پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

مراسم ازدواج موفق ترین افراد ثروتمند جهان

مراسم ازدواج موفق ترین افراد ثروتمند جهان

مراسم ازدواج موفق ترین افراد ثروتمند جهان 

ماجرای ازدواج افراد پیروز و معروف در زمینه هاي مختلف خصوصا در زمینه تکنولوژی و فناوری جالب دقت است که این افراد چه کسی را برای زندگی مشترک انتخاب کرده اند. جشن هاي عروسی همیشه باهم متمایز است زیرا به سلیقه, شخصیت و بودجه مالی افراد مربوط میشود. این تفاوت در بین چهره هاي معروف,

 

هنرمندان یا شخصیت هاي پیروز جهان نیز به چشم میخورد. بعضی از انها مشابه بیل گیتس و همسرش, برای مراسم عروسی خود جشنی بزرگ گرفتند و بعضی دیگر هم چون تام بردی و همسرش گیزل ترجیح دادند مراسمی کوچک و خودمانی برگزار کنند. با این تفاسیر در ادامه نگاهی خواهیم داشت به جشن ازدواج پیروز ترین افراد جهان. با ما همراه باشید.

 

مارک زاکربرگ و دکتر پریسیلا چان

مراسم ازدواج موفق ترین افراد ثروتمند جهان

عکس مارک زاکربرگ درسال ۲۰۱۰ میلادی روی جلد مجله تایم رفت و بعنوان شخصیت سال معرفی شد.

 

در مراسم عروسی بنیان‌گذار شبکه اجتماعی فیس‌بوک و یکی از میلیاردرهای جوان جهان, فقط یکصد مهمان حضور داشتند. تعداد زیادی از مهمان ‌ها در ابتدا تصور می کردند که به جشن فارغ‌ التحصیلی پریسیلا دعوت شده‌اند. اما این زوج, در حیاط پشتی منزل خود در پالو آلتو ودر تاریخ ۱۹ می سال ۲۰۱۲ در حضور مهمان‌هایشان پیمان‌ زناشویی بستند و زندگی مشترک خودرا بدین شکل شروع کردند.

مراسم ازدواج موفق ترین افراد ثروتمند جهان

یکی از جوان ترین میلیاردرهای جهان که ثروتش را شخصا کسب کرده, آفريننده فیس‌بوک است. همسر وی, پریسیلا چان اصالتا چینی و یک دکتر اطفال و نیکوکار اهل ایالات متحده آمریکاست.زاکربرگ برای عروس خود یک انگشتر یاقوت قرمز سفارش داده بود. به گزارش واشنگتن‌پست, دسر این مهمانی ترافل هاي شکلاتی کوچکی بود که آنها در نخستین قرار آشنایی باهم خورده بودند.

 

بیل گیتس و ملیندا گیتس

مراسم ازدواج موفق ترین افراد ثروتمند جهان

بیل گیتس یکی از معروفترین کارآفرین‌ها و سرمایه‌دارهای جهان است و همیشه نامش در بین ثروتمندان جهان به چشم می‌خورد. همسرش, کلیندا فرنچ از کارمندان مایکروسافت بودو آنها درسال ۱۹۹۴ باهم ازدواج کردند.بیل و ملیندا گیتس درسال ۱۹۹۴ میلادی در هتلی موسوم به مانلی بِي در هاوایی با یک دیگر پیمان زناشویی بستند. به گزارش مجله فوربس, هزینه جشن عروسی آن‌ها در آن سال ۱ میلیون دلار بود.

مراسم ازدواج موفق ترین افراد ثروتمند جهان

ملیندا گیتس درسال ۲۰۱۳ از سمت مجلهٔ فوربس بعد از آنگلا مرکل و دیلما روسف بعنوان سومین زن نیرومند جهان شناخته شد.

 

برای این که این عروسی کاملا خصوصی باشد و از ورود دیگر مهمان ها پیش گیری شود, بیل گیتس تمامی اتاق هاي هتل را اجاره کرد. حتی همه ی هلی کوپترهای جزیره را نیز در اختیار خود گرفت تا از ورود غریبه ها به آنجا پیشگیری شود.

 

لبران جیمز و ساوانا برینسون

مراسم ازدواج موفق ترین افراد ثروتمند جهان

لبران جیمز, بعنوان یکی از برترین بازیکن‌هاي تاریخ بسکتبال به‌شمار می آید که درسال ۲۰۰۴, در سن ۱۹ سالگی جایزه برترین بازیکن جوان سال اتحادیهٔ ملی بسکتبال «NBA» را ازآن خود کرد. او جوانترین بازیکنی است که تابحال به این سربلندي نائل آمده‌است.

