پارس ناز پورتال

رزرو آنلاین هتل
قاصدک 24

اولین نقش آفرینی رامانا در فیلم شاخ کرگدن

مجموعه : اخبار سینما
اولین نقش آفرینی رامانا در فیلم شاخ کرگدن

اولین نقش آفرینی رامانا در فیلم شاخ کرگدن 

رامانا دختر ایرانی کـه شباهت بسیار زیادی بـه آنجلینا جولی دارد برای اولین بار مقابل دوربین برای بازی در فیلم شاخ کرگدن قرار گرفته اسـت. بازیگر فیلم «شاخ کرگدن» شباهت بسیار زیادی بـه آنجلینا جولی دارد.بازیگری ایرانی کـه شباهت عجیبی با آنجلینا جولی دارد

 

محسن محسنی نسب، کارگردان فیلم «شاخ کرگدن» در خصوص اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر حضور آنجلینا جولی در این فیلم گفت: «بازیگری بنام رامانا سیاح در فیلم مابه جای آنجلینا جولی بازی خواهد کرد کـه اتفاقاً در خارج از کشور هم سکونت دارد.»

 

وی افزود: «از آنجایی کـه «شاخ کرگدن» در خارج از ایران فیلمبرداری می‌شد، او را بـه شهر وارنا بلغارستان دعوت کردیم تا در فیلم مـا بازی کند. این بازیگر تنها شباهت بسیار زیادی بـه بازیگر مطرح سینمای هالیوود «آنجلینا جولی» دارد.»اکران فیلم «شاخ کرگدن» از چهارشنبه در سینما هاي کشور آغاز شد.

 

در خلاصه داستان این فیلم آمده:«سال هاست کـه صدرا خارج از کشور زندگی می کند. او زمینه تحصیل خواهرش بهار را در خارج از ایران فراهم کرده اسـت. صدرا تصمیم دارد روز تولد بهار در سفری کـه انتظارش را میکشد، بهترین هدیه را بـه بهار بدهد اما در مسیر فرودگاه ارمنستان تا هتل، ربایندگان بهار را گروگان می‌گیرند تا این‌کـه…»

 

در این فیلم بازیگرانی چون پژمان بازغی، اتری وسکانیان، رضا حیدری، انوشیروان محسنی، شقایق کفایی، ویکتوریا آنتابیان، آشوت وسکانیان، فرشید شفیعی، فرید کیانی و بابک نوری ایفای نقش می کنند.