پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

ازدواج های مجدد بازیگران که جنجال به پا کرده است

مجموعه : اخبار سینما
ازدواج های مجدد بازیگران که جنجال به پا کرده است

ازدواج های مجدد بازیگران که جنجال به پا کرده است 

وقتی بازیگران ایرانی در زندگی مشترک خود دچار مشکل می‌شوند باید رسانه ها را نیز درنظر بگیرند که اخبار آنها را در تمام ایران پخش می‌کنند. ازدواج و طلاق و ازدواج مجدد ظاهراً در بین بازیگران بیش از غیرهنرپیشه‌ها رواج دارد.

 

همین چند روز قبل بود که محمدرضا شریفی‌نیا در برنامه‌ دورهمی ودر گفت‌وگو با مهران مدیری حرفی گفت که مثل بمب ترکید این بازیگر که در اکثر کارهایی که بازی میکند مردی است با دو همسر! درمورد ازدواجش با رُز رضوی گفت: برای سفر به مکه چون بانو‌‌هاي مجرد نمی‌توانستند به تنهایی به این سفر بیایند، صیغه‌ اي خوانیدم تا مشکل ایشان حل شود.

 

این ادعا را خیلی‌‌ها به مسخره گرفتند ودر فضای مجازی و شبکه‌هاي اجتماعی جوک‌هاي زیادی برای آن ساختند و به اصطلاح دورهم گفتند و خندیدند.اما حقیقت این است که ازدواج و طلاق در بین سلبریتی‌ها آن قدر عادی شده که به قول مشهور نمیدانی امروز که با زوجی بازیگر هم‌کلام شدي آیا فردا میتوانی به زندگی مشترک آنها اشاره کنی یا نه!

 

سلبریتی‌ها؛ سر پیچ چند همسری!

ازدواج های مجدد بازیگران که جنجال به پا کرده است

محمدرضا شریفی‌نیا که در فیلم‌ها و سریال‌ها داشتن دو همسر برایش طبیعی است در زندگی واقعی همسر آزیتا حاجیان بودو حاصل زندگی مشترک آنها مهراوه و ملیکا شریفی‌نیاست که هردو بازیگرند اما حاجیان چندین سال قبل از شریفی‌نیا جدا شد. در دوران پخش سریال کلاه‌ پهلوی که اسم بازیگر جوانی

 

به اسم رز رضوی در تیتراژ این سریال دیده شد، خیلیها گفتند او همسر شریفی‌نیاست و بهمین علت توانسته دراین سریال نقشی بگیرد. شریفی‌نیا در آن دوران تکذیب نکرد و رضوی هم چیزی نگفت تا همین چند روز قبل که شریفی‌نیا حرفش رابه میان کشید. این‌که شریفی‌نیا تا کنون چند بار بعد از آزیتا حاجیان ازدواج یا به اصطلاح خودش صیغه کرده به خودش مربوط است اما آزیتا حاجیان تا کنون توانسته خودرا از حاشیه چنین حرف‌‌هایي مصون نگه دارد.

 

بانو‌ها سربه راهترند

ازدواج های مجدد بازیگران که جنجال به پا کرده است

باز همین چند روز قبل بود که مهتاب کرامتی بعد از گذشت‌ سالها درمورد زندگی مشترکش که به جدایی منجر شد با یک نشریه صحبت کرد و گفت که حاصل آن زندگی مشترک دختری است که با مادر زندگی می کند.

 

کرامتی قبل از این‌که به یکی از بازیگران مشهور سینمای کشور ایران مبدل شود همسر بابک ریاحی، آهنگساز بود. ریاحی بعد از جدایی از این بازیگر به کشور آمریکا رفت و زمانی که فائقه اتشین مشهور به گوگوش به لس‌ انجلس رفت برای ترانه‌هاي او موسیقی ساخت.

 

کرامتی هم تا کنون چنان که از شواهد برمی‌آید ازدواج مجدد نکرده است! همانطور که هدیه تهرانی بعد از جدایی از هومن بهمنش «فیلمبردار سینما» دیگر ازدواج نکرد. هر چند همان زمانی که هدیه تهرانی که سوپراستار مطلق سینمای کشور ایران به شمار می آید با یک جوان گمنام ازدواج کرد خیلیها حيرت زده شدند. این ازدواج البته فقط چند ماه دوام آورد!

