پارس ناز پورتال

اکانت یوتیوب (youtube) مطمئن و قانونی از کجا تهیه کنیم؟

اکانت یوتیوب (youtube) مطمئن و قانونی از کجا تهیه کنیم؟

سایت یوتیوب امروزه به یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین وب سایت های جهانی در زمینه اشتراک گذاری انواع ویدئوی متنوع آموزشی، فرهنگی، هنری، اقتصادی و تفریحی مبدل شده است و میلیون ها کاربر در تمام نقاط جهان روزانه از این وب سایت بزرگ و عظیم بازدید می کنند.

 

یوتیوب به کاربران خود اجازه آپلود و اشتراک گذاری ویدئوهایشان را می دهد و همچنین سایر کاربران می توانند این ویدئوها را به صورت رایگان تماشا کنند. یوتیوب در سال 2005 ایجاد شدو شرکت گوگل در سال 2006 آن را خریداری کرد و هم اکنون نیز این سرویس در اختیار شرکت گوگل قرار دارد.

 

یوتیوب با 2.5 میلیارد کاربر ماهانه و تماشای بیش از یک میلیارد ساعت ویدئو در روز، پس از گوگل دومین سایت پر بازدید جهان لقب گرفته است. یوتیوب امکان بارگذاری و تماشای فیلم ها را در اختیار کاربران خود به صورت رایگان قرار داده است ولی با پخش تبلیغات در ابتدا و بین ویدئوها به درآمدزایی پرداخته است.

 

برخی ویدئوها نیز دارای محدودیت است و تماشای آن ها پولی می باشد. چند سال پیش، سایت یوتیوب یک سرویس جدید به نام YouTube Red را راه اندازی کرد و بعدها این سرویس به نام اکانت YouTube Premium تغییر نام داد که با استفاده از این اکانت تمام محدودیتهای یوتیوب رفع می شد.

 

در واقع این اکانت به شما امکان تماشای ویدئوهای بدون تبلیعات ابتدایی و بین فیلم، پخش آفلاین فیلم و سریال های یوتیوب، امکان دانلود فیلم و کلیپ، تماشای برخی محتواهای انحصاری برای مشترکان این اکانت و تماشای محتواهای غیر رایگان را برای شما مقدور می سازد.

اکانت YouTube Premium ،اکانت یوتیوب ،خرید اکانت گرامرلی

اکانت یوتیوب (youtube) از کجا بخریم؟

اگر قصد خرید اکانت یوتیوب (youtube) به صورت کاملا قانونی و مجاز و با اطمینان و آسودگی خاطر را دارید فروشگاه اکانت مکسیمم شاپ با بیش از 5 سال سابقه و تجربه طلایی در زمینه اکانت های سایت های مفید و کاربردی در دسترس شماست.

 

فروشگاه اکانت مکسیمم شاپ بیش از 25 اشتراک پرمیوم از سایت های پرطرفدار، محبوب و کاربردی خارجی را در دسترس شما قرار داده است تا با دریافت آن ها بدون محدودیت و با اطمینان کامل و کاملا قانونی به محتواهای ارزشمند آن ها دست یابید.

 

در مکسیمم شاپ علاوه بر خرید اکانت یوتیوب (youtube) در خصوص سایر اکانت های مفید و جذاب، امکان خرید اکانت گرامرلی (grammarly) ، خرید اکانت شاتر استوک (shutterstock) و خرید اکانت انواتو المنت (envato element) و اکانت سایر سرویس های مورد نیازتان برای شما فراهم است. مکسیمم شاپ کمترین قیمت برای اکانت این سایت ها را دریافت می کند و بیشترین ضمانت و سرویس و خدمات را به شما ارائه می دهد.

 

با یک تیر دو نشان بزنید

با خرید اکانت یوتیوب (youtube) پرمیوم صاحب دو اشتراک پرمیوم خواهید شد و با یک تیر دو نشان می زنید. با خرید خرید اکانت یوتیوب (youtube) پریمیوم دیگر نیازی به خرید اکانت YouTube Music به صورت جداگانه را نداشته و به آن نیز دسترسی خواهید داشت.

 

همچنین با اکانت YouTube Music امکان پخش موزیک دلخواهتان را به صورت آفلاین و در پس زمینه گوشی همراهتان خواهید داشت و می توانید در حین استفاده و پخش موسیقی دلخواهتان، صفحه گوشی را ببندید و از گوش کردن به موسیقی های جذاب آن لذت ببرید.