پارس ناز پورتال

قاصدک 24

اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)

اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)

اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)

برای شما آخرین عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی را به نمایش گذاشته ایم که می توانید در زیر مشاهده کنید و لذت ببرید.

 

شروع میکنیم با این عکس خوب از یک خواننده خوب، که یک خبر بسیار خوب برای هوادارانش دارد. اولین آلبوم حامد همایون به نام “دوباره عشق” مجوز لازم را دریافت کرده و به زودی منتشر خواهد شد. مطمئناً این “دوباره عشق” که حامد همایون زحمتش را کشیده با آن “دوباره عشق” مشهور که سال های سال در عروسی ها با آن شانه لرزانده اید، فرق زیادی دارد!

اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)– نکنه کنسرت امشب هم لغو بشه؟! مردم یه ماهه بلیط خریدن خیلی بد میشه…

+ به دلت بد راه نده کیهان جان، ایشالا که هیچی نمیشه.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)پویا امینی و حمید اضغری سوار بر ماشین در حال رفتن به شهر ساوه هستند که از کودکان سرطانی حمایت کنند. فصل انار هم هست و انار های ساوه هم که از دست دادنی نیستند.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)در اخبار آمده بود که سوشا مکانی قرار است به سایپا بیاید و سنگربان این تیم شود، خبری که هیچ یک از مسئولین تیم جرأت تایید آن را ندارند! ولی عکس های رومنس و سرشار از خداحافظی های تلخِ سوشا در اینستاگرام به گونه ای این خبر را تایید کرده است. گویا بالاخره لیگ امسال هم قرار است جذاب و دیدنی شود!اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)جشن تولد “سرکاری”ِ نازنین بیاتی که همکاران عزیزش من جمله لیندا کیانی زحمت آن کشیده اند. تبریک بی پایان به بازیگر خوب سینما. عکس هم مربوط به پشت صحنه یک نمایش است، نمایشی که با توجه به شواهد، قرار است درباره داستان زندگی چند اسب سوار باشد. (چکمه های اسب سواریِ دوستان اینگونه تداعی میکند)اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)محسن تنابنده، احمد مهرانفر و همکار عزیزشان در حال نوشتن فیلمنامه پایتخت 5. محسن پس از ثبت این عکس به احمد گفت: من یخورده روی فیلمنامه تمرکز میکنم، ساعت 8 بیدارم کنین.اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)میترا حجار، علی زند وکیلی و دوستان عزیزشان در حال تماشای کنسرت استاد فرج علیپور در برج میلاد. استاد علیپور نوازنده چیره دستِ کمانچه و از چهره‌های سرشناس موسیقی فولکِ لُری است.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)روند “هر هفته، یک سریال طنز” توسط صدا و سیما به قوت خود ادامه دارد و دوستان از کلید خوردن یک سریال طنز جدید خبر داده اند! سریال “پنچری” که این عکس در روز اول فیلمبرداری آن گرفته شده است. با حضور حمید لولایی، مریم سعادت، رضا داوودنژاد، یوسف تیموری که به همراه خانواده در پشت صحنه حضور یافته است.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)زانیار خسروی با این عکس، تولد همسر عزیزش را تبریک گفت. ما نیز این روز را به ایشان تبریک عرض میکنیم و برای این زوج عزیز آرزوی خوشبختی داریم.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)خسرو حیدری و دختر نازنین اش روشنا در مراسم افتتاحیه رستوران جدید علیمنصور. میگویند در حاشیه این مراسم خسرو چند بار خواسته همبرگر ها را روی دروازه سانتر کند که هم تیمی ها مانع او شدند. او در حال حاضر تحت درمان است.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)هستی مهدوی توانسته زوایایی جدید از سطوح براق آسانسور ساختمانشان کشف کند که این خبری خوب برای هواداران جان بر کفِ اوست، این یعنی سلفی های بیشتری از ایشان خواهند دید!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)زحمت عکس “بی خود و بی جهت” این شماره را شیلا خداداد کشیده است.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)وقتی از چند روز قبل با دوست عکاس ات هماهنگ و فیکس کرده ای و روز قبلش یک جوش چرکی “منم میام، منم میام” گویان، برای حضور در این عکاسی اعلام آمادگی میکند.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)بله شهرام جان، شما نه با پول وارد این حرفه شده ای، نه با مافیا و پارتی، بلکه شما صرفا با مشهور شدن در یک برنامه ماهواره ای، وارد این حرفه شدی!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)سلفی محسن فروزان و همسر جان در حال نوش جان کردن سوشی، یکی از “نوش جان نشدنی ترین*” غذاهای عالم! خودِ مبتکر غذای سوشی چند سال پس از این اختراع از فرط عذاب وجدان خودکشی کرد، بعد هموطنان ما هر روز یک سوشی سرایِ جدید در تهران افتتاح میکنند!
* معادل “زهرمار ترین”