 

نیکی‌ کریمی هم در اوج شهرتش بعد از بازی در فیلم عروس با یک تاجر ازدواج کرد اما بعد از مدتی که مرد تاجر برای حضور کریمی مقابل دوربین اما و اگر به راه انداخت کریمی از او جدا شد و تا کنون ازدواج دومی از او در جایی به ثبت نرسیده است.

 

لیلی رشیدی هم چند سالی است که از همسرش نیما بانکی جدا شده و ترجیح می‌‌دهد با پسرش زندگی کند. این تجربه را شقایق فراهانی هم دارد. او بعد از جدایی از همسر اولش دیگر ازدواج نکرد و آن چنان که از عکس‌هاي اینستاگرامش برمی‌آید با پسرش روزهای خوبی را پشت سر می گذارد.

ازدواج های مجدد بازیگران که جنجال به پا کرده است

گوهر خیراندیش هم از بازیگرانی است که چند روز قبل درمورد ازدواج مجدد صحبت‌هایي کرد. این بازیگر پا به سن گذاشته که در شناسنامه‌اش اسم مرحوم جمشید اسماعیل‌خانی به ثبت رسیده در گفت و گویی عنوان کرد که تا دخترانش ازدواج نکنند، ازدواج مجدد نخواهد کرد.

 

هدایت هاشمی هرچند بازیگر خوبی است اما سریال پایتخت و نقش اوس موسی بود که وی را بین عموم مردم به شهرت رساند او قبل از این سریال همسر نگار عابدی بود. دو بازیگر که کار خودرا با بازیگری تئاتر شروع کرده بودند و چنانکه از شواهد برمی‌آمد زندگی خوبی داشتند اما به یک باره خبر رسید که آنها از هم جدا شده‌اند، البته بعد از پخش سریال پایتخت. هدایت هاشمی اما خیلی زود ازدواج مجدد کرد اما نگار عابدی فعلاً دارد حوزه بازیگریش در سینما، تئاتر و تلویزیون را گسترش می دهد.

 

سیما تیرانداز اما بعد از جدایی از ناصر هاشمی «برادر مهدی هاشمی» با مجید جوزانی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک پسر است. ناصر هاشمی هم ازدواج مجدد کرده است. مهدی هاشمی اما سال‌هاست با گلاب آدینه زندگی می کند، آنها دختری به اسم نورا دارند که همسرش کارگردان سینماست و سیاوش اسعدی اسم دارد.

 

حدود یک ماه قبل بود که هومن سیدی از خانواده جدیدش رونمایی کرد! از همسر دوم و دخترش! اما همسر سابق او، آزاده صمدی همان‌ گونه مجرد مانده ودر عوض فعالیت‌هاي بازیگریش را گسترش داده است.

ازدواج های مجدد بازیگران که جنجال به پا کرده است

ازدواج بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل هم زیاد دوامی پیدا نکرد! آنها که خیلی عاشقانه باهم ازدواج کردند در سکوت از هم جدا شدند و انچنان که از ظواهر امر برمی‌آید هنوز هیچکدام ازدواج مجددی را در شناسنامه ثبت نکرده‌اند.

 

حسین پاکدل برادر بزرگ مهدی هم بعد از همسر اولش که حاصل آن یک دختر است با عاطفه رضوی ازدواج کرد، ازدواجی که خوشبختانه هنوز ادامه دارد.اگر خبر ازدواج سحر دولتشاهی با همایون شجریان منتشر نمی‌شد، «البته خبری که هیچکدام آنرا تکذیب یا تایید نکردند» می‌توانستیم سحر دولتشاهی

 

را هم جزو بازیگرانی قرار دهیم که بعد از جدایی از رامبد جوان ازدواج نکرد و همه ی تمرکزش را بر بازیگری گذاشت اما هم اکنون دیگر نمی توانیم به قطعیت بگوییم او ازدواج مجدد نکرده است.

 

چند هفته پیش که خبر ازدواج چندمین باره ناصرمحمدخانی منتشر شد خیلیها وی را با رامبد جوان مقایسه کردند و به مزاح گفتند که این دو نفر قرار است رکوردار ازدواج مجدد شوند؛ رامبد جوان اسم ماندانا روحی، سحر دولتشاهی و نگار جواهریان را بعنوان همسر در شناسنامه خود دارد.

 

امین زندگانی هم ازآن‌هاست که رسما دو همسر اختیار کرده است. اولی مینا لاکانی اسم داشت که بازیگر بود از ایران رفت و دومی الیکا عبدالرزاقی است که او هم بازیگر است.

