پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

اخذ سریع ویزا و وقت سفارت فوری با «ویزافوری»

اخذ سریع ویزا و وقت سفارت فوری با «ویزافوری»

تامین هزینه‌ها لزوما تنها چالش اخذ ویزاهای توریستی، تحصیلی و … از کشورهای مختلف نیست. با توجه به پیچیدگی‌های این فرآیند و قوانینی که مدام در حال تغییر و بعضا سخت‌گیرانه‌تر شدن هستند، به جریان انداختن پرونده به کمک شرکت‌های گردشگریِ فعال در این حوزه می‌تواند از نظر زمانی و حتی مالی به نفع افراد تمام شود.

 

مجموعه ویزافوری یکی از همین شرکت‌ها است که با بیش از 65 هزار پرونده موفق، نزدیک به یک دهه در حوزه تعیین وقت سفارت و اخذ انواع ویزا برای هم‌وطنان در تهران بزرگ فعالیت می‌کند.

 

محبوب‌ترین خدمات این مجموعه

 

از بین خدماتی که این شرکت برای متقاضیان انجام می‌دهد، بخش اعظمی از پرونده‌های موفق آنها مربوط به چنین ویزاهایی می‌شود:

 

ویزای توریستی آمریکا، کانادا و انگلیس

بازدید از کشورهایی مانند ایالات متحده و کانادا که در عین داشتن جاذبه‌های طبیعی منحصربه‌فرد آخرین سطح امکانات و تکنولوژی را دارند، یا انگستان که در طول تاریخ از پیشگامان هنر و ادبیات بوده است، برای هر فردی می‌تواند بسیار جذاب باشد:

 

* ویزای توریستی کانادا (یکبار ورود، چندبار ورود و سوپر ویزا) مجوز ورود به خاک این کشور با اهداف گردشگری، شرکت در کنفرانس‌ها یا همایش‌ها و دیدار با خانواده است و به معنی اجازه کار یا تحصیل در آن نیست. معمولا می‌توان با این ویزا تا شش‌ماه در این کشور ماند. البته در بدو ورود به خاک کانادا، مامور خدمات مرزی می‌تواند مدت زمان اقامت را بیشتر یا کمتر صادر کند.

 

* ویزای توریستی آمریکا (Visitor Visa) یک ویزای غیر مهاجرتی برای اقامت کوتاه‌مدتِ حداکثر شش‌ماهه است. با داشتن این مجوز نمی‌توان در این کشور کار یا تحصیل کرد، اما امکان بازدید از جاذبه‌های گردشگری، دیدار با خانواده یا آشنایان و حتی انجام برخی فعالیت‌های تجاری و اداری وجود دارد.

 

* ویزای توریستی انگلیس هم به افراد اجازه می‌دهد به مدت حداقل شش ماه از جاذبه‌های متنوع این کشور دیدن کنند، برای مدتی نزد اعضای خانواده‌شان اقامت داشته باشند، در رویدادهای ورزشی شرکت کنند و یا از خدمات پزشکیِ خصوصی این کشور استفاده کنند.

 

* با توجه به پیشینه و سابقه سیاسی‌ای که میان کشورهایی مانند ایالات متحده، انگلیس و کشور ما وجود دارد، اخذ ویزا از آنها چالش‌برانگیز است. اما با مشاوره‌های تخصصی و ارائه صحیح مدارک و اسناد تحت نظر کارشناسان شانس موافقت با درخواست چند برابر می‌شود.

اخذ سریع ویزا و وقت سفارت فوری با «ویزافوری»

ویزای توریستی کشورهای اروپایی

هر کشور این قاره گنجینه‌ای تمام‌نشدنی از تاریخ و طبیعت برای گردشگران علاقه‌مند است. علاوه بر اخذ انواع ویزای شینگن، اخذ ویزای توریستی جذاب‌ترین کشورهای اروپایی نیز از جمله خدمات این مجموعه است:

 

اروپای جنوبی

اسپانیا و ایتالیا از مهم‌ترین و جذاب‌ترین کشورهای جنوبی و حتی تمام جهان هستند که می‌توانید از طریق این شرکت گردشگری «ویزافوری» ویزای ویزیتوری آنها را دریافت کنید:

 

* ویزای توریستی اسپانیا با هدف‌های مختلفی صادر می‌شود، از موارد مربوط به گردشگری گرفته تا اهداف درمانی و تجاری مانند شرکت در سمینارها و کنگره‌ها. ویزای این کشور برای ویزا اولی‌ها بسیار مناسب است؛ مخصوصا اگر قصد داشته باشند با تورهای گردشگری وارد این کشور زیبا شوند.

