پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

مجموعه : اخبار سینما
بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند 

تعداد زیادی از ستاره ها و بازیگران معروف ایرانی، فرزند پدر و مادری میباشند که در طول زندگی از هم جدا شده اند و طلاق گرفته اند. آشا محرابی دختر و فرزند اسماعیل محرابی بازیگر قدیمی کشورمون هست،اسماعیل محرابی الان 72 سال و آشا محرابی 43 سال سن دارند.

 

وی درمورد جدایی پدرش از خانواده گفت:من تمام برنامه هاي زندگی ام را در آن زمان براساس قراری که با اسماعیل محرابی داشتم تنظیم کردم،ولی زمانی که نوجوان بودم او از ما جدا شد و ترجیح داد زندگی تازه اي را تجربه کند.به این ترتیب قرار ما به هم خورد و دیگر خبری از او نداشتمتا وقتی که در تئاتری بازی می‌کردم و او برای تماشا آمده بود.

 

وقتی مرا دید خیلی تعجب کرد و گفت نمی دانستم که بازیگر شده اي.شاید اگر همان زمان با آن علاقه و انرژی سراغ بازیگری می رفتمبسیار زودتر از این می توانستم به مقصودم برسم.بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستندآشا محرابی
آشا محرابی «زاده ۳۱ مرداد ۱۳۵۲ در شهر تهران» از هنرپیشگان ایرانی رادیو و تلویزیون هست.وی دارای تحصیلات در رشته زبان انگلیسی و روابط بین‌الملل و بازیگری و کارگردانی هست.او همین طور دختر اسماعیل محرابی هنرپیشه قدیمی ایرانی هست.

بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

ملیکا و مهراوه شریفی نیا فرزندان «محمدرضا شریفی‌نیا» و «آزیتا حاجیان»
ملیکا و مهراوه شریفی نیا فرزندان «محمدرضا شریفی‌نیا» و «آزیتا حاجیان» میباشند.این دو هنرمند سال هاست که از یکدیگر جدا شده‌اند.ملیکا شریفی نیا درمورد طلاق پدر و مادرش گفت:آدم ها وقتی نمی‌خواهند رفاقتشان را از دست بدهند از یکدیگر جدا میشوند.بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

مهراوه شریفی‌نیا «۲۹ فروردین ۱۳۶۰، شهر تهران» بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون هست.وی دیپلم ریاضی-فیزیک دارد و فارغ‌التحصیل در رشته موسیقی از دانشگاه هنر شهر تهران می‌باشد.او فرزند محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان هست.شریفی‌نیا یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خواند اما از ادامه تحصیل در این رشته انصراف داد.

 

ساز تخصصی او پیانو می‌باشد او در پروژه «شاخه گلی برای دبورا» دستیار کارگردان ضیاءالدین دری بود.او خواهر بزرگتر ملیکا شریفی نیا «بازیگر و نقاش» هست.

بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

ملیکا شریفی‌نیا «زادهٔ ۲۱ آبان ۱۳۶۵ در استان تهران» بازیگر ایرانی هست.وی فرزند «آزیتا حاجیان» و «محمدرضا شریفی‌نیا»، بازیگران سینما و تلویزیون، و خواهر «مهراوه شریفی‌نیا» می‌باشد.او اضافه بر بازیگری، هنرآموختهٔ رشتهٔ گرافیک بوده و در اساس‌هاي گرافیک، عکاسی، تصویرسازی کتاب و تولید آثار حجمی به‌طور جدی فعالیت میکند.وی بازی در سینما را از سال ۱۳۷۰ با فیلمی به نام اوینار به کارگردانی شهرام اسدی شروع کرد.

بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

اشک‌هاي نجمه جودکی روی آنتن زنده تلویزیون
نجمه جودکی در برنامه زنده در حالی‌که اشک از چشمانش جاری شده بود، گفت: من دختر 18 ساله که نیاز داشتم پدر باشد دیگه نبود و این سخت بود و سخت تر از همه ي این بود که مادرت را ببینی که دارد پر پر می‌شود و سخت تر از آن، این هست که تو یک خواهر و برادر دیگر داشته باشی که و برای انها نقش پدر را بازی کنی.

بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

نجمه جودکی

 

نجمه جودکی مجری جوان تلویزیون متولد ۲۱ آبان سال ۱۳۷۱ در استان تهران استوی از سن ۱۵ سالگی به گویندگی در رادیو مشغول می شودو در این راه مرحوم مهران دوستی به او کمک شایانی می کند وی اجرای برنامه هاي متفاوتی نظیر کمی متفاوت ، سین مانند سریال ، فرصت ویژه ، مثبت هفده ، هفت ترانه و…در کارنامه هنری خود دارد ولی زیاد شهرت او به علت حضور در برنامه هفت ترانه شبکه شما بود

 

که با نقد هاي تند و جنجال هایي همراه بود و سبب شد مجری جوان برای ۴ سال ممنوع التصویر و منزل نشین شود!بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

سیدجواد هاشمی: پدرم آهنگساز و مادرم روضه خوان بود و از هم جدا شدند

سیدجواد هاشمی، نیز در گفت و گو اي که چند هفته پیش با آپارات داشت، بیان کرد: پدرم آهنگساز و مادرم روضه خوان بود. مادرم خیلی با موسیقی مخالف بود و از هم جدا شدند.

بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

سید جواد هاشمی

 

در سال ۱۳۴۴ خورشیدی در یک محله مسیحی نشین بندر انزلی زاده شد.تحصیلاتش را در رشتهٔ کارگردانی در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه استان تهران ادامه دادو در سال ۱۳۷۳ فارغ‌التحصیل شد.او دارای دو فرزند به نام‌هاي سید محسن و فاطمه السادات هست.

بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

قبل ي تلخ مجری مشهور برنامه‌هاي ورزشی
پوریا تابان که با اجرای برنامه دورخیز در بین ورزشی ها به چهره اي آشنا تبدیل شد و با اجرای ورزش از نگاه دو به قله شهرت رسید.این مجری درمورد قبل تلخ خود گفت:«من بچه طلاقم، بچه یک ازدواج نافرجام،بچه زوجی که با هم ازدواج کردند تا من تنها را روی دست جهان بگذارنداما من هیچ وقت خانواده ام را قضاوت نکردم.

 

هیچ وقت نگفتم چرا؟از زباله ها، از منجلاب و از دستفروشی و خیابان خوابی، راه خودم را پیدا کردم و هیچ وقت هم طلبکار نبودم .پوریا تابان «متولد ۱۳۵۶ در شهر تهران» مجری تلویزیونی، گزارشگر و کارشناس رشته ورزشی بسکتبال، روزنامه نگار و نویسنده ي ورزشی و سینمایی، شاعر و گوینده ي رادیو اهل ایران هست.او همین حالا مجری قدیمی ترین برنامه ي تاریخ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایرانبا نام «ورزش از نگاه دو» از شبکه ۲ هست.بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

ریما رامین‎ فر از طلاق پدر و مادرش پرده برداشت و از آسیب هایي که خودش تجربه کرد گفت:اگر مادرم این گفت و گو را بخواند حتما می‌رنجد اما واقعیت این هست که من هنوز دارم تاوان طلاقی راکه 40 سال قبل رخ داده پس می دهم. هنوز هم از خیلی چیزها می‌ترسم. برای همین تمام تلاش خود را می کنم تا پسرم از هر گونه تنش و درگیری دور باشد.همه ي سعی‌ام این هست که پسرم را از هر گونه آسیبی که خودم انها را تجربه کردم، محافظت کنم.

بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

ریما رامین فر زاده ۱۳۴۹ در استان تهران، دارای کارشناسی ارشد در کارگردانی تئاتر می‌باشد. وی کار در تئاتر را در سال ۱۳۷۶ با نمایش «شب بخیر مادر» آغاز نمود و در سال ۱۳۷۹ با بازی در فیلم سینمایی «نان و عشق و موتور ۱۰۰۰» پا به عرصه سینما نهاد. وی همسر امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون می‌باشد.

 

از سال ۱۳۷۱ در رشته تئاتر وارد دانشگاه شد. نخستین کار حرفه‌اي‌اش، نمایش «شب به خیر مادر» نوشته مارشا نورمن و به کارگردانی حامد محمدطاهر بود که در سال ۷۵ در تئاتر شهر به روی صحنه آمد؛ و از همان سال به بعد به صورت پیاپی یا در تئاتر بازی کرد یا کارگردانی کرد یا نمایشنامه نویسی. از جمله کارهایش از زمستان، ۶۶ رقص کاغذ پاره‌ها، پس تا فردا، دل سگ، یک دقیقه سکوت، همان همیشگی و زمزمه مردگان را میتوان نام برد.

 

مقطع کارشناسی نمایش و کارشناسی ارشد کارگردانی خواند. از ابتدای جوانی دوست داشت در یک رشته هنری مانند تئاتر یا تلویزیون یا دانشکده صدا و سیما فعالیت کند.بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

طلاق بازیگران،افراد مشهور فرزندان طلاق،طلاق بین بازیگران و ستاره ها،طلاق بازیگران ایرانی،فرزندان بازیگران ایرانی

بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند