پارس ناز پورتال

قاصدک 24

قاصدک 24

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان ایرانی قبل از عید نوروز

آخرین عکس های بازیگران و ستاره های ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم تا از آخرین اخبار بازیگران مطلع شوید. فغان از این روز های تلخ، از این فصل سرد و این سال نحس. افشین یداللهی هیچ جوره رفتنی نبود. تصادف لعنتی هنر ایران را باز عزادار کرد تا رخت غم از تنمان بیرون نیاید.

 

دکتر افشین یداللهی ترانه سرای با اخلاق، متدین و متشخص کشورمان با ترانه های ماندگاری که هیچ گاه فراموش شدنی نیستند، شب گذشته در اثر سانحه تصادف ما را ترک کرد. از تشییع پیکر علی معلم تازه بازگشته ایم، با خسرو شجاع زاده هنوز وداع نکرده ایم، داغ های بر دل نشسته هنوز تازه اند، با این یکی غم و خسران چه کنیم؟

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)احسان خواجه امیری، سراینده ماندگار ترین ترانه هایش را از دست داده است. تسلیت بی پایان به جامعه هنر ایران.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)جان آدم آتش میگیرد وقتی این پست افشین یداللهی برای علی معلم را میبیند. چه دنیای مسخره ای!
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)شات های دیدنی مازیار فلاحی از دختر نازنین اش باران خانم.