 

یک یا چند همسر

ازدواج های مجدد بازیگران که جنجال به پا کرده است

رضا رویگری مدتی است که دچار عارضه سکته شده و تقریباً زمین‌گیر شده است شاید همین باعث شد که همسر جوانش در محافل گوناگون دیده شود. خانمی که بازیگر نیست البته مشخص هم نیست که همسر چندم رضا رویگری است.

 

ابوالفضل پورعرب هم از بازیگرانی است که نامش در فهرست مردان چند همسر قرار می گیرد. او بعد از بازی در فیلم عروس و شهرتی که کسب کرد از همسر اولش جدا شد. در فیلم زندانی 707 با آنا نعمتی آشنا شد و با او ازدواج کرد، حاصل این ازدواج که ادامه پیدا نکرد، یک پسر است. پورعرب بعد از نعمتی بازهم ازدواج سومی رابه ثبت رساند اما نعمتی همان‌ گونه با پسرش زندگی میکند.

 

چندین سال قبل وقتی خبر آمد که فریبرز عرب‌نیا با آتنه فقیه نصیری ازدواج کرده است همه ی حيرت زده شدند، دو روحیه کاملا متمایز چگونه می‌توانستند زیر یک سقف زندگی کنند؟ و ازدواج آنها دوام چندانی نیاورد. عرب نیا البته بعد از جدایی از فقیه‌نصیری با یک ازدواج دیگر بازهم ملت را غافلگیر کرد

 

زنده‌یاد عسل بدیعی همسر دوم او شد. آنها صاحب پسری به اسم جانیار شدند. اما بعد از دو سه سالی این ازدواج هم به طلاق منجر شد. آتنه فقیه نصیری ازدواج نکرده و عسل بدیعی هم تا زنده بود با پسرش زندگی ‌می کرد.

 

حسین محب‌‌اهری در تجربه اولش با فرحناز منافی‌ظاهر ازدواج کرد. هردو بازیگر بودند و صاحب پسری به اسم اسد شدند اما بعد از چند سال طلاق گرفتند و هر کدام دوباره زندگی مشترکی را تشکیل دادند اما نه با بازیگر!

ازدواج های مجدد بازیگران که جنجال به پا کرده است

فریبا نادری هم بتازگی ازدواج مجدد کرده است. او زمانی که همسر زنده‌یاد مسعود رسام شد، بازیگر نبود و تصمیم هم نداشت بازیگر شود اما بعد از فوت رسام بازیگر شد و بتازگی با مردی به اسم مهرداد طباطبایی ازدواج کرده است از نکات جالب این ازدواج این بود که نادری مدعی شد همسر دومش اصلا نمی‌دانسته که او بازیگر است!

 

رویا تیموریان هم از بازیگرانی است که دو ازدواج رابه ثبت رسانده است. همسر اول او مدنی نامی بود که مدیر ساخت سینما بودو حاصل این ازدواج دو دختر بود. در ازادواج دوم ام همسر مسعود رایگان شد که بعد از بازی در فیلم خاموشی دریا از سوئد به ایران آمد و با تیموریان ازدواج کرد و ماندگار شد و به یکی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون ایران مبدل شد.

 

اما در بین بازیگران زن که ازدواج مجددشان پر سروصدا شد باید به بهاره رهنما اشاره کرد که بعد از جدایی از پیمان‌ قاسمخانی با یک مرد تاجر ازدواج کرد و آن قدر از مراسم عروسی و ماه ‌عسل و بعد از ماه‌ عسل عکس منتشر کرد که همه ی را غافلگیر و حيرت زده کرد که این همه ی اطلاع‌ رسانی آیا لزومی دارد؟

 

زندگی‌هاي پایدار سلبریتی‌هاي قدیمی

هرچقدر بازیگران مشهور و جوان با پدیده‌ چند همسری و طلاق روی خوش نشان می دهند، بازیگران قدیمی ترجیح می‌دادند و میدهند که به همسر اول خود وفادار بمانند. بازیگرانی مثل استاد عزت‌ الله انتظامی، پرویز پرستویی، جمشید مشایخی، فاطمه معتمدآریا، ثریا قاسمی و… زنده یاد داوود رشیدی هم سال‌هاي زیادی درکنار همسرش احترام برومند زندگی کرد.