پارس ناز پورتال

جستجو در پارس ناز

ارسال پیامک به مخاطبین گوشی اندروید و آیفون (معرفی 9 برنامه)

ارسال پیامک به مخاطبین گوشی اندروید و آیفون (معرفی 9 برنامه)

شاید این سوال برای شما هم باشد که ساده ترین راه برای ارسال پیام های گروهی چیست ؟ و چه برنامه هایی برای ارسال پیامک های انبوه به مخاطبین گوشی موبایل وجود دارد؟ برنامه های زیادی برای ارسال پیام در گوشی و اپلیکیشن ها وجود دارد که اگر با ما مراه باشید به معرفی آنها میپردازیم.

 

اگر شما هم کلی شماره در گوشی خود دارید و میخواهید یک پیام تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی به آنها ارسال کنید ، در ادامه با همراه باشید.

 

ارسال پیامک گروهی از طریق گوشی

 

در این روش ارسال پیامک با گوشی بدون نصب هیچ برنامه ای در قسمت پیام ها با نوشتن متن مورد نظر و انتخاب مخاطبین اقدام به ارسال پیامک گروهی میکنید به همین راحتی شما برای گروهی از دوستانتان به صورت گروهی پیامک ارسال میکنید.

 

البته این نوع ارسال پیامک از گوشی زمان زیادی از شما میگیرد برای اینکه سریعتر در گوشی پیامک گروهی ارسال کنید برنامه هایی برای ارسال پیامک باید نصب کنید که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

 

باید به این نکته نیز توجه کنید ارسال پیامک گروهی از گوشی و سیم کارت شخصی مشکلات زیادی را به وجود می آورد و این مشکل این است که اگر در روز از سقف 500 پیامک از اپراتور بیشتر پیامک ارسال کنید موجب مسدود شدن سیم کارت شما خواهد شد.

 

برنامه های ارسال پیامک گروهی به مخاطبین

 

این برنامه ها به شما کمک میکند تا در سریع ترین زمان به گروهی از مخاطبینتان در گوشی پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک به مخاطبین گوشی اندروید و آیفون (معرفی 9 برنامه)

1- ارسال پیامک گروهی با Connect

2- سامانه پیامک تبلیغاتی سیب اس ام اس ( تنها جهت ارسال پیامک انبوه و تبلیغاتی / تحت وب )

3- ارسال پیامک اپلیکیشن Text 2 Group Pro

4- اپلیکیشن Group SMS 4

5- اپلیکیشن SINGNAL

6- اپلیکیشن HandcentSMS

7- اپلیکیشن QKSMS – Quick Text Messenger

8- اپلیکیشن GO SMS Pro Premium

9- اپلیکیشن Textra SMS

 

ارسال پیامک گروهی با استفاده از سامانه‌ پیام کوتاه

 

استفاده از پنل اس ام اس برای ارسال پیامک گروهی به مخاطبین یکی از روش هایی است علاوه بر اینکه زمان کمتری از شما برای راسال پیامک میگیرد هزینه پنل اس ام اس ارزان و مقرون به صرفه تری دارد و می توانید با این روش در وقت و زمان صرفه جویی کنید.

 

با استفاده از این پنل پیامکی نه تنها برای دوستان و اشنایان می توانید به صورت گروهی پیامک اطلاع رسانی ارسال کنید بلکه برای تبلیغات پیامکی در کسب و کاری که دارید نیز بسیار کاربردی است و از آن می توانید برای جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش و تبلیغ استفاده کنید.

 

اگر برای شما هم سوال است چطور با ما همراه باشید .

 

بازاریابی پیامکی و ارسال پیامک هدفمند

 

پنل اس ام اس امکانات ویژه و منحصر به فردی مانند : ارسال بر اساس مشاغل ، ارسال از طریق دکل های همراه اول و ایرانسل ، ارسال منطقه ای ، ارسال بر اساس سن و جنسیت و کلی امکانات ارزشمند و کاربردی  که با انها می توانید مشتریان خود را دسته بندی و متناسب با نیاز و کسب و کار خود ارسال پیامک هدفمند داشته باشید و خبر محصول و خدمات خودتان را به گوش جامعه هدف خود برسانید.

 

پنل پیامکی چیست؟

 

پنل اس ام اس یک محیط نرم افزاری است که تحت وب فعالیت میکند و هیچ پیچیدگی ندارد و بدون نصب هیچ دستگاه و ب دغدغه ای با اتصال به اینترنت به راحتی می توانید برای گروهی از افراد به صورتانبوه یا تکی پیامک ارسال کنید.

 

مراحل ارسال پیامک تبلیغاتی به مخاطبین در پنل اس ام اس

 

برای ارسال پیامک تبلیغاتی یا طالاع رسانی به مخاطبین باید مراحل زیر را انجام دهید تا بتوانید ارسال پیامک را انجام دهید.

 

گام اول : ثبت نام رایگان در پنل پیامکی

گام دوم : تکمیل اطلاعات

گام سوم : ساخت دفترچه تلفن یا بارگذاری شماره ها در دفترچه تلفن پنل اس ام اس

 

روش های ارسال پیامک به مخاطبین در پنل پیامکی

یکی از کاربردهای اصلی سامانه پیامکی ارسال پیامک های تبلیغاتی انبوه در تعداد زیاد بدون هیچ محدودیتی می باشد و همین امکان موجب ارسال هزاران پیامک در کمتر از چند دقیقه به سراسر کشور می شود تنها لازمه این ارسال این است که شماره مخاطبین خود را به رو شهای مختلف در پنل پیامکی بارگذاری کنید تا بتوانید ارسال پیامک را به مخاطبین انجام دهید.

 

ارسال پیامک انبوه از طریق سیم کارت یا ارسال پیامک گروهی که یکی از مهم ترین کاربردهای سامانه پیامکی است  به چند روش امکانپذیر است:

 

ارسال پیامک به همه مخاطبین گوشی موبایل

ارسال از طریق فایل اکسل (exel)

ارسال از طریق دفترچه تلفن سامانه پیامک

ارسال از طریق بانک شماره موبایل سامانه پیامکی

 

سیب اس ام اس ؛ راهکار درست ارسال پیامک

 

درست است که می توانید ارسال پیامک انبوه از گوشی هم انجام دهید اما این روش راهکار مناسبی نیست و مشکلات زیادی را برای شما به وجود می آورد اما استفاده از پنل پیامکی سیب اس ام اس این امکان را برای شما به وجود اورده تا بدون ایجاد مشکل به راحتی برای گروهی از افراد پیامک ارسال کنید .

 

و همچنین از بانک شماره موبایل آن استفاده کنید تا به افرادی فراتر از شماره های مخاطبین تان پیامک تبلیغاتی ارسال کنید .

 

در این صورت می توانید به افرادی که در یک شغل خاص مشغول هستند ارسال پیامک مشاغل داشته باشید و یا به افرادی که در یک منطقه خاص زندگی می کنند ارسال پیامک منطقه ای تبلیغاتی داشته باشید .

 

اگر شما هم قصد ارسال پیامک از سامانه پیامکی را دارید ما سامانه پیامکی سیب اس ام اس را به شما معرفی میکنیم و برای درخواست فوری عدد 222 را به شماره 500040075 پیامک کنید.