پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

انریکه ایگلسیاس (enrique iglesias) و همسرش در کنار دوقلوهایشان

انریکه ایگلسیاس (enrique iglesias) و همسرش در کنار دوقلوهایشان

انریکه ایگلسیاس «enrique iglesias» و همسرش در کنار دوقلوهایشان

انریکه ایگلسیاس و همسرش اینروزها تولد فرزند جدیدشان را جشن گرفته اند که خبر آن در رسانه ها بازتاب زیادی داشته است. 

 

خواننده مشهور انریکه ایگلسیاس و تنیسور روسی آنا کورنیکوا نخستین عکس از دوقلوهای تازه متولد شده شان را منتشر کردند.دوقلوهای انریکه 42 ساله و آنا 36 ساله دقیقا یک ماه پیش به جهان آمدند و آن ها روز سه شنبه هر یک عکسی از خود به همراه یکی از بچه ها رابا 12 میلیون فالوئرخود در اینستاگرام به اشتراک گذاشتند.

 

هردو انها نیز در توضیح کنار عکس نوشتند «شادی زندگی من»

انریکه ایگلسیاس (enrique iglesias) و همسرش در کنار دوقلوهایشان

خواننده اسپانیایی انریکه ایگلسیاس و یکی از دوقلوهایش «مشخص نیست که آیا پسرش نیکولاس است و یا دخترش لوسی»

انریکه ایگلسیاس (enrique iglesias) و همسرش در کنار دوقلوهایشان

در عکسی که انریکه منتشر کرده او درکنار نوزاد خوب آلود دراز کشیده در حالی‌که پدر وفرزند هردو لباسهای همرنگ و مشابه به رنگ طوسی به تن دارند.به گزارش پارس ناز برخلاف تصویر به اشتراک گذاشته شده در صفحه شخصی خواننده اسپانیایی انریکه ، آنا کورنیکواعکسی از فرزند دیگرشان به اشتراک گذاشته که کاملا بیدار است و وی در حال بوسیدن گونه نوزاداست.

 

هیچ ازآن دو مشخص نکرده اند که ستاره عکس هایشان پسرشان نیکولاس است و یا دخترشان لوسی.

انریکه ایگلسیاس (enrique iglesias) و همسرش در کنار دوقلوهایشاننخستین عکس دوقلوهای انریکه ایگلسیاس

 

این زوج که به شدت زندگی خصوصی خودرا پنهان نگه می دارند ، ماه گذشته پس از به جهان آمدن فرزندانشان در شانزدهم دسامبر موجب تعجب و حیرت همگان شدند چرا که در طول این مدت توانسته بودند بارداری را پنهان نگه دارند.

 

انریکه ایگلسیاس و آنا کورنیکوا 16 سال پیش پس از همبازی شدن در صحنه یکی از آهنگ ویدئوهای این خواننده با یک دیگر آشنا شده و تا کنون ارتباطشان را حفظ کرده و از جمله زوج هاي وفادار هالیوودی به شمار میروند.

 

مدت 16 سال از آشنایی انریکه ایگلسیاس 42 ساله و آنا کورنیکوا 36 ساله می گذرد ایزابل پریسلر مادر انریکه اخیرا در گفتگو با «مجله Hola» در مورد به جهان آمدن نوه هاي جدیدش گفته در اینروزها انریکه به شدت از به جهان آمدن کودکانش خوشحال است.

 

باوجود آنکه آنا کورنیکوا تنیس باز حرفه اي روس تا کنون مقام تک نفره کسب نکرده ولی ویدر سال 2000 در ردیف هشتم جهان قرار داشت ولی پس از دچار شدن به جراحت کمر وادار شد در سن 21 سالگی از ورزش حرفۀ خداحافظی کرده و رسماً بازنشسته شود.

 

مطالب مرتبط :

درباره زندگی انریکه ایگلسیاس خواننده مشهور جهان + عکس

عکس های انریکه ایگلسیاس enrique iglesias