پارس ناز پورتال

قاصدک 24

آموزش تهیه ماکارونی هفت رنگ خوشمزه و عالی

مجموعه : آموزش آشپزی
آموزش تهیه ماکارونی هفت رنگ خوشمزه و عالی

آموزش تهیه ماکارونی هفت رنگ خوشمزه و عالی 

تهیه ماکارونی هفت رنگ بسیار خلاقانه و کار کدبانوی آشپزخانه است . به دلیل تنوع رنگی این غذا محبوبیت دارد.

 

مواد مورد نیاز برای ماکارونی هفت رنگ :

 

1بسته ماکارونی
رنگ خوراکی در چند رنگ

آموزش تهیه ماکارونی هفت رنگ خوشمزه و عالیدستور پخت ماکارونی هفت رنگ :

ماکارونی را طبق دستورالعمل آن بپزید.هنگامی که ماکارونی در حال پختن است، 2 قاشق غذاخوری آب و 20 قطره‌ی رنگ خوراکی را در یک پلاستیک ضخیم مخلوط کنید. این کار را برای همه‌ی رنگ‌ها در پلاستیک‌های جداگانه تکرار کنید.

 

در این جا ما از 6 رنگ قرمز، نارنجی،زرد، سبز، آبی و بنفش استفاده کرده‌ایم.وقتی که پخت ماکارونی به پایان رسید، آب آن را در آبکش خالی کرده و بلافاصله در آب سرد قرار دهید تا روند پخت آن متوقف شود. ماکارونی‌ها را به 6 قسمت تقسیم کنید و هر قسمت را در یکی از پلاستیک‌های رنگی قرار دادهو در آن را محکم ببندید.

آموزش تهیه ماکارونی هفت رنگ خوشمزه و عالیبا دست ماکارونی و رنگ را با هم مخلوط کنید تا رنگ به صورت یکنواخت همه جا پخش شود. سپس حداقل 1 دقیقه صبر کنید تا ماکارونی در درون پلاستیک رنگ‌ خیس بخورد. سپس به صورت جداگانه هر یک از پلاستیک‌ها را در آبکش ریخته و با آب سرد شستشو دهیدتا رنگ‌های اضافی شسته شود.

 

سپس همه‌ی ماکارونی‌ها را در ظرف اصلی خود بریزید. ماکارونی‌ها را مخلوط کنید تا رنگ‌های مختلف پخش شوند. از میل این غذا لذت ببرید.ا یک دستور ساده یک ماکارونی هفت رنگ برای کودکان بدغذا درست کنید.من فکر می‌کنم این غذا قطعاً در بین ماکارونی‌های درجه‌ی 1 قرار می‌گیرد.