جستجو در پارس ناز

آموزش صرافی bingx موبایل و چگونه در تریدینگ ویو بک تست بگیریم؟

آموزش صرافی bingx موبایل و چگونه در تریدینگ ویو بک تست بگیریم؟

آموزش صرافی bingx موبایل و معامله در بازارهای مالی مانند ارزهای دیجیتال و فارکس، نیازمند علم تحلیل است تا در کنار سایر فاکتورها مانند استراتژی، مدیریت ریسک، بتواند شما را به سود برساند. شما نیاز دارید تا سیگنال‌ها و تحلیل‌های خود را مورد آزمون و سنجش قرار دهید تا مطمئن شوید که این تحلیل‌ها درست است و از آنها جواب می‌گیرید.

 

انجام بک تست در سایت تریدینگ ویو می‌تواند نمای کلی از گذشته تا به امروز را برای مجسم کند. شما با تریدینگ ویو به گذشته بر می‌گردید و و در آن مشخص می‌شود که اگر در آن موقع از این استراتژی و تحلیل استفاده می‌کردید، جواب می‌گرفتید یا خیر.

 

انجام این کار برای تمام بازارهای مالی امکان پذیر است. در واقع هر بازار مالی را می‌توان از طریق تحلیل تکنیکال مورد بررسی قرار داد. الگوهای تکراری روی نمودارهای قیمت، می‌تواند راهی برا تست تحلیل و سیگنال باشد.

 

 ما قصد داریم تا در مورد بک تست در تریدینگ ویو و نحوه انجام آن بیشتر صحبت کرده و از مزایا و اندیکاتورهای لازم برای اینکار صحبت کنیم. بر همین اساس چند پرسش مهم مطرح کرده‌ایم که شامل موارد زیر بوده و در ادامه به پاسخ تک تک آنها می‌رسید.

 

1. منظور از بک تست در تریدینگ ویو چیست؟

2. چگونه می‌توان در تریدینگ ویو بک تست گرفت؟

3. نحوه بک تست گیری رایگان در تریدینگ ویو چگونه است؟

4. اندیکاتورهای مورد نیاز برای بک تست گرفتن در تریدینگ ویو کدامند؟

5. چه جایگزینی برای تریدینگ بک تست در بازار معاملات وجود دارد؟

 

بک تست در تریدینگ ویو چیست؟

اگر در حال آموزش دیدن و یادگیری تحلیل تکنیکال هستید و یا اینکه قصد معامله در بازار دارید، احتمالا سیگنال‌هایی را شخصا به دست آورده و یا از شخص مطمئن گرفته‌اید. به هر حال، پیش از باز کردن معامله و پوزیشن مد نظر، باید ببینید که این سیگنال و استراتژی، درست عمل خواهد کرد یا خیر.

 

 باید مطمئن شوید که پیش بینی شما درست خواهد بود. اما مشکل اینجاست که شما نمی‌توانید روزها و ماه‌ها صبر کنید تا نتیجه کار خود را در واقعیت مشاهده کنید. در اینجا، بک تست به کمک شما خواهد آمد.

 

منظور از بک تست در تریدینگ ویو این است که شما از طریق سایت تریدینگ ویو، به گذشته ارز مورد نظر سفر کنید و کندل‌های بعدی نمودار قیمتی را تا زمان حال مشاهده کنید. اگر دیدید که تحلیل شما به واقعیت نزدیک است، پس می‌تواند تحلیل خوبی باشد.

