جستجو در پارس ناز

اندرو تیت کیست و چرا معروف شده است؟ + عکس

اندرو تیت کیست و چرا معروف شده است؟ + عکس

اندرو تیت کیست و چرا معروف شده است؟ 

اندرو تیت کیست و چرا معروف شده است؟ در این پست، بیوگرافی اندرو تیت را مرور می کنیم. اموری اندرو تیت سوم، یک کیک بوکسور حرفه ای آمریکایی-بریتانیایی سابق، شخصیت اینترنتی و تأثیرگذار رسانه های اجتماعی است. اندرو تیت از سال 2005، شروع به تمرین بوکس و هنرهای رزمی کرد. باید بگوییم که اندرو تیت یکی از پرحاشیه ترین چهره های چند سال اخیر بوده است.

 

سپس، در نوامبر 2008، تیت توسط انجمن بین المللی کیک بوکسینگ ورزشی در رتبه هفتم بهترین کیک بوکسور سبک وزن در بریتانیا قرار گرفت. پس از بازنشستگی، تیت شروع به فروش عضویت و دوره های آموزشی در وب سایتش کرد. از زمان بازنشستگی، او به دلیل اظهارنظرهای زن ستیزانه اش از رسانه های اجتماعی منع شده بود، اما به عنوان یک چهره تأثیرگذار مهم معرفی شد.

 

بیوگرافی اندرو تیت

آقای اندرو تیت (به انگلیسی: Andrew Tate) در 14 دسامبر 1986 در واشنگتن دی سی به دنیا آمد و در لوتون انگلستان بزرگ شد. مادرش در یک یک غذاخوری کار می کرد و پدرش، اموری تیت، یک استاد بین المللی شطرنج آفریقایی تبار بود. او از نظر قومیتی دورگه است. تیت بازی شطرنج را در سن پنج سالگی شروع کرد و به زودی در مسابقات بزرگسالان شرکت کرد.

اندرو تیت کیست

باید بگوییم که از خانواده او اطلاعات زیاد و معتبری وجود ندارد. وی همچنین درباره پدر و مادر خودش زیاد صحبت نکرده است. این چهره هم اکنون مجرد است و فبلا گفته بود که هیچ گاه قصد ازدواج را نداشته و طرفدار روابط کوتاه مدت خودش است. ما در ادامه به بررسی تمام حواشی ایجاد شده توسط اندرو تیت و همچنین بررسی راه های درآمد او پرداخته ایم.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی خابی لیم Khaby Lame تیک تاکر معروف + عکس ها و نکات جالب

 

چرا اندرو تیت مشهور است؟

دلایل مختلفی برای محبوبیت اندرو تیت وجود دارد که بسیاری از آنها بسیار بحث برانگیز هستند. اولا او از قدیم یک بوکسور معروف بود. همچنین، او زمانی که از کمربندش برای ضربه زدن به یک زن استفاده کرد و همچنین با انتشار کامنت‌های توهین‌آمیز از شبکه‌های اجتماعی اخراج شد مورد توجه تمام مردم جهان قرار گرفت.

بیوگرافی اندرو تیت

البته آن زن و تیت گفتند که هیچ بی احترامی و سوء استفاده ای از آن حرکت صورت نگرفته است و ویدئوها فقط رابطه ای با رضایت را نشان می دهند. وب سایت اندرو تیت می گوید که او چهار بار عنوان کیک بوکسینگ ISKA را به دست آورده و اولین بار در سال 2009 برنده آن شد. تیت، حالا میلیونری است که همانند امیر تتلو با ایجاد حاشیه های گسترده توجهات را به خودش جلب کرده است.

 

او به عنوان نماد مردسالاریِ سمی شناخته می شود و مردم فکر می کنند که او تهدیدی برای جمعیت مردان جوان و زنان و دختران است. نفوذ اندرو تیت به ذهن مردم، پس از محرومیت او از بسیاری از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی کاهش یافت. گزارش‌ها حاکی از آن است که «دانشجویان» دانشگاه اندرو تیت، به شبکه‌های اجتماعی هجوم می‌آورند تا نام اندرو تیت را تبلیغ کنند.

 

بیشتر بخوانید: بیوگرافی مستر بیست (MrBeast) یوتیوبر مشهور دنیا + عکس

 

چرا اندرو تیت دستگیر شد؟

تیت در دسامبر 2022 به اتهام قاچاق انسان، تجاوز جنسی، و تشکیل یک گروه جنایتکار سازمان یافته در رومانی بازداشت شد. مقامات این اتهامات را تایید کردند البته هنوز هیچ مدرک و شاهدی برای این تهمت ها وجود ندارد. هم او و هم برادرش تریستان از آوریل 2022 تحت تحقیقات جنایی قرار داشتند. وکیل آنها بازداشت آنها را تأیید کرد، اما آنها از اظهار نظر خودداری کردند.

