پارس ناز پورتال

قاصدک 24

اسپل جادویی بازیابی را با EaseUS Data Recovery اجرا کنید

اسپل جادویی بازیابی را با EaseUS Data Recovery  اجرا کنید

با توجه به اینکه دوربین‌های تلفن‌های هوشمند بسیار پیشرفت کرده اند تعداد عکس‌ها و فیلم‌هایی که افراد شخصاً ثبت می‌کند. افزایش یافته است و از سوی دیگر با رشد و افزایش آیتم‌ها و کیفیت‌ها در حافظه‌های هوشمند دیگر کمتر شاهد این هستیم که افراد عکس‌های خود را به شکل کاغذی چاپ کنند.

 

و اغلب تمامی محتویات دوربین خود را درون حافظه‌های تلفن هوشمند و کامپیوتر نگهداری می‌کنند. حال فرض کنید بنا بر دلایل مختلف به ناگاه تمامی این اطلاعات از دست بروند. همراه با هر عکس و فیلم مقدار زیادی خاطره نیز پاک خواهد شد که دیگر قابل بازگشت نیستند .

 

جدا از این‌ها عکس‌ها و فیلم‌ها می‌توانند یکی از تکالیف شغلی یا تحصیلی شما باشند و با پاک شدن سهوی آن‌ها نه تنها زحماتتان بر باد می‌رود بلکه متضرر نیز خواهید شد. در چنین حالتی کاری که شما انجام خواهید داد جست و جو برای روش‌های بازیابی اطلاعات است. در ادامه این متن شما را با چالش‌های بازیابی عکس و فیلم که تماماً توسط EaseUS Data Recovery حل شده است مواجه می‌کنیم.

 

نصفه و نیمه

یکی از اتفاقات ناگواری که همواره هنگام بازیابی اطلاعات با آن درگیر هستیم این است که اطلاعات به شکل کامل بازیابی نمی‌شوند و همیشه بعضی از فایل‌ها و یا تصاویر و فیلم‌ها جا می‌مانند. درست است که گاهی اوقات همین بازیابی نصفه و نیمه هم غنیمت است اما یک بازیابی کامل چیزی است که یک بازیابی خوب باید به شما بدهد.

اسپل جادویی بازیابی را با EaseUS Data Recovery  اجرا کنید

طولانی و منصرف کننده

درست است که از دست دادن عکس‌ها و فیلم‌ها ناخوشایند است اما ناخوشایندتر از آن این است که شما مدت زمانی بسیار طولانی را پشت سیستم خود به امید بازیابی اطلاعات بگذرانید. گاهی اوقات مدت زمانی که برای اسکن و بازیابی اطلاعات صرف می‌شود آن قدر طولانی است که شما در بین راه منصرف می‌شوید. طی کردن یک روند بازیابی سریع و کامل به طور قطع یکی از آرزوها خواهد بود.

 

رفتن سراغ اصل مطلب

یکی دیگر از باگ‌هایی که شما حین بازیابی اطلاعات به آن برمی خورید این است که تمامی اطلاعات پاک شده به شکلی درهم و برهم و بی نظم شروع به بازیابی می‌کنند به طور مثال اگر شما قصد دارید عکس‌هایی که به تازگی حذف کرده اید را بازیابی کنید همراه آن‌ها مجموعه فایل‌های pdf  ای که هفته پیش حذف کرده اید نیز شروع به بازیابی می‌کنند.

 

بروز چنین اتفاقی باعث می‌شود هم مدت زمان بازیابی طولانی‌تر شود و هم اینکه در آخر شما نتوانید به اصل چیزی که دنبال آن بودید دست پیدا کنید. وجود آیتم فیلتر گذاری بر روی اطلاعاتی که قصد بازیابی آن‌ها را دارید به شما در برطرف کردن این مشکلات کمک خواهد کرد.

اسپل جادویی بازیابی را با EaseUS Data Recovery  اجرا کنید

سخت و محدود

اغلب برنامه‌ها و یا روش‌هایی که برای بازیابی فیلم‌ها و تصاویر از دست رفته توصیه می‌شوند روندی بسیار سخت و پیچیده دارند به طوری که اگر شما به اندازه کافی در خصوص نرم افزار ها و محیط کامپیوترها سررشته نداشته باشید نمی‌توانید از پس کار بربیایید. نکته منفی دیگری هم که در خصوص آن‌ها وجود دارد این است که برای به کارگیری آن‌ها شما احتیاج به انواع سخت افزار های حرفه ای و گران قیمت دارید که با توجه به چنین شرایطی باید قید اطلاعات خود را بزنید.

اسپل جادویی بازیابی را با EaseUS Data Recovery  اجرا کنید

کیفیت فدا شده

یکی از ویژگی‌هایی که شما بعد از بازیابی عکس‌ها و فیلم‌هایتان آن را از دست می‌دهید کیفیت است. اغلب فایل‌هایی که بازیابی می‌شوند کیفیت خود را از دست می‌دهند و حتی گاهی اوقات به خصوص در بازیابی فیلم‌ها قسمتی از آن‌ها کامل بازیابی نشده و فایل علاوه بر کیفیت پایین ناقص نیز خواهد بود.اپلیکیشن EaseUS Data Recovery Pro برنامه ای است که تمامی چالش‌های گفته شده را در مسیر بازیابی برایتان هموار می‌کند و کیفیت اطلاعاتتان را علاوه بر حفظ کردن ارتقا نیز می‌دهد.

اسپل جادویی بازیابی را با EaseUS Data Recovery  اجرا کنید

جمع بندی

حذف شدن سهوی عکس‌ها و فیلم‌ها یک تجربه تلخ است که می‌توان آن را به کمک بازیابی اطلاعات کمی تسکین داد اما بازیابی اطلاعات خود چالش‌ها و نقص‌های زیادی به همراه دارد.برنامه EaseUS Data Recovery یک برنامه ساده اما حرفه ای است که فیلم‌ها و عکس‌های شما را به شکل گزینشی با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان برایتان بازیابی می‌کند.