 

 زیرا نمودارهای قیمتی در بازارهای مالی، طبق یک الگو، همیشه تکرار می‌شوند. شما با تریدینگ ویو به گذشته می‌روید و کاملا مشاهده می کنی که اگر این سیگنال و تحلیل را به کار می‌بستید، به چه جایی می‌رسیدید. ( در گذشته )

 

مزایای بک تست در تریدینگ ویو

انجام بک تست در تریدینگ ویو می‌تواند مزایای بسیار خوبی برای شما داشته باشد. ما در اینجا به ذکر و توضیح برخی از مزایای آن می‌پردازیم:

 

·        صرفه جویی شدن در هزینه:

این کار منجر به صرفه جویی خوبی در هزینه می‌شود. اگر بخواهید استراتژی و تحلیل خود را در بستر بروکر با انجام معامله واقعی تست کنید، ممکن است استراتژی شما اشتباه باشد و سرمایه خود را به راحتی از دست بدهید. اما با بک تست در تریدینگ ویو می‌توان از کارکرد و درست بودن استراتژی اطمینان نزدیک به 100 درصد پیدا کرد و سپس اقدام نمود.

 

·        صرفه جویی در وقت و زمان:

اگر برای اطمینان از درست بودن استراتژی خود، بخواهید منتظر تشکیل کندل جدید بمانید، ممکن است به وجود آمدن کندل بعدی، مدت زمان زیادی طول بکشد. در نتیجه شما وقت خود را از دست داده‌اید. اما با بک تست در تریدینگ ویو این کار زودتر به نتیجه می‌رسد.

 

·        ارزیابی میزان سود سازی استراتژی:

ممکن است میزان سودی که استراتژی مورد نظر نشان می‌دهد، با آن چیزی که در عمل به وجود می‌آورد، متفاوت باشد. با بک تست گیری از تریدینگ ویو می‌توان متوجه شد که آیا استراتژی مورد نظر با نیازهای سرمایه گذار و تریدر تطابق دارد یا خیر. البته باید در این خصوص، کارمزد معاملات را نیز در نظر گرفت و بعد از کسر آن، میزان سود و ضرر را محاسبه کرد.

 

·        رفع نواقص استراتژی معاملاتی:

ممکن است استراتژی مورد نظر شما روی نمودار و تحلیل تکنیکال جواب بدهد و نشان از سود دهی شما داشته باشد اما در عمل، کاملا متفاوت باشد و نیاز شما را به خوبی پاسخ ندهد. شما با گرفتن تک تست از تریدینگ ویو می‌توانید این موضوع را به راحتی متوجه شوید. همچنین می‌توانید نقاط ضعف استراتژی را حذف و نقاط قوت آن را بیشتر کنید. سپس استراتژی را به مرحله اجرا در بیاورید.

 

بک تست در تریدینگ ویو رایگان

بک تست در تریدینگ ویو رایگان

بک تست در سایت‌ها و پلتفرم‌های مختلفی قابلیت انجام شدن دارد. اما در سایت تریدینگ ویو این کار راحت‌تر از بقیه پلتفرم‌ها است. پلتفرم تریدینگ ویو از معروف‌ترین و جامع‌ترین بسترهایی است که در دنیای بازارهای مالی فعال بوده و اطلاعات خوبی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به علاوه اینکه اندیکاتورهای بسیار زیادی برای تحلیل تکنیکال دارد که می‌توان از آنها برای تحلیل بازار رمز ارز و فارکس یا بورس استفاده کرد.

 

برای استفاده از قابلیت بک تست در تریدینگ ویو باید در این سایت یک حساب کاربری داشته باشید. اگر تصمیم دارید از این سایت برای بک تست گیری در تایم فریم‌های کوتاه‌تر از 4 ساعت استفاده کنید، باید اشتراک تهیه کنید. 

 

زیرا در تایم فریم‌های کوتاه مثل 1 دقیقه و 1 ساعت و در کل زیر 4 ساعت، شما باید اشتراک ماهیانه یا سالیانه داشته باشد. البته این قابلیت در برخی از بروکرو صرافی‌ها وجود دارد که می‌توانید در این تایم فریم‌های کوتاه نیز رایگان بک تست بگیرید. اما به طور کلی باید برای این کار اشتراک داشته باشید. 

