پارس ناز پورتال

آیا خرید ملک در قبرس شمالی سودآوری مناسبی دارد؟

آیا خرید ملک در قبرس شمالی سودآوری مناسبی دارد؟

چکیده : بررسی سرمایه‌گذاری و سودآوری خرید ملک و خانه در قبرس شمالی و نگاه نزدیک و موشکافانه به نکات برجسته این تصمیم.

 

آیا خرید ملک در قبرس شمالی سودآوری مناسبی دارد؟

 

قبرس شمالی، یکی از جزایر زیبای دریای مدیترانه است که آب و هوای معتدل، طبیعتی بسیار شگفت انگیز، متنوع و بکر دارد. همچنین با وجود میراث فرهنگی و تاریخ غنی همواره گردشگران و سرمایه گذاران را به خود جذب کرده است.

 

این جزیره بسیار زیبا در سال‌های اخیر رشد اقتصادی قابل توجه و خوبی را تجربه کرده است و ترکیبی از ویژگی های ایده آل برای زندگی و سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف، به خصوص در زمینه املاک و خرید مسکن را ارائه می دهد.

 

این کشور جذابیت‌های طبیعی و توریستی فراوانی دارد و همچنین با رشد و ثبات اقتصادی خود، توانسته است بخش ملک و خرید مسکن را به یک قطب جذاب برای سرمایه‌گذاری بین المللی تبدیل کند. طبق آمارها، قیمت‌های املاک در قبرس شمالی به‌طور متوسط با نرخ رشد سالیانه 12 درصدی رو به افزایش است.

 

علاوه بر این قیمت مناسب مسکن در مقایسه با کشورهای اروپایی و حتی ایران، همراه با کیفیت و امکانات رفاهی موجود، باعث جذب افراد زیادی، از جمله هموطنان ایرانی، برای حفظ دارایی و سرمایه‌گذاری شده است. قبرس شمالی فرصت‌های سودآوری در زمینه خانه و ملک را برای شما فراهم می‌کند.

 

در این مقاله، به بررسی سرمایه‌گذاری و سودآوری خرید ملک در قبرس شمالی و نکات برجسته این تصمیم در کنار امکانات رفاهی و نزدیکی افراد به ایران برای بازدید از خانواده خود می‌پردازیم. شما عزیزان در کنار این فرصت سودآور می توانید از لذت یک بازدید بی‌دردسر از خانواده و نزدیکان خود در ایران نیز بهره ببرید.

 

میزان بازدهی سرمایه با خرید ملک در قبرس شمالی

 

قبرس شمالی به عنوان یک مقصد پرسود برای ایرانیان خارج از کشور و حتی کشورهای اروپایی شناخته می‌شود. این منطقه جذابیت‌های بسیاری برای سرمایه‌گذاری و حفظ سرمایه در زمینه ملک ارائه می‌دهد.

 

علاوه بر اینکه به عنوان صاحب ملک در این کشور زندگی می‌کنید و اقامت دارید، سرمایه خود را نیز در برابر تورم حفظ می‌کنید و با لذت بردن از زیبایی و امنیت این جزیره، احساس راحتی و آرامش را تجربه می‌کنید.

 

بازدهی سریع سرمایه:

سرمایه‌گذاری در مسکن و ملک همواره یک گزینه جذاب برای افراد بوده است. در طی 5 سال گذشته، قبرس شمالی به عنوان یکی از پرسودترین بازارهای املاک جهان شناخته شده و رشد سه برابری را تجربه کرده است. با تأمین و تضمین بازدهی سرمایه و با استقبال فراوان افراد از سراسر جهان و ملیت‌های مختلف مانند:

 

اروپای شرقی، انگلستان، ترکیه، ایران، کشورهای اسکاندیناوی، و با سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ساختمانی معتبر توسط شرکت‌ها و کمپانی‌هایی با سابقه و احداث هتل های بسیار لوکس و زمین های گلف و بسیاری از امکانات توریستی سرعت رشد در زمینه خرید ملک بیشتر شده است.

 

علاوه بر این پس از آنکه مجله فوربس از قبرس شمالی به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری در بخش ساحلی یاد کرد، تقاضای بی نظیری برای خرید ملک در سرار جهان در قبرس شمالی شکل گرفت.

