دیگر از راه‌هایی که در نهایت منجر به دریافت اقامت دائم کانادا می‌شود، مهاجرت از طریق کار به این کشور است. به بیان دیگر، افراد با پیداکردن یک موقعیت شغلی در کشور کانادا، شانس این را دارند تا مهاجرت به این کشور را تجربه کنند. از مهم‌ترین شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار می‌توان به داشتن یک پیشنهاد نامه شغلی از سوی یک کارفرمای کانادایی اشاره کرد.

 

البته این روش نیز دارای سختی‌های خاص خودش است؛ زیرا پیداکردن یک کارفرمای کانادایی که تمایل به استخدام یک فرد خارجی را داشته باشند، می‌تواند پیچیده‌تر از آن چیزی که فکرش را می‌کنید، باشد. اما به کمک مؤسسه هرمس اپلای، شما شانس این را دارید تا با پیداکردن موقعیت‌های شغلی مرتبط با حوزه کاری خود در کانادا، مهاجرت به این کشور را از طریق کار تجربه کنید.

 

شرایط آسان‌تر مهاجرت به آلمان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی

کشور آلمان، مقصدی مناسب برای مهاجرت کاری ایرانیان

در بین تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا، کشور آلمان مقصد محبوب متقاضیان مهاجرت ایرانی از طریق کار است. بدون شک وجود شرایط مهاجرت کاری ساده به آلمان موجب شده تا در سال‌های گذشته تا به این اندازه، متقاضیان مهاجرت به آلمان، افزایش پیدا کند. از سوی دیگر شرایط کار در آلمان نسبت به سایر کشورهای اروپایی بهتر بوده و میزان درآمد افراد در مشاغل یکسان، بیشتر خواهد بود.

 

شرایط کار در آلمان بدین صورت است که افراد مجازند تا در طول یک هفته کاری، نهایتاً 48 ساعت را مشغول به کار باشند. البته که همه مشاغل باید 40 ساعت در یک هفته کاری پنج‌روزه مشغول به کار بوده و در شرایط خاص، این تایم، ممکن است تا 60 ساعت نیز افزایش داشته باشد. از سوی دیگر پایین بودن مالیات در آلمان و امکان کسب حقوق بازنشستگی مزایای دیگری است که مهاجرت کاری به آلمان را تا به این اندازه بین ایرانیان محبوب کرده است.

آشنایی کامل و جامع با شرایط مهاجرت به کمک مؤسسه هرمس اپلای

مهاجرت کاری، بهترین شیوه مهاجرت به کشور آلمان برای ایرانیان

شرایط مهاجرت کاری به آلمان را بدانید

اما اگر شما هم جز آن دسته از متقاضیانی هستید که می‌خواهید مهاجرت کاری به آلمان را تجربه کنید، بهتر است پیش از هر چیز با شرایط این‌گونه مهاجرت آشنا شوید. اولین و مهم‌ترین شرایط، داشتن یک پیشنهاد نامه شغلی از سوی کارفرمای آلمانی است. به بیان دیگر شما باید یک کارفرمای آلمانی را مجاب کنید تا شما را به‌عنوان کارمند در موقعیت کاری مشخصی، انتخاب کند.

 

ازاین‌رو نیاز است تا علاوه بر داشتن تسلط بر روی زبان آلمانی، مهارت و تخصص کافی را در موقعیت شغلی پیشنهاد شده، دارا باشید. اما پیداکردن موقعیت‌های کاری در کشور آلمان، یکی از چالش‌هایی است که افراد بسیار زیادی با آن دسته و پنجه نرم می‌کنند.

 

ازاین‌پس، شما می‌توانید از خدمات گسترده مؤسسه هرمس اپلای برای پیداکردن موقعیت‌های شغلی در آلمان استفاده کنید. با مراجعه به وب‌سایت این مؤسسه نیز، می‌توان اطلاعات کاملی در خصوص شرایط مهاجرت آلمان از طریق کار را به دست آورد.

 

هرمس اپلای، راهی مطمئن برای مهاجرت

آشنایی پیداکردن با شرایط مهاجرت به کشورهایی نظیر کانادا و آلمان، یکی از مهم‌ترین مراحلی است که تمامی متقاضیان باید آن را پشت سر بگذارند. از سوی دیگر پیداکردن یک منبع معتبر و موثق که به افراد در یافتن اطلاعات کامل در خصوص شرایط مهاجرت کمک کند، یکی دیگر از چالش‌هایی است که باید با آن روبرو شد.

 

اگر شما هم قصد دارید تا به چنین چالش‌هایی غلبه کنید، مؤسسه هرمس اپلای می‌تواند به شما در این زمینه کمک فراوانی کند.شما از این‌ پس می‌توانید با مراجعه به وب‌ سایت هرمس اپلای (www.hermesapply.com) و یا تماس با این مؤسسه، با آخرین شرایط مهاجرت به کانادا و آلمان آشنا شده و اطلاعات کاملی را دراین‌خصوص به دست بیاورید.