پارس ناز پورتال

قاصدک 24

اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017

اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017

اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017

برای شما عزیزان آخرین تصاویر ستاره ها و بازیگران خارجی را در زیر قرار داده ایم که در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای طرفداران خود به اشتراک گذاشته اند. 

 

اینستاگرام، این روزها تبدیل به دفترچه خاطرات تصویری خیلی ها شده است. بسیاری از چهره های شناخته شده دنیای هنر و ورزش هم، از این طریق با طرفداران خود در دورترین نقاط جهان در ارتباط هستند. از سوی دیگر سعی دارند با این روش هواداران بیشتری نیز برای خود دست و پا کنند که این نیز خود به یک رقابت حیثیتی میان سلبریتی های قرن 21 تبدیل شده است.

 

حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند، توجه رسانه ها و مردم به آنها جلب می شود و شهرت بیشتری نیز برای آنها به ارمغان می آورند. در این سری مطالب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

مراسم گلدن گلوب که متأسفانه هنرمندان هموطن ما امسال دست خالی از آن بازگشتند پررنگ ترین داستان هفته گذشته اینستاگرام ستاره ها بود و بیشتر آنها عکس هایی در ارتباط با این مراسم و حواشی آن به اشتراک گذاشته بودند. ولی ما از آنجایی که حتما عکس ها و ویدیوهای مرتبط با این مراسم را دیده اید و برای پرهیز از تکرار تا جای ممکن عکس های خود مراسم را با شما به اشتراک نگذاشتیم.

 

اگر گلدن گلوب جایزه ای هم برای خوش تیپ ترین هنرپیشه سال داشت قطعا «رایان گاسلینگ» علاوه بر جایزه بهترین هنرپیشه مرد فیلم های کمدی و موزیکال آن را هم دریافت می کرد.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017

«کیم کارداشیان» مدت ها بعد از ماجرای دزدی پاریس و پس از وقفه ای طولانی که در فعالیت اینستاگرامی اش ایجاد شده بود این هفته دوباره شروع به اشتراک گذاشتن عکس هایش در این شبکه اجتماعی کرد، آن هم با سبکی خاص و متفاوت با قبل!
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017

کاری به نچسب و از خود راضی بودن «زین مالیک» و «جی جی حدید» نداریم، اما این دو به عنوان یک زوج، خیلی بامزه و دوست داشتنی هستند.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017

«ناتالی پورتمن» و همسرش «بنجامین میل پیه» در مراسم فرش قرمز جشنواره بین المللی فیلم پام اسپرینگز.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«کایلی جنر» با کفش های پلاستیکی نه چندان زیبایی که شوهر خواهر جانش، جناب «کانیه وست»، طراحی کرده است.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«کریس پرت» پس از این که در هوای خیلی سرد و برای نشان دادن عضلاتش به دوربین مجله «ونیتی فر» در آب یخ فرو رفت.

اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«هیلاری داف» پس از پشت سر گذاشتن تعطیلات کریسمس و بازگشت به زندگی عادی.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017طوری که از عکس هایی که صفحات اینستاگرام مجله های مختلف به نظر می رسد، «جیک جیلنهال» نصف وقتش را دارد در دریا شنا می کند.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«نیک جوناس» آنقدرها هم که در این عکس نشان می دهد اهل فکر کردن نیست، فقط برای ژست عکسش و نشان دادن ساعتش تا این حد مثلا در فکر فرو رفته است.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«زندایا» چهره تبلیغاتی کلکسیون بهار «دولچه و گابانا»؛ اصلا قیافه این بشر جان می دهد برای این مدل لباس هایی که تنش کرده اند.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«ماریون کوتیار» و «گیوم کنه» که این روزها در انتظار دومین فرزندشان هستند، در یک جلسه مصاحبه و عکس برداری به مناسبت سومین فیلم مشترکشان به نام «راک اند رول.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«رایان رینولدز» به تنهایی جای «گلدی هاون» و «امی شومر» در گلدن گلوب را پر کرده است.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«مارگوت رابی» و «تام اکرلی»، دو کفتر عاشق، در فرودگاه لوس آنجلس.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«دمی لواتو» همچنان دغدغه فیل ها و عاج هایشان را دارد و نگرانیش به آن مدتی که این موضوع مد شده بود و همه راجع به آن پست می گذاشتند محدود نمی شود.

اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«تاراجی پی هنسون»، در حالت فریز شده در سرمای استخوان سوز شیکاگو.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«بلیک لایولی» برعکس آن هایی که با صد و ده قلم آرایش تیشرت هایی با پیغام «صبح همین شکلی از خواب بیدار شدم» می پوشند گفته صبح که پا شدم این شکلی نبودم و از آرایشگرانش تشکر کرده است.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017عکس یادگاری «جان لجند» پس از دریافت جایزه سیسیل بی دومیل توسط «مریل استریپ» و سخنرانی جنجال آفرین او در رابطه با «دونالد ترامپ».
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«نیسی نش» در کنار «اکتاویا اسپنسر» و «اندرو گارفیلد» که انگار به صورت کاملا ناگهانی و غیر منتظره وادار به گرفتن این عکس سلفی همراه با او شده اند.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017شاید «جولیا رابرتز» و «ناتالی پورتمن» زمانی نقش رقیب های عشقی را بازی کرده باشند، اما در دنیای واقعی دوستان و حامیان خوبی برای هم هستند.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«سوفیا بوش» با این عکسش در کنار «کانی بریتن» از رئیس جمهور «اوباما» و همسرش برای تمام تلاش و زحمات هشت ساله شان تقدیر و تشکر به عمل آورد!
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«جسیکا بیل» هم با این عکس هوادارانش را در جریان پشت صحنه آماده شدنش برای مراسم «گلدن گلوب» قرار داد.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017این هفته که تلویزیون فیلم «تروا» را برای بار هزارم پخش می کرد «دایانه کروگر» در نقش هلن دقیقا همین شکلی بود که الان هست؛ یعنی گذشت سیزده سال یک خط روی این بشر نینداخته است!
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«ایان سامرهلدر» اعلام کرد که کارگردانی قسمت این هفته از «خاطرات خون آشام» را او به عهده داشته است و از فالوئرهایش دعوت کرد که این قسمت را از دست ندهند.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«میسی ویلیامز» برعکس بیشتر مناسبت ها که ذوق و سلیقه چندانی در انتخاب آرایش و لباسش از خود نشان نمی دهد، در مراسم گلدن گلوب امسال مثل یک خانم واقعی با ظاهری تحسین برانگیز حضور پیدا کرد.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017درست است که قرار بود زیاد از مراسم گلدن گلوب عکس نگذاریم، اما مدت ها بود به خاطر نداشتن عکسی از «مت بامر» شرمنده خواننده هایی بودیم که تقاضای عکسی از این آقای خوش تیپ را داشتند.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«جسیکا چستین» اندکی پیش از آماده شدن برای شرکت در گلدن گلوب؛ موافق هستید که لباس امسال جسیکا اصلا خوب نبود؟
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017همسر «آرون تیلور جانسون»، برنده جایزه بهترین هنرپیشه مرد نقش مکمل، بسیار به شوهرش افتخار نموده و این عکس را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته بود. نکته: سامانتا تیلور جانسون بیست و سه سال از همسرش بزرگتر است و این دو شش سال است که عاشقانه در کنار هم زندگی می کنند!
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«ونسا هاجنز» همراه با «میلی بابی براون» 11 ساله که هنوز عمل های مختلف زیبایی را شروع نکرده و کمی زود است که در مورد ظاهر او قضاوت کنیم، اما درمود توانایی اش در هنرپیشگی هیچ شکی نیست.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«لوسی هیل» ستاره محبوب سریال «دروغگوهای کوچک زیبا».
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«سارا پالسون» صبح روز مراسم گلدن گلوب و پیش از دریافت جایزه بهترین هنرپیشه زن در سریال و یا مجموعه تلویزیونی برای بازی در سریال «مردم در برابر او. جی. سیمپسون»
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«درو بریمور» در راه رفتن به مراسم گلدن گلوب؛ فقط مثل این که به خاطر هیجان بیش از حد فراموش کرده یکی دو تای دیگر از انگشترهایش را دستش کند.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«ترزا پالمر» که برای اولین بار در مراسم گلدن گلوب حاضر می شد تمام سعیش را برای این که بدون نقص به نظر برسد کرد و خوب البته نتیجه ای که به دست آورد ارزش این همه زحمت را داشت.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017در تمام هالیوود هیچ کس نمی تواند به اندازه «راک» با پوشیدن کت و شلوار تا این حد خوش تیپ شود، هیچ کامنتی هم در اعتراض به این ادعا پذیرفته نیست!
