پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

ازدواج دوقلوهای همسان با یک مرد در استرالیا + عکس

ازدواج دوقلوهای همسان با یک مرد در استرالیا + عکس

ازدواج دوقلوهای همسان با یک مرد در استرالیا 

در این مطلب با دوقلوهای همسان که با یک مرد ازدواج کردند و می خواهند به طور همزمان از او باردار شوند آشنا می شویم. در استرالیا، خواهران دوقلوی همسان معروفی وجود دارد که هر دو از نظر ظاهر و اندام بسیار شبیه به هم بودند. این خواهران دوقلوی استرالیایی عاشق یک مرد شده اند، آنها سه در یک اتاق زندگی می کنند و ده سالی است که زندگی مشترک شان را شروع کرده اند.

 

اما دلیل محبوبیت آن دو تنها به دلیل همسان بودن شان نیست، بلکه هر دو در یک زمان عاشق یک مرد شده اند و هر سه در یک اتاق و زیر یک سقف زندگی می کنند. به تازگی و درست پس از ده سال آشنایی، این خواهران با مرد مورد علاقه شان ازدواج کرده اند. مادر این دو خواهر از آنها و ازدواج شان با یک مرد حمایت می کند. از بین خواهران، خواهر بزرگ تر آنا دسینک و خواهر کوچکتر هم لوسی دسینک نام دارد.

 

این دو خواهر اکنون 35 ساله هستند و در پرث استرالیا زندگی می کنند. آنا و لوسی هر دو موهای مشکی داشتند که به اندازه طول کمر بود. آنها از چشم، بینی تا انگشتان پاها یکسان به نظر می رسند و حتی اندام بدنشان هم یکسان است. به گفته لوسی، او از کودکی از آنا جدایی ناپذیر بوده است. هر دوی آنها هر کاری که می کنند باید با هم شروع کنند، چیزهایی که دوست دارند یکی هستند، حتی لباس هایی که هر روز می پوشند.

 

ازدواج دوقلوها با یک مرد استرالیایی

این دو خواهر وقتی بزرگ می شدند، احساس می کردند که نمی توانند یکدیگر را ترک کنند. بنابراین تصمیم گرفتند که همیشه با هم زندگی کنند. ده سال پیش، آنا و لوسی با آقای بن بیرن که یک برقکار بود آشنا شدند و هر دوی آنها بلافاصله عاشق وی شدند. به طور کلی، وقتی دو خواهر به طور همزمان عاشق یک مرد می شوند، فقط می توانند تسلیم می شوند و هر دو با آن مرد خوش شانس زندگی مشترکی را شروع می کنند.

ازدواج دوقلوهای همسان با یک مرد در استرالیا + عکس

بنابراین، در منطقه محلی که آنا و لوسی زندگی می کنند، مردم اغلب می ببینند که بیرن آنا را در یک دست و لوسی را در دست دیگر گرفته است و شاد و خندان سه تایی با هم راه می روند. این زوج سه نفره هر سه با خوشحالی بیرون می روند و لباس آنا و لوسی هم همیشه شبیه به هم است. البته افراد با دیدن آنها نمی توانند جلوی خنده شان را بگیرند و حتی برخی به آنها اشاره می کنند.

ازدواج دوقلوهای همسان با یک مرد در استرالیا + عکس

با این حال، آنا، لوسی و بیرن با این نظر مخالف هستند. نکته کلیدی این است که مادر آنا و لوسی نیز از رابطه بین این سه نفر حمایت کردند. در خانه آنها تختی وجود دارد که از تخت دو نفره معمولی جادارتر است. لوسی می گوید که وقتی خسته هستند 3 تایی در تخت خواب شان استراحت می کنند. آنا، لوسی و بیرن از ابتدای رابطه شان تا به امروز ده سال با هم بوده اند. رابطه بین آنها در این 10 سال حتی یک ذره کم رنگ نشده است.

 

خواستگاری از دوقلوهای همسان

اخیراً، بیرن آنا و لوسی را برای یک پیک نیک به پارک برد. در آن زمان او یک کت و شلوار مرتب پوشیده بود، آنا و لوسی دامن های سفید پوشیده بودند. ناگهان بیرن با آنا و لوسی روبرو شد، روی یک زانویش، زانو زد و از آنها خواستگاری کرد، آنا و لوسی بسیار هیجان زده بودند. پس از آن، برن دو جعبه را بیرون آورد که هر دو حاوی یک انگشتر الماس براق بودند.

ازدواج دوقلوهای همسان با یک مرد در استرالیا + عکس

این دو حلقه هم دقیقاً یکسان هستند و بیرن آنها را با دقت انتخاب کرده و سه دایره روی آنها قرار دارد. بیرن توضیح داد که منظور دایره های روی حلقه ازدواج، این سه نفر بودند. این مرد خوشبخت، ابتدا یکی از حلقه ها را با احتیاط در انگشت آنا گذاشت. سپس حلقه دیگری را روی انگشت لوسی گذاشت.

ازدواج دوقلوهای همسان با یک مرد در استرالیا + عکس

برن با محبت به آنا نگاه کرد و گفت: “آنا، تو دنیای منی، من می خواهم بقیه عمرم را با تو بگذرانم.” سپس سرش را به سمت لوسی چرخاند و گفت: “لوسی، تو دنیای منی. من می خواهم بقیه عمرم را با تو بگذرانم. دوستتان دارم، من شما دوتا را خیلی دوست دارم و تمام تلاشم را می کنم تا دوتایی تان را خوشحال کنم.” آنا و لوسی بعد از سالها بالاخره کلماتی را که در آرزویشان بودند را شنیدند.

 

باردار شدن دوقلوها از یک مرد

با این حال، اهداف آنها به همین جا ختم نمی شود. آنا و لوسی گفتند که امیدوارند با بیرن یک زوج واقعی باشند، اما در حال حاضر در استرالیا این اجازه وجود ندارد. البته این امر مانع عزم آنها نشد. جالب است بدانید که آنا، لوسی و بیرن قبلاً در مورد آن فکر کرده اند و قصد دارند برای تحقق خواسته های خود به ایالات متحده یا مالزی و کشورهای دیگر بروند. آنها همچنین مشتاق باردار شدن همزمان شان از این مرد باشند.

ازدواج دوقلوهای همسان با یک مرد در استرالیا + عکس

ازدواج دوقلوهای همسان با یک مرد در استرالیا + عکس

پیج آنا و لوسی در اینستاگرام
annalucydecinque@