 

لبران جیمز درسال ۲۰۱۳ میلادی با نامزد خود ازدواج کرد. جشن عروسی انها بسیار باشکوه بود به طوری‌كه دو خواننده بسیار معروف و گران‌قیمت هم چون بیانسه و جی‌زی موزیک «مجنون عشق» را برای این زوج اجرا کردند.جشن ازدواج انها سه روز ادامه داشت و برنامه ها و مهمان هاي مخصوصاً اي هم دعوت شده بودند. از جمله می‌توان به حضور دوین وید, ستاره NBA و خواننده‌هایي هم چون نیو اشاره کرد.

 

وارن بافت و استرید منکز

مراسم ازدواج موفق ترین افراد ثروتمند جهان

پیروز‌ترین سرمایه‌گذار قرن بیستم دومین فرد ثروتمند جهان پس از بیل گیتس بشمار می رود.

 

وارن بافت و استرید منکز درسال ۲۰۰۶ میلادی در جشن ۷۶ سالگی این چهره پیروز جهان باهم ازدواج کردند. البته این زوج از سال ۱۹۷۸ باهم دریک منزل زندگی می کردند, هنگامیکه همسر اول بافت یعنی سوزان بافت انها را معرفی کرد. جشن عروسی آنها ساده و فروتنانه بودو از مهمان ها با منوی غذا هاي دریایی پذیرایی شد.

 

به گفته دختر وارن بافت, پدرش پس از فوت مادر انها درسال ۲۰۰۴ همیشه درنظر داشته با استرید ازدواج کند. او از سال‌ها قبل دلداده این بانو بوده و پس از مرگ همسرش با او ازدواج کرده است.

 

بیانسه و جی‌زی

مراسم ازدواج موفق ترین افراد ثروتمند جهان

 

بیانسه و جی‌زی هردو از پرفروش‌ترین خوانندگان تمام تاریخ هستند. بیانسه ۲۲ و جی زی ۲۱ جایزه گرمی را در طول فعالیت هاي هنری خود برنده شده اند.

 

جی‌زی در آپارتمان منطقه منهتن خود در چهارم آوریل سال ۲۰۰۸ با بیانسه پیمان زناشویی بست. تاریخ ۴/۴ برای انها ارزش بسیاری دارد و به‌عنوان نشانه‌اي ناب در زندگی هر دویشان بشمار می رود. زیرا هردو خواننده معروف و محبوب بین‌ المللی, در چهارمین روز از ماه نیز متولد شده اند. مادر بیانسه تاریخ ازدواج آنها را برنامه ریزی کرد تا همه ی خوش شانسی هاي این دو نفر حول محور شماره ۴ بچرخد.

مراسم ازدواج موفق ترین افراد ثروتمند جهان

بیانسه یکی از بیشترین نامزد شدگان زن تاریخ گرمی بشمار می رود و جی‌زی نیز همیشه در جایگاه یکی از برترین رپران تاریخ قرار داشته است.این دو هنرمند همینطور روی انگشت حلقه خود شماره ۴ رابه صورت لاتین « IV» تتو کرده‌اند.

 

سارا بلیکلی و جس ایتزلر

مراسم ازدواج موفق ترین افراد ثروتمند جهان

بنیان‌گذار کمپانی Spanx, سارا بلیکلی درسال 2008 در هتل و کلوب گاسپاریلا در منطقه بوکا گراند واقع در ایالت فلوریدای ایالات امریکا با موسس شرکت «مارکوس جت», یعنی جس ایتزلر پیوند زناشویی بست.

 

پدر ایتزلر مسئول برگزاری این مراسم بودو انها 450 مهمان داشتند. بلیکلی لباس عروسی مادربزرگ خود که از سال ۱۹۱۸ میلادی برایش به ارث گذاشته بود را در مراسم به تن کرد.اولیویا نیوتن-جان خواننده مراسم ازدواج این زوج بودو این چالش برای بلیکلی ارزش بسیاری داشت.

 

تام بریدی و گیزل بوندچن

مراسم ازدواج موفق ترین افراد ثروتمند جهان

تام بِرِیدی یک بازیکن فوتبال گریدیرون اهل ایالات متحده کشور آمریکا است.

 

ستاره NFL, تام بریدلی و سوپر مدل, گیزل بوندچن در 26 فوریه سال 2009 میلادی طی مراسمی به سبک کاتولیک ها در سانتا مونیکا, باهم پیوند زناشویی بستند. بریدی در آن دوران گفته بود که برنامه ریزی عروسی انها مجموعا 10 روز طول کشیده و فقط دوستان نزدیک و اعضای خانواده هایشان در آن حضور داشتند.

مراسم ازدواج موفق ترین افراد ثروتمند جهان

تام بریدی با داشتن ۵ قهرمانی در کارنامه, پر افتخارترین بازیکن تاریخ لیگ فوتبال آمریکایی است و از دوستان نزدیک دونالد ترامپ بشمار می رود.البته آنها مراسم دومی هم داشتند که در کاستا ریکا در ماه آوریل همان سال برپا شد.