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«روث نیگا» که نامزد دریافت جایزه بهترین هنرپیشه زن هم بود، از نظر خیلی از سایت ها و مجلات با این لباس متالیک «لوئی ویتون» جزء خوش پوش ترین بانوان امسال گلدن گلوب بود.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«سلنا گومز» این روزها خیلی کم در اینستاگرام حاضر می شود و در کمال تعجب فالوئرهایش همچنان در حال افزایش هستند و هیچ کس به گرد پایش هم نمی رسد.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017مثل این که «جنیفر لوپز» و «راک» برای ورزش به یک باشگاه می روند، امیدواریم این همه تفاهم زمینه ساز عشق بین این دو نشود.اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«لیدی گاگا» با پولی که از مادربزرگش گرفته بود به خرید رفت؛ هرچقدر هم که پولدار باشیم لذت گرفتن پولی که مادربزرگ و پدربزرگمان می دهند با همه پول های دنیا فرق می کند.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«کریس رونالدو» پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن سال 2016 از فیفا.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«نیمار» در حال تمرین در هوایی آفتابی اما سررررد!اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«پریانکا چوپرا» از جمله چهره های بالیوودی بود که در مراسم گلدن گلوب حضور داشت و تمام رسانه های هند با افتخار عکس های او را منتشر کردند.اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«دیپیکا پادوکونه» هم در این مراسم حضور داشت، اما این عکس مربوط به مراسم افتتاحیه فیلم «بازگشت زندر کیج» در مکزیک است.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«شاهرخ خان» و پیراهن مخصوصی که از طرف باشگاه رئال مادرید برای او ارسال شده است.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«هریتیک روشن» روز 10 ژانویه 43 ساله شد؛ تولدت مبارک آقای روشن!
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«کاریسما کاپور» یا به قول بعضی «کاریشما کاپور» روی جلد مجله «فمینا» آن هم به عنوان نمونه بارزی از آنهایی که ثابت می کنند سن فقط یک عدد است.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«کاران جوهر» در یک روز برفی در نیویورک.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017اگر امروز به صفحه اینستاگرام «چوی سونگ هیون» سر بزنید این عکس که تا همین دیشب هم در صفحه اش بود را دیگر نمی بینید.اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«هنری» به محض رسیدن به فرودگاه ایستاده و این عکس را گرفت تا به هوادارانش اعلام کند که به کره برگشته است.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«بکهیون» و دوستان در حال اسکی به صورت نینجا گونه.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«پارک چان یول» عضو جدید خانواده شان را در آغوش گرفته و خوابیده؛ هرچند کمی دقت لازم است تا ببینید این شیء سیاه پشمالو یک سگ است.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«لی جی اون» یا همان «آی یو» در حال پرواز به سوی آخرین کنسرت.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«ازجان دنیز» زیر این عکس همراه با برادرزاده اش گفته که شهرت و این چیزها همه کشک است و خانواده و دوستان و عزیزانتان باید برایتان مهم باشند.اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017عکس «نورگول یشیل چای» همراه با فرزندش که به قول خودش بودن در سن بلوغ باعث شده به سرش بزند.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«بوراک اوزچیویت» و ژست «آه، من خیلی خوش تیپ و متفکر و جدی و غمگینم»!
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«فاهریه اوجن» با چهره ای طبیعی در دل طبیعت برفی.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«ایرم دریجی» جناب بوریس را با این عکس معرفی نموده و اعلام کرد که سگش دو کیلو از خودش سنگین تر است.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017«تولگاهان ساییشمان» در حال لذت بردن از اولین برف سنگین زمستان امسال در استانبول.
اخبار داغ بازیگران خارجی مشهور جهان در 2017

 

مطالب مرتبط :

خبرهای داغ هالیوود و ستاره های مشهور جهان

اخبار داغ بازیگران هالیوود و چهره های معروف دنیا

اخبار داغ ستاره های هالیوود و جهان در دی ماه

اخبار چهره های اینستاگرامی ستاره های خارجی

عکسهای داغ ستاره های خوش اندام و زیبای خارجی

اخبار داغ هالیوود و سوپر استارهای مشهور جهان