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)ویدئویی تلخ از نوزادی متروک و قربانی فقر و نا آگاهی والدین که همراه با یک نامه ی تراژیک از مادرش در مبارکه اصفهان رها شده بود، خیلی زود احساسات و واکنش های بسیاری از هموطنان را برانگیخت تا جایی که عمو رضا صادقی اعلام کرد تمامی مخارج این کودک را تا زمانی که لازم است تقبل میکند، فقط این کودک در کنار مادرش باشد. نکته جالب اینجاست که تا این لحظه خبری از مادر این کودک نشده است!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)فرناز رهنما در نمایی از نمایش جدیدش. فرناز بارها تأکید داشته که تأکید داشته باشیم که او اکیداً هیچ نسبتی با بهاره رهنما ندارد! این هم تأکید ما، راضی هستی فرناز خانم؟!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)قشم گردی نیما کرمی به همراه خانواده عزیزش در دره ستارگان، یکی از زیباترین دره های کویری دنیا.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)علیرضا نیکبخت هم بازیگر شد. #سنگین_بزن 
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)عکسی عالی از پشت صحنه فیلم “پسران آجری” مربوط به 10 سال پیش که مارال فرجاد آن را به اشتراک گذاشت و همزمان توسط بهنوش طباطبایی، فرزاد فرزین و پوریا پورسرخ بلاک شد! ماشاالله گذر زمان که نیست، زلزله 17 ریشتری است! همه چیز را کن فیکون میکند!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)جناب آئیش دل آناهیتا همتی برایتان تنگ شده، در اسرع وقت تماسی بگیرید و رفع دلتنگی کنید. ممنون.اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)همین که کیمیا در ادامه کپشن ننوشته “یک تیرماهیِ خاص” میتوانیم به یک برنز دیگر امیدوار باشیم!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)پستی که مصطفی زمانی در سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی به اشتراک گذاشت. از مردانگی، خضوع، مروت، استقامت و ظلم ستیزی جهان پهلوان زیاد شنیده ایم، ولی خلاء بزرگی در قلب و ذهن همه ی ما هست و هزاران علامت سوال همیشگی از زندگی و مرگ زنده یاد تختی وجود دارد. ای کاش میشد روزی پاسخی برای آنها یافت، یا شاید هم نه، همین سوال های بی جواب رمز تختی ماندنِ تختی است. روحش شاد. 
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)مینا ساداتی هنرمندِ “خوش هشتگِ” سینما، در مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی “لاک قرمز” ساخته سید جمال سیدحاتمی. 
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)خاطره بازی فریبا کوثری با عکسی از خود مربوط به سال 1368 در فیلم “مرگ پلنگ”. موضوعی که در آن سال ها در حد سوژه برای یک فیلم سینمایی بود ولی این روز ها به یک اتفاق روزمره تبدیل شده است و هر روز خبری از کشته شدنِ یک پلنگ در جای جای ایران به گوش میرسد. نهایت تلاش و اقدام پیشگیرانه شان هم دستگیری شکارچی و جریمه چند صد هزار تومانی وی است. 
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)نه به آنکه سال ها عکسی از خود نگذاشت و رکورد بلند مدت ترین لوس بازی تاریخ را شکست، نه به اینکه هی فرت و فرت از تمامی مقاطع حساس و غیر حساس زندگی اش عکس میگذارد!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)یک عکس بسیار زیبا از جنگل های شمال کشور. آن مانعِ انسانی هم اگر لطف میکرد و وارد کادر نمیشد، عکس بهتر هم میشد! 
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)– زود عکستو بگیر آبجی، کار دارم میخوام برم کل باغ وحشو بزنم بترکونم! 
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)عکسی از دورهمی سه نفره اکبر عبدی، محمدرضا شریفی نیا و امیر نوری در منزل جناب شریفی نیا که برای حداقل 15 نفر غذا تدارک دیده است! البته این عزیزان را نباید دست کم گرفت، با کمی تلاش خیلی راحت میتوانند جور همان 15 نفر را بکشند! مخصوصاً جناب عبدی که کلاً دستگاه گوارش عجیبی دارد و شهره خاص و عام است!اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)– فیلممون واسه جشنواره انتخاب شد! هورااا!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)ضرورت آموزش استفاده از کیبرد فارسی به احمدرضا عابدزاده باید از اولویت های کمیته پیشکسوتان فدراسیون فوتبال باشد.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)مهرداد صدیقیان و گریم جالبش در فیلم “ماجرای نیمروز” ساخته محمدحسین مهدویان که در بخش اصلی جشنواره اکران خواهد شد.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)ممنون از عباس غزالی که در زمانی غیر از دوران سرماخوردگی اقدام به گرفتن این سلفی کرده است.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)سام درخشانی و همسر جان در پیست دیزین منتظرند که حسین رفیعی از پیست خارج شود تا آنها بتوانند وارد شوند :)) 
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)شما هم همیشه شاد باشی عمو قدرتِ نازنین. اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)عکس یادگاری رسول نجفیان در کنار مهران مدیری و محمود کلاری در پشت صحنه “ساعت پنج عصر”. شما هم وقتی رسول نجفیان را میبینید به صورت ناخوداگاه آهنگ “عجب رسمیه رسم زمونه” در ذهنتان پلی میشود؟ یا فقط من گرفتار این بیماری هستم؟!اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)نادر جان فکر کنم ریشه ی فرزندت درون چاه افتاده، وگرنه چنین رشدی توجیه دیگری ندارد!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)

اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)فریدون جان گویا از اینکه تن به مدلینگ داده ای خیلی راضی نیستی. غم عجیبی در پس نگاهت محسوس است…
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)شیوا خانم خنیاگر هستند، پر دل و جرأت ترین (از صفت دیگری استفاده نمیکنم!) هنرمند ایران زمین که در این روز هایی که خود ترکیه ای ها هم به استانبول نمیروند، به این شهر رفته است.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)سروش جمشیدی و پسر گل اش آقا سیاوش. 
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)خوش بحال نیروانا قاسمخانی بخاطر داشتن چنین پدر باحال و پایه ای.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)امید حاجیلی در این استوری داشت پره های بینی اش را تکان میداد. یعنی میخواهم ببینید که هنرمندانمان به چه حدی از اضمحلال و تباهی رسیده اند! 
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)عمو رضا فیاضی دوست داشتنی در حال دوچرخه سواری در کیش. اتفاقا دمپایی هایشان خیلی هم شیک و عالی است! کسی هم حق گیر دادن به ایشان را ندارد! 
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)آرشا اقدسی یک فیلم کوتاه به نام “جمشید آریا” ساخته و در آن بریده هایی از نقش های ماندگار استاد جمشید هاشمپور را به تصویر کشیده است. فیلمی که پایش به جشنواره های خارجی نیز باز شده. استاد هاشمپور با این پست این موفقیت را به آرشا تبریک گفته و آرشا اقدسی در کامنتی که شاهدش هستید، پاسخ لطف استاد را داده است.اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)آتیلا جان واقعا این عکس را تابحال ندیده بودی؟! عجیب است، چون این عکس خیلی معروفی است. روح ناصر خان و منصور خان قرین رحمت و شادی.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)خاطره بازی جالب بهرام رادان با عکسی از دوران راهنمایی اش در کنار دوستان و همکلاسی ها. تشخیص بهرام در عکس هم که کار سختی نیست، چون فقط یک بچه خوشگل در عکس حضور دارد.اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)استاد حسام نواب صفوی مدعی شده که او شبکه ماهواری فارسی 1 را تعطیل کرده است. ضمن عرض خسته نباشید خدمت این هنرمند عزیزمان، حالا که حسام اعتراف کرده من نیز باید بگویم که آنجلینا جولی بخاطر من از برد پیت طلاق گرفته است. جنگ جهانی دوم را هم ایمان عبدلی به پایان رساند.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)ای بابا… پس راست بود که دستمزد های معمای شاه کلی عقب افتاده! 
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)حالا که بازار نامه دادن به ترامپ داغ است، میخواهم امشب این عکس را به همراه یک نامه برای ترامپ ارسال کنم و بگویم که این وضع هنرمندان ماست، خودت ببین، واقعاً دلت می آید ما را تحریم کنی؟!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)الهام خانم چرخنده هم هر از چند گاهی با یک سلفی یواشکی خودش را غافلگیر میکند. 
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)من اگر در آینده کچل بشوم هیچگاه نمیگذارم ارتفاع موی پسرم از یک سانتی متر تجاوز کند. اگر خواست بلند کند، پس باید خرجش را خودش در بیاورد!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)مهتاب کرامتی در تست گریم فیلم “فرزند چهارم” که او را شبیه به عکس معروف دختر افغان که جلد مجله نشنال جئوگرافیک در سال ۱۹۸۵ شده بود، کرده است.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)– هزار بار گفتم تو کنسرتا شما نمیخواد پا به پای من بخونی! لب خونی هم کنی کافیه!
+ چرا پدر؟ من که صدای بسیار زیبا و آریایی پسندی دارم!
– (اندکی سکوت میکند)… بخاطر همین میگم عزیزم، نمیخوام حنجره ت حیف شه!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)گشت و گذار عماد طالزاده و پسر خوشتیپ اش، آقا ساتیار. 
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)برزو جان یعنی آن همه خرج و عمل و دوا درمون هیچ عایدی نداشت؟! ای بابا…
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)تیتر پینشهادی برای روزنامه پیروزی: 
“رحمتی هم به قرمز بودن رنگ خون اش اعتراف کرد!”
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)کوروش تهامی و همسر محترم در کنار رضا یزدانی پس از تماشای کنسرت شب گذشته ی وی. ای کاش رضا این وقت و تمرکزی که برای انتخاب لباس خود میگذارد را بر روی تن صدا و ولوم نعره هایش میگذاشت.  
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)– جون داداش نداری؟ قد یه نخود.. دارم میمیرم… فیلممون واسه جشنواره انتخاب شده باید برم برج میلاد…

