پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل

قاصدک 24

ازدواج دختر 24 ساله با مرد 46 ساله حاشیه ساز شد!

ازدواج دختر 24 ساله با مرد 46 ساله حاشیه ساز شد!

ازدواج دختر 24 ساله با مرد 46 ساله 

ازدواج دختر 24 ساله با مرد 46 ساله در فضای مجازی بسیار حاشیه ساز شده است. زن و شوهری که در استرالیا زندگی می‌کنند، پس از ازدواج در سال گذشته، پرده‌ از راز فاصله سنی ۲۲ ساله خود باز کردند. ساو 24 ساله و مارک 46 ساله که با آی دی @savandmark در تیک تاک فعال بوده و در سیدنی زندگی می کنند، در سال 2021 پس از آشنایی با یکدیگر در برنامه دوستیابی Tinder ازدواج کردند.

 

خانم ساو اعتراف می‌کند که همیشه می‌خواسته با مردان «مسن ‌تر» از خودش قرار بگذارد و تنظیمات سن در برنامه Tinder او «تا 55» تنظیم شده بود تا بتواند فردی را در گروه سنی بالاتر از خودش جذب کند. او در تیک تاک گفت: “این تصور اشتباه وجود دارد که مردان مسن تر فقط می خواهند با زنان جوان تر از خودشان ارتباط برقرار کنند و آنها این زنان را “کنترل” می کنند.

ازدواج دختر 24 ساله با مرد 46 ساله حاشیه ساز شد!

ساو ادامه می دهد که من و همسرم با وجود احتلاف سنی بالا، همیشه با هم تصمیم می گیریم. این زوج خوشبخت دو سال پس از آشنایی با یکدیگر ازدواج کردند و به خود می بالند که ارتباطات خوبی با هم دارند. آنها همیشه امیدها، خواسته ها و نیازهایشان را در پیج تیک تاکی شان به اشتراک می گذارند. دوستان و خانواده آنها نیز، همگی رابطه فاصله سنی آنها را پذیرفته اند، البته آنها دوره های آموزشی را هم گذرانده اند.

 

ازدواج با اختلاف سنی بالا و نظرات خانواده ها

ساو می گوید: من مادر مارک را در همان زمانی ملاقات کردم که مارک را دیدم. من و کریستین (مادر مارک) خیلی زود تبدیل به دوستان خوبی شدیم. من و او با هم به تئاتر می رفتیم و صبحانه و ناهار می خوردیم. مادر مارک به من می‌گفت: «فکر می‌ کنم جرقه ‌ای بزرگ بین تو و مارک وجود دارد» اما در عین حال گفت که من خیلی خونسرد و گاهی خودخواه هستم و قطعاً باید به دیگران هم فکر کنم.

ازدواج دختر 24 ساله با مرد 46 ساله حاشیه ساز شد!

مارک می گوید: ساو در مورد همه چیز بسیار خونسرد برخورد می کرد. من روح خویشاوندی را در ساو دیدم و هر دوی ما علاقه زیادی به هنر داریم. این زن و شوهر که در استرالیا زندگی می‌کنند، پس از ازدواج در سال گذشته، فاصله سنی ۲۲ ساله خود را فاش کردند. پدر ساو هم به طرز عجیبی پیوند آنها را با خوشحالی پذیرفت.

ازدواج دختر 24 ساله با مرد 46 ساله حاشیه ساز شد!

ساو می گوید: «پدرم کمی آنطرف تر از آپارتمانی که مارک در آن زندگی می‌کند، کار می‌کرد. و یک روز حدود ساعت 7 صبح در همان محل پدرم را دیدم». ما رفتیم و قهوه خوردیم و به او گفتم که با مردی قرار می گذارم که در این آپارتمان زندگی می کند. پرسید چند سالش است و من گفتم 40 سال. و او گفت: اوه عالی! حالا چه جور آدمیه؟ اما درک قضیه برای مادر ساو کمی سخت بود.

 

رضایت مادر ساو برای ازدواج او با مارک

خانم ساو می گوید: من چند هفته در خانه مادرم بودم. تا اینکه مادرم به تعطیلات آخر هفته رفت. من هم مارک را به خانه مادرم دعوت کردم. بعد هم مادرم زنگ زد و گفت که این مردی که به خانه آوردم کیست. در واقع او از طریق دوربین مخفی پرستار بچه خانه را در نبودش زیر نظر داشت. بعد از اینکه مادرم فهمید و زنگ زد، مارک سریع وسایلش را جمع کرد و از خانه رفت.

ازدواج دختر 24 ساله با مرد 46 ساله حاشیه ساز شد!

این شروع برای مادرم کمی سخت بود. اما پس از مدتی او دید که ما چقدر خوشحالیم و به بودن ما در کنار هم رضایت داد. وقتی هم که ازدواج کردیم، همه آنها به عروسی ما آمدند و خوشحال هستند که ما با هم هستیم پس بقیه هم نباید از بودن ما در کنار هم ناراحت باشند. البته چهره مارک بسیار جوانتر از سنی واقعی اش، می باشد. بنابراین برای بسیاری از کاربران هم عجیب نبوده که آنها چگونه با هم ازدواج کرده اند.

ازدواج دختر 24 ساله با مرد 46 ساله حاشیه ساز شد!

به هر حال هر روز اخبار عجیب و جالبی از گوشه و کنار دنیا به گوش ما می رسد. خصوصا اخبار ازدواج های عجیب و روابط عاطفی عجیب. این روزها در شبکه های اجتماعی، خصوصا در تیک تاک هر روز شاهد اینچنین خبرهایی می باشیم. ازدواج دختر 24 ساله با مرد 46 ساله در نظر اول خیلی عجیب است اما وقتی آنها را در کنار هم می بینیم، گاهی با تصمیم شان موافق هستیم.