 

* ویزای توریستی ایتالیا هم ویزایی کوتاه‎مدتِ یک‌بار یا چندبار ورود با اعتبار ویزا 180 روز است، که متقاضی تنها 90 روز از آن را می‌تواند در ایتالیا حضور داشته باشد. این ویزا مجوزی‌ست برای گردشگری، دیدار با اعضای خانواده، درمان و همچنین سفر تجاریِ کوتاه‌مدت در این کشور.

 

اروپای شرقی

مشابه همتای غربی خود، اروپای شرقی مملو از دهکده‌های کوهستانی بی‌نظیر، قلعه‌ها و کاخ‌های خیره‌کننده و مناظر طبیعی خارق‌العاده است. دریافت ویزاهای توریستی چک و کرواسی در این ناحیه از اروپا و همچنین روسیه از دیگر خدمات این مجموعه است.

 

* ویزای توریستی کرواسی به تازگی جذابیت بسیاری کسب کرده است؛ چرا که این کشور علاوه بر حضور داشتن در لیست اعضای اتحادیه اروپا، به تازگی جزو معاهده شینگن هم قرار گرفته و اکنون ویزای آن ویزای شینگن محسوب می‌شود. ویزای توریستی کرواسی علاوه بر گردشگری، برای اهداف پزشکی و تجاری کوتاه‌مدت هم مناسب است. با این ویزا می‌توان در یک بازه یک‌ماهه تا 21 روز در این کشور اقامت داشت.

 

* ویزای توریستی چک، مشابه اکثر ویزاهای توریستی، به منظور گردشگری یا اقامت موقت به مدت 90 روز از طرف سفارت این کشور صادر می‌شود. جمهوری چک نیز جزو کشورهای عضو معاهده شینگن است، و با اخذ ویزای آن می‌توان علاوه بر جمهوری چک، به دیگر کشورهای منطقه شینگن سفر کرد و در آنها اقامت داشت. البته گردشگر باید بیشتر ایام اقامت خود را در همین کشور بگذراند.

 

* ویزای توریستی روسیه نسبت به سایر کشورهای اروپا شرایط ساده‌تری دارد. این ویزا در حالت عادی طبق بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل متقاضی صادر می‌شود و اعتبار آن چهارده روز است. اگر مدت اقامت کمتر از چهارده روز باشد، ویزای بر اساس رزرو هتل صادر می‌شود. البته ویزای توریستی روسیه نوع دومی هم دارد که یک‌ماهه است.

 

اروپای غربی

فرانسه و سوئیس مقاصدی پررنگ برای گردشگران در سراسر دنیا هستند. مجموعه «ویزافوری» از ابتدای فعالیت خود تشکیل پرونده درخواست ویزای توریستی برای این کشورها و به جریان انداختن آن را نیز بر عهده می‌گیرد.

 

* با ویزای توریستی سوئیس می‌توان چهارده روز در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شینگن اقامت داشت؛ البته فرد باید روز اول سفر خود را در سوئیس باشد، لازم است بیشترین مدت اقامت هم در همین کشور باشد. ویزای توریستی چندبار ورود سوئیس هم به فرد اجازه می‌دهد در طول شش‌ماه هر چندبار که تمایل دارد وارد منطقه شینگن و از آن خارج شود. اما مجموع روزها نباید از 90 روز بیشتر شود.

 

* صدور ویزای توریستی فرانسه اکنون سریع‌تر مراحل خود را طی می‌کند؛ چراکه شرکت VFS فرآیند دریافت مدارک و تنظیم درخواست را از دوش سفارت این کشور برداشته است. حداکثر مدت اقامت با ویزای توریستی فرانسه شش ماه است (یک، دو یا چند بار ورود)، و می‌توان با آن به مدت 90 روز در کشورهای محدوده شینگن حضور داشت.

 

ویزای توریستی کشورهای آسیایی

اخذ فوری ویزاهای توریستی مهمترین و پرجاذبه‌ترین کشورهای آسیایی مانند چین، هند، سنگاپور، تایلند و دبی هم به کمک این مجموعه امکان‌پذیر است:

 

* ویزای توریستی چین شرایط به نسبت مطلوبی دارد؛ مثلا برای اخذ آن احتیاجی به گرفتن وقت سفارت یا حضور شخص متقاضی نیست و می‌توان درخواست را از طریق یک نماینده به سفارت ارائه کرد. این ویزا در سه نوع عادی، فوری و خیلی فوری صادر می‎شود و اعتبار آن سه ماه است. با داشتن این ویزا می‌توان به مدت زمان سی روز در این کشور پهناور اقامت داشت.