 

بنابراین در طول مدت زمان کوتاهی، شاهد افزایش قیمت مسکن و چندین برابر شدن سرمایه خود خواهید بود. همچنین، به علت ثبات اقتصادی در طی سال‌های گذشته، ارزش دارایی‌های شما به یک سرمایه‌گذاری قابل اطمینان تبدیل می‌شود.

 

حفظ ارزش سرمایه در برابر تورم:

ورود به بازار خرید مسکن در قبرس شمالی می‌تواند فرصتی ویژه برای سرمایه‌گذاری باشد. به واسطه حفظ ارزش پول در مقابل تورم و بهره مندی از سود سرمایه‌گذاری، می‌توانید با خیال راحت سرمایه خود را چندین برابر کنید.

 

این فرصت ویژه به دلیل تبدیل ارز به پوند انگلستان است زیرا در کشور قبرس، خرید و اجاره مسکن با پوند انجام می‌شود. ارزش رو به رشد پوند به شما کمک می‌کند تا سرمایه خود را در برابر تورم حفظ کنید.

 

مقایسه قیمت‌ها و رشد ارزش ملک در طول زمان

 

هر ساله تقاضای خرید ملک در این جزیره زیبا از سراسر جهان به طور چشمگیری افزایش می‌یابد و قیمت خرید خانه در قبرس شمالی و اجاره ملک در حال افزایش است. در بین سالهای 2020 تا 2023 تغییرات چشمگیری در رابطه با قیمت مسکن را می توان مشاهده کرد.

 

همچنین طبق داده‌های معتبر، در سال گذشته، قیمت خرید خانه‌ها به طور میانگین با 120 درصد رشد روبرو بوده و در بخش واحدهای پیش‌فروش نیز رشد قابل توجهی در حدود 25 تا 35 درصد را تجربه کرده است.

 

پیش بینی قیمت املاک و مستغلات قبرس شمالی در سال 2024:

 

با توجه به آمار و تقاضای بسیار افراد به خصوص در بخش اروپایی، قیمت املاک و مستغلات در قبرس شمالی در سال 2024 افزایش یابد. همچنین در پنج سال دیگر، به نظر نمی رسد قیمت املاک در این کشور کاهش یابد.

 

این رشد قابل توجه در قیمت‌ها نشانگر جذابیت و پتانسیل سرمایه‌گذاری در بازار مسکن قبرس شمالی است. با توجه به این شرایط، سرمایه‌گذاران می‌توانند از بازدهی بالایی در سرمایه‌گذاری‌های خود در بازار املاک این کشور اطمینان حاصل کنند.

خرید ملک در قبرس شمالی

در حال حاضر، بازار املاک و مستغلات با توجه به امکان خرید اقساطی ملک در قبرس ، شرایطی به مراتب بهتر نسبت به کشورهای اروپایی و همسایه دارا می‌باشد. همچنین برای درک بهتر از میزان رشد سرمایه در زمینه ملک در 5 سال اخیر، بهتر است میزان رشد سرمایه در این 5 سال گذشته را بررسی کنیم:

 

از سال 2018 تا 2023، آپارتمان های استودیویی وآپارتمان های یک خوابه به طور متوسط 230 درصد، واحدهای دو خوابه و سه خوابه 200 درصد و ویلاهای لوکس و ساحلی 240 درصد سود کرده اند. این ارقام به خوبی نشانگر میزان پیشرفت و رشد سرمایه در این زمینه است.

 

در پایان قبرس شمالی با طبیعت زیبا، تاریخ و فرهنگ غنی، گردشگران بسیاری را جذب کرده است و با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در زمینه های مختلف به خصوص در زمینه املاک و خرید ملک، به یک مقصد جذاب برای سرمایه‌گذاران تبدیل شده است.

 

مجموعه رادمان مدیترانه با بیش از 10 سال فعالیت حرفه ای در حوزه مشاوره سرمایه گذاری و اخذ اقامت کشور قبرس شمالی با افتخار تا انتهای مسیر در کنار شما عزیزان برای تجربه ای دلنشین از اقامت در قبرس شمالی همراه است.