+ گفتم که، تا پول ندی، شرمنده تم!

– میدم، میدم، سیمرغو بگیرم و آب کنم، همه شو یه جا صاف میکنم!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)وحشت نکنید! چیز خاصی نیست، سحر قریشی خودمان است که مانیکور کرده و به آتلیه رفته است! البته وقتی کمی دقت میکنم و سلاخی بیرحمانه ی زبان فارسی توسط او را میبینم، خودم به ماهیت فرد حاضر در عکس مشکوک میشوم!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)– عه! اینم من ترجمه کردم؟! ها هاهاها آره یادم اومد! چقدر خوبم من!
(بازدید عادل از کتاب هایش در نشر جشمه)
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)لیست نهایی فیلم های برگزیده برای بخش اصلی جشنواره فیلم فجر انتخاب شد و طی یک غربالِ درست حسابی و “کیهان”پسند، سلکشنی خوب و رضایت بخش برای آقایانِ بالادست در جشنواره امسال فراهم شده است که طبیعتاً استقبال مردمیِ کمتری به دنبال خواهد داشت. فیلم های “شعله ور” حمید نعمت اله، “ملی و راه های نرفته اش” تهمینه میلانی، “کاناپه” کیانوش عیاری، “هجوم” شهرام مکری، “آباجان” هاتف علیمردانی، “ماجان” رحمان سیفی آزاد،

 

“بوف کور” احمدرضا معتمدی، “دل دیوانه” بهمن فرمان آرا، “ساعت ۵ عصر” مهران مدیری، “یواشکی” رضا درمیشیان، “گیلدا” کیوان علیحمدی و امید بنکدار، “آزاد به قید شرط” حسین شهابی، “بی حساب” مصطفی احمدی، “دعوتنامه” مهرداد فرید، “نرگس مست” جلاالدین دری، “فصل نرگس” نگار آذربایجانی، “لرد” محمد رسول اف،

 

“خوب، بد، جلف” پیمان قاسم‌خانی، “سرگشته” سهیل سلیمی و “لابی” محمد پرویزی فیلم های پشت درب مانده ی جشنواره امسال هستند که به نوعی اعتبارِ “رد شدن توسط داوران” را کسب کرده اند. فیلم هایی که تک تک آن ها دلیلی برای اشتیاق سینما دوستان به جشنواره فیلم فجر امسال بودند

 

که متاسفانه با قلع و قمع هیئت داوران و هیئت نظارت جشنواره رو به رو شده و در جشنواره امسال حضور ندارند. حسرت و اعصاب خردیِ سینما دوستان نسبت به این انتخاب ها واقعاً به جا و حق است.کاناپه ی استاد عیاری به دلیل استفاده از پوستیژ و کلاه گیس به جای حجاب بازیگران زن در سکانس های داخل خانه، توسط داوران رد شده است.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)با این عکس کمی از حال و هوای جشنواره دور می شویم که اعصابمان بیش از این خرد نشود!
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)با این عکس از جشن تولد 38 سالگی آزاده صمدی عزیز، مطلب امروز را به پایان می بریم. ممنون از همراهی تان. تا فردا یا حق.
اخبار داغ بازیگران -هنرمندان -خوانندگان مشهور ایران (185)

 

برترین ها

 

مطالب مرتبط :

اخبار جدید هنرمندان و بازیگران در اینستاگرام (184)

اخبار چهره ها و سوپراستارهای مشهور ایران (183)

اخبار داغ چهره ها و هنرمندان جنجالی مشهور ایران (182)

خبرهای حاشیه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (181)

اخبار حاشیه بازیگران و هنرمندان معروف ایران (180)

جنجالی ترین اخبار چهره ها و هنرمندان ایرانی (179)