 

* ویزای توریستی هند را می‌توان به صورت حضوری دریافت کرد و پس از صدور آن، تنها از طریق فرودگاه می‌توان وارد این کشور شد. این ویزا در دو نوع ویزای سی‌روزه یا کمتر بنا به تصمیم آفیسر (برای دیدن اعضای خانواده، شرکت در سمینارها یا بررسی مشکلی پزشکی) یا ویزای تجاری با مدت زمان خاص به صورت یک یا دوبار ورود صادر می‌شود.

 

* ویزای توریستی سنگاپور سی‌روزه است و فرد با داشتن آن می‌تواند یک‌بار به این کشور سفر کند. این ویزا را می‌توان به صورت الکترونیکی در زمانی کوتاه هم دریافت کرد. برای ارسال درخواست به صورت باید تمام مدارک را برای شرکت یا آژانس مدنظرتان ارسال کنید. با توجه به اینکه سنگاپور در ایران سفارت ندارد، این موضوع کار هم‌وطنان را بسیار ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر کرده است.

 

* ویزای توریستی تایلند 58 روزه، یک‌بار ورود و یکی دیگر از ویزاهایی است که شرایط سختی ندارد و به سرعت هم صادر می‌شود. اخذ ویزای این کشور معمولا پس از سه تا چهار روز کاری امکان‌پذیر است، اما به کمک کارشناسان خبره این حوزهريال می‌توان آن را سریع‌تر و به صورت فوری هم دریافت کرد.

 

* ویزای توریستی دبی چندین نوع محبوب دارد، از جمله ویزاهای 48 و 96 ساعته (ویزای ترانزیت)، ویزای کوتاه‌مدت ده روزه، ویزای سی روزه چند بار ورود، ویزای شصت روزه یک‌بار ورود و ویزای شصت روزه مولتی. پرونده‌های مربوط به این ویزا معمولا همگی موفق هستند مگر اینکه فرد سابقه کیفری داشته باشد، مدارک جعلی ارائه کند، درگیر مسائل امنیتی بوده یا تجربه تخلف در سفر را داشته باشد.

 

بالاترین سرعتِ اخذ ویزا و وقت سفارت با «ویزافوری»

 

با وجود مقالات کاملی که درباره فرآیند اخذ انواع ویزا از سفارت کشورهای گوناگون موجود است، مسلما هر فرد می‌تواند شخصا برای دریافت ویزای مدنظرش اقدام کند. با این وجود، حداقل به چند دلیل توصیه می‌شود از کارشناسان خبره این حوزه کمک گرفت:

 

* آشنایی کامل با قوانین کشورها و سفارت‌خانه‌های آن برای صدور ویزای مدنظر

 

* تسلط بر نکات ریز و درشت فرآیند اخذ ویزا و رعایت آنها

 

* ارتباطات خوب با سفارت‌خانه‌ها برای گرفتن وقت فوری از آنها

 

* تمرکز و تلاش چندین ساله و موفق آنها در مقوله اخذ ویزاهای مهم

 

برای هریک از ویزاهای یادشده، مدیریت هزینه‌ها، تسلیم مدارک کامل و ارائه اسناد مربوط به تمکن مالی حیاتی است. به همین خاطر، مجموعه «ویزافوری» جدولی به روزرسانی شده از هزینه‌ها به به صورت تفکیک‌شده را در اختیار متقاضی قرار می‌دهد تا فرد بتواند در سفر به هریک از این کشورها تمام جوانب را بسنجد.

 

این جدول ریزترین موارد مانند هزینه ترجمه مدارک را هم شامل می‌شود، چون برای مثال ترجمه مدارک باید آنقدر دقیق باشد که هیچ ایرادی نتوان از آن گرفت.

 

کارشناسان همچنین بهترین زمان برای درخواست ویزا را در نظر می‌گیرند و اگر سابقه سفر متقاضی وضعیت خوبی نداشته باشد، پاسپورت مخدوش و آسیب‌دیده باشد و … سریعا تمهیداتی را در نظر می‌گیرند تا مشکلی در روند اخذ ویزا پیش نیاید و درخواست ریجکت نشود. برای بررسی تمام خدمات این مجموعه به آدرس https://visafori.com/ مراجعه کنید.