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)کسی در بیست سال گذشته نام خسرو شجاع زاده را شنیده بود؟ کسی از خود ما که نام خود را اهالی رسانه گذاشته ایم در این سال ها خبری از وی گرفته بودیم؟! میدانستیم کجاست و چه میکند؟ این گونه است که رفتن ها سنگین و غمبار میشوند. قدر بودن ها را بدانیم… روح جناب شجاع زاده هم قرین شادی و رحمت الهی.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)روناک یونسی بازیگر خارج نشین سینما و تلویزیون در کنار همسر جان.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)سلفی پرسپولیسی های سال های نه چندان دور در یک باشگاه ورزشی. علیرضا حقیقی و جواد کاظمیان.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)مهدی میامی و همسرش آهو کاظمی، پس از تماشای کنسرت علی قربانی این عکس یادگاری را با ایشان گرفتند.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)عکس یادگاری آرش برهانی در کنار عباس شیرخدا، مرشد نامی و پیشکسوت کشورمان که امیدواریم هر کجا هستند سلامت باشند.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)واکنش سعید داخ به خبر درگذشت استاد خسرو شجاع زاده که با بازی در مجموعه “پدر سالار” ماندگار شدند.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)گاه گاهی یاد ما کن ای رفیق/ میرسد روزی که بی هم میشویم پست خوب بهرام رادان در ارتباط به حال و هوای غمبار این روزهای دنیای هنر.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)سلفی علی ضیا و داریوش ارجمند در حاشیه برنامه ای که به یاد علی معلم روی آنتن رفت.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)زوج والیبالست، یعنی مهتا محمدی و پوریا فیاضی در یک مراسم. مهتا از دعوت شدن دوباره پوریا فیاضی به تیم ملی خبر داده و این موضوع را بهترین کادوی تولد خودش نامیده است. آرزوی خوشبختی داریم برای این زوج عزیز.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)پست نیما کرمی به مناسبت نهمین سالگرد زندگی مشترکش در کنار زینب زارع، دو مجری خوب و بی حاشیه سیما.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)پستی که مژده لواسانی به مادر عزیزش تقدیم کرده است. آرزوی سلامتی داریم برای همه مادر های نازنین.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)از جانب کل کائنات، از استاد محمود دولت آبادی بابت این حادثه رخ داده معذرت خواهی میکنم.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)مزاحم خانه سازی سینا حجازی نشویم بهتر است.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)سلفی ازاده صمدی در کنار همکاران عزیزش در پشت صحنه سریال “دیوار به دیوار” ساخته سامان مقدم که آنتن نوروزی شبکه سه را در اختیار دارد و امیدواریم راضی کننده باشد.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)وحید هاشمیان خیلی خاص و آریایی پسند، چهارشنبه سوری را به همه مردم ایران تبریک گفت.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)تبریک خاص و جالب احمدرضا عابدزاده بمناسبت چهارشنبه آخر سال، در مقابل رستورانش در متل قو.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)ممنون از بهروز شعیبی عزیز که در این ایام منتهی به عید و سال جدید حواسش به عمو اسدالله یکتا بود و در فیلم جدیدش نقشی کوتاه برای او درنظر گرفته است.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)خاطره اسدی و عکسی مناسب با حال و روز جامعه هنری ایران. بیصبرانه منتظر رفتن این روهای تلخ هستیم.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)احسان خواجه امیری و حسی که با تمام دنیا عوضش نمی کند. امیدواریم سال های سال در کنار یکدیگر خوش و سلامت باشند.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)اصفهان گردی آناهیتا درگاهی ادامه دارد.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)عکس خانوادگی شهرام قائدی که امیدواریم همیشه در کنار هم خوش باشند.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)یک روز طول کشید تا علی اوجی به خودش بیاید و پست تسلیت بگذارد. کسی که بیشترین سهم را در عکس های دسته جمعی علی معلم داشت. برای همه دوستان و بازماندگانِ جناب معلم، مخصوصاً اوجی عزیز آرزوی صبر داریم.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)ممنون ساره جان، ما که به سلامت گذراندیم ولی متاسفانه شهروندان زیادی دچار سوختگی و حادثه شدند و سه هموطن هم جان خود را از دست دادند و سه خانواده را دم عید داغدار کردند. درسی که هر سال پس میدهیم، بدون ذره ای عبرت.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)بابک صحرایی و استاد مسعود کیمیایی در یکی از کافه های باغ فردوس.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)سلفی جالب فرزاد حسینی که چرت رفقایش را در حین تماشای تئاتر ثبت کرده است.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)خودت را ناراحت نکن الهام جان، یکی دو ماهه زامبی نشدیم که یکی دوماهه با فرهنگ شویم. لطفاً انتظارات خود را نسبت به جامعه تعدیل کنید و الکی جو ندهید.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)بله، باید پذیرفت. این خودمانیم. خودِ خودِ ما.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)ماجراهای امیر جدیدی و بالن آرزوهایش :)) یک وسیله چینی که مربوط به جشن سال نو در شرق آسیاست که به وسیله ای برای برآورده کردن آرزوهایمان تبدیل شده.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)این هم چهارشنبه سوری ماهایا پطروسیان با یکی از این بالن های کذایی.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)سلفی محمدرضا خسروی بازیگر نقش های طنز تلویزیون در کنار مسعود خان فروتن.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)این چنین برداشت میکنیم که آن دو شی موجود روی دستان سپیده نمادی از آتش هستند و به شب چهارشنبه سوری ربط دارند. بالاخره باید مدارا کرد.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)سلفی شهرام عبدلی در کنار محمد خان کاسبی در پشت صحنه کار جدید عزیزان.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)برزو ارجمند با این عکس که مربوط به سریال “سر دلبران” ساخته جدید محمدحسین لطیفی است، تولد این کارگردان خوب و خوش ذوق سینما و تلویزیون را تبریک گفت.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)امیر کربلایی زاده و همسر جان در آخرین روزهای زمستان.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)اگر سحر قریشی نبود، آن وقت شب و روز ما چگونه قرار بود خوش و خیر شود؟! واقعا باید قدر این هنرمندان با ارزش خود را بدانیم.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)مریم خانم سعادت در یک کافه. به همین سادگی، به همین بی سوژگی!
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)سلفی بانمک سیاوش مفیدی و پسر عزیزش در یک رستوران.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)زهرا عاملی در کنار سیامک عباسی، پس از ضبط یکی از این مصاحبه های آپاراتی که هفته ای سه برنامه جدید از این دست شروع به کار میکنند.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)الهام جعفرنژاد و بیتا سحرخیز، پیش به سوی چهارشنبه سوری در سر کار.

 

آخرین عکس های بازیگران ایرانی،تصاویر بازیگران

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)در حال گشتن و خاطره بازی در صفحه اینستاگرام زنده یاد علی معلم بودم که به این عکس رسیدم، مربوط به جشن حافظ سال 1384. تنها کسی که میتوانست همه ستاره های سینما را زیر یک سقف جمع کند، حالا از میان ما رفته است.

 

عکس های بازیگران در اینستاگرام،تصاویر بازیگران ایرانی

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)یکی از تلخ ترین و بد حال ترین مطالب خود را با این شعر به پایان میبرم، شعری از زنده یاد دکتر افشین یداللهی که زمان میبرد نبودنش را باور کنیم.
اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز (231)

اخبار داغ بازیگران و هنرمندان قبل از عید نوروز

 

مطالب مرتبط :

آخرین اخبار داغ بازیگران و ستاره ها در هفته آخر سال (230)

سوژهای جالب از بازیگران و هنرمندان ایرانی (229)

عکس بازیگران و خبرهای داغ ستاره ها (228)

اخبار جدید چهره ها و بازیگران مشهور (227)

تصاویر بازیگران و ستاره های ایرانی در اینستاگرام (226)

خبر و عکسهای جدید بازیگران ایرانی در اینستاگرام (225)