 

این اقدام بیشتر برای کاربران و تریدرهای بسیار حرفه‌ای مفید است که اسکالپ روزانه انجام می‌دهند.اما بک تست در تریدینگ ویو رایگان برای تایم فریم‌های بیشتر از 4 ساعت و روزانه و بیشتر، کاملا رایگان تست. شما می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید. افراد غیر حرفه‌ای و تازه کار می‌توانند از این طریق استراتژی‌ خود را تست کنند.

 

اندیکاتور بک تست در تریدینگ ویو

بسیاری از افرادی که با بک تست تریدینگ ویو آشنا هستند خوب می‌دانند که اندیکاتور و ابزارهای مختلف در تریدینگ ویو، بسیار اهمیت دارند و نقش کمک رسان دارند. در واقع تریدینگ ویو یک پلتفرم جامع و کامل برای انجام کارهای جانبی در بازارهای معاملاتی است.

 

 بسیاری از کاربران  تریدرهای صرافی ارز دیجیتال و بروکرهای فارکس از خدمات ارزنده این پلتفرم به نحو احسن استفاده می‌کنند. یکی از ابزارهای بسیار مهمی که در این پلتفرم وجود دارد، اندیکاتور است.

 

اندیکاتورهایی که در بک تست گیری در تریدینگ ویو وجود دارد، معمولا در برخی از صرافی‌های مهم و کامل مانند bingx هم وجود دارد. اما به خاطر محدودیتی که صرافی‌ها در ارائه اندیکاتور و ابزار دارند، بهتر است برای تست گرفتن از استراتژی‌ها، اندیکاتورهای موجود در تریدینگ ویو را استفاده کرد.

 

از مهم‌ترین اندیکاتورهای موجود در تریدینگ ویو که می‌تواند در بک تست گیری مورد استفاده قرار بگیرد، Keirandish_V است. این اندیکاتور به همراه تعداد دیگری اندیکاتور، می‌تواند در زمینه بک تست گرفتن بسیار کمک کننده باشد.

 

تفاوت فوروارد تست با بک تست در تریدینگ ویو

 

تفاوت فوروارد تست با بک تست در تریدینگ ویو

بک تست و فوروارد تست در تریدینگ ویو، هر دو از روش‌های تست استراتژی هستند که می‌توان با آنها استراتژی مورد نظر را تست کرده و طبق نتیجه آن، وارد معامله یا از آن خارج شد. یادتان باشد که صرافی بینگ ایکس از متاتریدر5 و تریدینگ ویو پشتیبانی می کند ولی برای استفاده شما ابتدا باید ثبت نام صرافی bingx بینگ ایکس را انجام دهید.

 

در بک تست تریدینگ ویو از سابقه معاملاتی یک ارز یا سهم استفاده می‌شود و داده‌های پیشینو چند ساله ان را تست می‌کنند. اما در فوروارد تست اینگونه نیست.

 

در این روش که به بک تست گیری لایو معروف است،به جای استفاده از داده‌های قیمتی گذشته، از بازار فعلی و قیمت کنونی به شکل زنده استفاده می‌شود. البته این تست باید با حساب مجازی انجام شود زیرا حساب واقعی برای این کار ممکن است به خطر بیفتد و سرمایه از دست برود.

 

و کلام آخر

یک تست گیری در تریدینگ ویو یک روش آزمایش استراتژی و تحلیل است. پس نیاز است که پیش از انجام این کار، دانش و اطلاعات خود را در زمینه تحلیل تکنیکال و کار با ابزار و اندیکاتورها، بالا ببرید.

 

همیشه یادتان باشد قبل از اینکه پول واقعی خود را وارد ترید کنید از صرافی ها و بروکرهایی مثل بینگ ایکس که دارای نسخه های دمو هستند استفاده کنید ولی ابتدا آموزش صرافی bingx بینگ ایکس را حتما مطالعه کنید.