پارس ناز پورتال

انواع مدل لباس مردانه برای عید نوروز 1403 برای شیک پسندها

مجموعه : مدل لباس جدید
انواع مدل لباس مردانه برای عید نوروز 1403 برای شیک پسندها

مدل لباس مردانه برای عید نوروز 1403

دراین مطلب، انواع مدل لباس مردانه برای عید نوروز 1403 رابه اشتراک گذاشته ایم. عید نوروز زمان تغییر اسـت. تغییر سال، تغییر افکار و البته تغییر پوشش. مـا بر طبق رسم چند هزار ساله، در زمان تحویل سال و وارد شدن بـه سال جدید، لباسهای نو میپوشیم. اعتقاد و باور بر این اسـت کـه پوشش نو و زیبا، باعث می‌شود کـه افراد سال خوب و پر از اتفاقات خوب رابه همراه داشته باشند.

 

جدیدترین مدل لباس های مردانه عید نوروز 1403

مدل لباس مردانه برای عید نوروز 1403

انواع مدل لباس مردانه برای عید نوروز 1403

مدل لباس پسرانه برای عید نوروز 1403

راهنمای خرید لباس مناسب عید

تکلیف لباس‌بیرون و مهمانی کـه روشن اسـت اما تغییر لباس خانگی درتعطیلات نوروز هم از واجبات اسـت آن هم بـه دو دلیل: اول این کـه بخاطر همیشگی و پرتکرار بودنش بیشترین حال وهوای تازگی را برای خودمان و حتی اعضای خانواده بـه دنبال دارد و دوم این کـه برای ورود میهمان‌هاي احتمالی سرزده هم آماده‌ایم. خلاصه این کـه باید حواسمان بـه ریزودرشت لباس‌هاي عید باشد.

مدل لباس مردانه برای عید نوروز 1403

مدل لباس مردانه اسپرت برای عید نوروز 

مدل لباس مردانه رسمی برای عید نوروز 

یک پیشنهاد مهم برای این کـه نسبت بـه گرمای ‌زمین حتی بـه بهانه بهار هم بی‌تفاوت نباشیم رفتن سراغ مدپایدار اسـت. روشی بسیار ارزشمد کـه اتفاقا اینروزها هم هوای زمین را دارد هم هوای جیبمان را. یادتان باشد اگر مدپایدار را برای نوروز امسال انتخاب می کنید قرار نیست صرفا تکراری بپوشید. ترفند میکس‌اندمچ را دقیقا باید همینجا بکار بگیرید؛ یعنی سراغ لباس‌هاي قبلی بروید اما با ترکیب‌تازه.

مدل لباس مردانه مجلسی برای عید نوروز 

مدل لباس مردانه شیک برای عید نوروز 

مدل لباس مردانه جدید برای عید نوروز 

مثلاً بلوزی‌راکه پیش از این با شلوار مچ می کردید این‌بار با دامن آن یکی بلوز بپوشید. شلواری‌راکه با کت میکس ‌می کردید اینبار با تی شرت بپوشید و…. فقط کافی اسـت حواس تان بـه ترکیب رنگ‌ها باشد. حتی میتوانید با ساختن ترکیب رنگی‌اي کاملا متفاوت از همیشه در ظاهرتان تغییر ایجاد کنید ودر عوض بـه احترام زمین با همان لباس قدیمی‌تان در دیدوبازدیدهای عید حاضر شوید.

 

بیشتر بخوانید: لباس و تیپ رسمی مردانه بسیار خوش تیپ | استایل رسمی مردانه بدون کت بسیار شیک

 

عید نوروز چی بپوشیم؟

بازار کت‌هاي اورسایز در بهار و تابستان همان‌ گونه گرم اسـت. اینروزها هم همسو با فصل‌هاي پیش رو، رنگ‌هاي‌شان تا دل‌تان بخواهد تندوتیز و روشن اسـت. خلاصه کـه اگر خیال خرید اوت‌فیت دارید با انتخاب کت‌هاي بزرگ و گشاد با یک تیر دونشان بزنید. این کت‌ها هم میتوانند بعنوان لباس‌رو بکار بیایند هم با ترکیب با دامن یا شلوار یک دست لباس مهمانی کاملا بـه‌روز باشند.

جدیدترین مدل لباس مردانه عید نوروز 

مدل لباس اسپرت عید نوروز 

مدل لباس شیک برای عید 1403

یادتان باشد برای خیلی بـه روز بودن و مهم‌تر ازآن هم‌رنگ بهار شدن باید سراغ رنگ‌هاي روشن بروید. حتی چـه بهتر کـه نگاهی هم بـه رنگ‌هاي ترند بهار امسال داشته باشید رنگ‌هایي شاد و پرهیجان کـه در آن ها طیفی از سبز کـه بـه نئونی شبیه اسـت پیش‌تازی می کند.البته پیشنهاد مـا بشما از میان رنگ‌هاي ترندشده رنگ هاي یاسی و آبی آسمانی اسـت تا با آرامش بهار هم‌سوتر باشید.

مدل تی شرت و شلوار جین برای عید نوروز

مدل لباس لش برای عید

مدل لباس سفید مردانه برای عید

تی شرت و شلوار جین، مرسوم ترین لباسی اسـت کـه می‌توانید برای عید ازآن استفاده کنید. باید بگوییم، این ترکیب سن و سال نمی شناسد و آقایان از سنین نوجوانی تا پیری ازآن استفاده میکنند. ست اسپرت دیگری کـه آقایان در ایام عید استفاده میکنند، ست پیراهن مردانه و شلوار جین اسـت. خب، دراین ترکیب، استایل شـما کژوال خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید: مدل لباس مردانه برای لاغر اندام ها | انواع مدل های اسپرت و رسمی + راهنمای ست کردن

 

لباس عید چه رنگی بخریم؟

وقتی می خواهید لباسی را بپوشید، رنگ آن یکی از مهمترین نکات قابل توجه اسـت. رنگ‌ها می توانند نشان دهنده‌ي حس و حال شـما در هرروز و جلوه‌اي از شخصیت درونی شـما باشند. نخستین پیشنهاد مـا آبی سلطنتی اسـت. درست اسـت کـه رنگ هایي مثل سبز همین حالا طرفداران بسیار زیادی دارند؛ اما آبی سلطنتی رنگی اسـت کـه نمی توان آنرا کنار گذاشت و نادیده گرفت.

تیپ مردانه شیک برای عید نوروز

شلوار جین زاپ دار برای عید

بهترین مدل لباس عید نوروز مردانه

سبز لیمو ترش هم رنگ دیگر پیشنهادی مـا اسـت. این رنگ یک انتخاب بسیار جذاب و کاملا مناسب برای بهار و تابستان اسـت. هم چنین، برای بهار و تابستان رنگ‌هاي خنثی مانند کرم را فراموش کنید و بـه سمت رنگ‌هاي درخشان بروید تا رنگارنگ بودن این فصل‌ها رابه اسانی احساس کنید. البته رنگ‌هاي پاستلی هم در دنیای مد غوغا کردند کـه. اما درسال جدید رنگ‌ها محبوب، بیشتر حالت نئونی و درخشان دارند.