بازداشت اندرو تیت

وکیل اندرو تیت به رسانه ها گفت که او قادر به ارائه جزئیات در مورد این گزارش ها نیست. آنها اشاره کردند که اندرو و تریستان تیت نهایت احترام را برای مقامات رومانی قائل هستند و همیشه به هر نحوی که بتوانند کمک و کمک خواهند کرد. بازرسان گفتند که شش زن را پیدا کرده‌اند که گفته می‌شود توسط گروه جنایتکار سازمان‌یافته اندرو تیتف مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند.

 

حکم دادگاه اندرو تیت

به گفته دادستان، این چهار مظنون با ایجاد یک گروه جنایت سازمان یافته با هدف جذب، اسکان و استثمار زنان از طریق وادار کردن آنها به تولید محتوای مستهجن؛ اقدام به کسب درآمد کردند. از 4 ژوئن 2023، اندرو و تریستیان تیت به همراه دو متهم دیگر پس از یک درخواست تجدید نظر موفق از زندان آزاد شدند و توسط قاضی در حبس خانگی قرار گرفتند.

دادگاه اندرو تیت

حکم اولیه قرار بود تا 29 آوریل 2023 ادامه یابد. اما بعداً برای 30 روز دیگر تمدید شد و در 19 مه 2023 دوباره برای 30 روز دیگر تمدید شد. تیت اکنون در رومانی به اتهام تجاوز جنسی، قاچاق انسان و رهبری یک گروه جنایتکار سازمان یافته درگیر استثمار جنسی زنان متهم شده است. در کنار او، برادرش تریستان و دو همدستش نیز متهم شده اند، اگرچه همه آنها به شدت این اتهامات را رد کرده اند.

 

بیشتر بخوانید: شاخ های اینستاگرام جهان در سال 2023 چه کسانی هستند؟

 

آیا اندرو تیت از شبکه های اجتماعی منع شده است؟

تیت در آگوست 2022 برای همیشه از اینستاگرام و فیس بوک به دلیل نقض سیاست های آنها در مورد سخنان نفرت انگیز، سازمان های خطرناک و افراد محروم شد. همچنین، تیک تاک پس از اینکه متوجه شد که حساب کاربری او قوانین آنها را در مورد محتوایی که (حمله می کند، تهدید می کند، تحریک می کند یا به شکلی دیگر انسان ها را کمتر از انسان جلوه می دهد، حساب او را بست.

دارایی اندرو تیت

متعاقباً، یوتیوب کانال او را به حالت تعلیق درآورد و گفت که این کانال دارای چندین تخلف از جمله سخنان مشوق عداوت و تنفر و اطلاعات نادرست COVID-19 است. تیت متعاقباً کانال خود را در توییچ نیز حذف کرد. تیت گفت که او با ممنوعیت ها موافق است و بیشتر نظرات او خارج از چارچوب بوده است. اما او فقط مسئولیت نحوه دریافت آنها را بر عهده می گیرد.

 

بیشتر بخوانید: مردهایی که آرایش می کنند و به شهرت می رسند | 8 میلیون فالوور

 

دارایی خالص اندرو تیت چقدر است؟

طبق منابع به روز شده، دارایی خالص اندرو تیت تا سپتامبر 2023 بیش از 380 میلیون دلار است. این رقم به سرعت در حال افزایش است و برخی منابع نشان می دهند که دارایی او بیش از 900 میلیون دلار است. اما تاکنون هیچ مدرکی برای این مبلغ هنگفت وجود ندارد. پس از بازنشستگی از کیک بوکسینگ در سال 2016، او شروع به انجام کارهای دیگری برای امرار معاش کرد

 

کسب و کار اصلی او دانشگاه هاستلر نام دارد که به مردم کمک می کند تا یاد بگیرند که چگونه به صورت آنلاین درآمد کسب کنند. او می گوید که حدود 136000 دانش آموز نزد او تحصیل می کنند و باید به طور ماهیانه برای این دوره ها، هزینه پرداخت کنند. علاوه بر دانشگاه هاستلر، اعتقاد بر این است که او در مشاغل دیگری نیز فعالیت دارد، اما هیچ اطلاعات رسمی در مورد آنها وجود ندارد.

 

او قبلاً در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند تیک تاک، اینستاگرام، فیس بوک و یوتیوب بسیار محبوب بود. زیرا سبک زندگی شیک خود را به نمایش می گذاشت. در حال حاضر، این شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی او را ممنوع کرده‌اند، زیرا او محتوایی را منتشر کرده است که مردم آن را توهین‌آمیز می‌دانند. هم اکنون هم او حضوری در شبکه های اجتماعی ندارد.