پارس ناز پورتال

بازیگران و چهره های مشهور که به سمت اعتیاد رفتند

مجموعه : اخبار سینما
بازیگران و چهره های مشهور که به سمت اعتیاد رفتند

بازیگران و چهره های مشهور که به سمت اعتیاد رفتند 

تعداد زیادی از بازیگران و ستاره ها از آسیب های اعتیاد به دور نبوده اند و مشهور بودن انها باعث نشده که از آسیب اجتماعی به دور باشند. شهرت و ثروت چیزهایی هستند که بیشتر ما، حتی اگر در ظاهر نشان ندهیم، برای به دست آوردن آن ها تلاش می کنیم. با این حال، با وجود تمام علاقه ای که به ستاره های محبوب مان داریم، گاهی فراموش می‌کنیم که آن ها هم درست مثل ما انسان هستند و ممکن است که به بیراهه روند.

 

اعتیاد معضل مهمی نه تنها برای تعداد زیادی از مردم عادی، بلکه برای تعداد زیادی از ستارگان مشهور دنیا نیز است. آن ها به دلایل مختلفی، از شهرت گرفته تا افسردگی و شکست عشقی، به اعتیاد روی می آورند که متاسفانه روی حرفه و طرز فکر طرفداران انها نیز تاثیری منفی می گذارد.اما آیا می دانید که این ستاره ها کدامند؟ اگر شما هم دوست دارید که با ستاره هایی که به مواد مخدر اعتیاد داشته یا همچنان دارند آَشنا شوید، با ما همراه باشید.

 

جنیفر آنیستون
جنیفر آنیستون یکی از بازیگران محبوب آمریکایی است اما گویا او در زندگی شخصی خود آنقدرها هم که شما فکر می‌کنید موفق نیست. او در گفت و گو ای اعتراف کرده که به ماری جوآنا اعتیاد دارد. او حتی گفته که در طول ازدواج اش با برد پیت، اعتیادش به این ماده مخدر بیشتر شد. از کجا معلوم، شاید برد پیت بود که این یادگاری تلخ را از زندگی اش برای او بر جای گذاشت؟

بازیگران و چهره های مشهور که به سمت اعتیاد رفتندآنجلینا جولی
آنجلینا جولی با مواد مخدر غریبه نیست. اگر چه او بازیگری مشهور، زنی خیر و مادری مهربان و دلسوز است اما اعتیاد او به مواد مخدر لکه سیاهی بر زندگی اش است که از دید هیچکس پنهان نیست.

 

او حتی در مقابل خانواده، دوستان و حتی در استودیوهایش و ملا عام نیز به طور آشکارا مواد مخدر مصرف میکند. اعتیاد او آنقدر بود که زمانی که او برای نقش «Lara Croft» در فیلم « Tomb Raider» گزینه شده بود، کارگردان فیلم به علت سابقه اعتیادی که داشت، هر از چند گاهی از او تست اعتیاد می گرفت.

بازیگران و چهره های مشهور که به سمت اعتیاد رفتندریحانا
ریحانا نیز از آن جمله ستاره هایی است که به طور علنی به اعتیاد خود اعتراف می کند. او می گوید که تنها به وید اعتیاد دارد اما عکس هایی از او در حال کشیدن جوینت نیز منتشر شده است. او با این کار تعداد زیادی از هوادارانش را از خود راند.

بازیگران و چهره های مشهور که به سمت اعتیاد رفتندکارا دلوین
کارا دلوین یکی دیگر از چهره های هالیوودی است که از همان بچگی در محیطی پر از مواد مخدر بزرگ شد. مادر او اعتیاد شدیدی به هروئین داشت و همین امر روی سبک زندگی او نیز تاثیر گذاشت. او میگوید: «اگر چه مادرم هیچوقت جلوی من مواد مصرف نمی کرد اما من تحت تاثیر او قرار گرفته و معتاد شدم.» یک بار در سال 2013 زمانی که کارا از خانه اش بیرون می آمد، توسط دوربین خبرنگاران بازداشت شد.

 

در عکس ها، یک نایلون حاوی پودر سفید رنگی از جیب های او بیرون زده بود. نمی‌دانیم که او هنوز هم به مواد مخدر اعتیاد دارد یا نه اما خوشبختانه مصرف او تا حالا به حرفه اش لطمه ای وارد نکرده است.

بازیگران و چهره های مشهور که به سمت اعتیاد رفتنداپرا وینفری

مطمئنا شما از موفق ترین و پولدارترین زن دنیا انتظار ندارید که به مواد مخدر اعتیاد داشته باشد. اپرا وینفری 25 سال است که در زمینه های مختلفی فعالیت دارد طوری که او را به شهرت جهانی رسانده است. او زن خیری است که کمک های زیادی به مردم کرده است اما خیلی ها هنوز درد دل های او را نمی دانند.

 

او در کودکی در فقر به سر میبرد و چندین بار مورد تجاوز قرار گرفت. او اعتراف می کند که در سن 20 سالگی کوکائین مصرف میکرد اما خوشبختانه توانست خودش را از آن باتلاق بیرون بکشد و زندگی تازه و سالمی را در پیش گیرد.

بازیگران و چهره های مشهور که به سمت اعتیاد رفتندکریستن استوارت
درست گذشته از فیلمبرداری آلبوم «Twilight» عکس هایی از کریستن استوارت که در حال کشیدن مواد مخدر در مقابل خانه اش بود، منتشر شد. مطمئنا شما هم می‌توانید تصور کنید که این عکس ها چه تاثیر منفی بر شخصیت او نزد هوادارانش بر جای گذاشت. اگر چه او در جواب مردم گفت: «وید کشیدن من تنها به خودم ربط دارد» اما از آن پس بود که او دیگر هیچوقت نتوانست جایگاه مستحکم خود را در میان مردم پیدا کند.

بازیگران و چهره های مشهور که به سمت اعتیاد رفتندمتیو مک کانهی
متیو مک کانهی اعتراف میکند که گذشته از آشنایی با همسرش به مواد مخدر اعتیاد داشته است. او جزو یکی از ستاره هایی است که بدون توجه به نظر هوادارانش وید مصرف می کرد. او حتی یک بار در خانه اش واقع در آستین تگزاس توسط ماموران پلیس، به علت مصرف ماری جوآنا، بازداشت شد.

بازیگران و چهره های مشهور که به سمت اعتیاد رفتندکامرون دیاز
کامرون دیاز نیز به ماری جوآنا اعتیاد دارد. او حتی چندین بار در موقعیت های مختلف در حال کشیدن این ماده مخدر دیده شد. او حتی اعتراف کرد که چندین سال پیش از اسنوپ داگ، که با هم در یک دبیرستان درس می خواندند، مواد خریده است.

بازیگران و چهره های مشهور که به سمت اعتیاد رفتندکیت ماس
کیت ماس یکی از بهترین سوپرمدل های دنیا است اما متاسفانه او به مواد مخدر اعتیاد دارد. گفته شده که او به هروئین معتاد است که البته ظاهر لاغر و نحیف او نیز این امر را ثابت میکند. پس از جدایی او از جانی دپ، اعتیاد او شدت یافت.

 

او از سر ناراحتی و افسردگی نه تنها مواد مخدر بلکه مشروبات الکی نیز به وفور مصرف میکرد که در نهایت منجر به لغو قراردادهای کاری اش شد. اگرچه او برای ترک اعتیاد خود تلاش کرد اما هنوز هم نتوانست آن را به طور کامل کنار بگذارد.

بازیگران و چهره های مشهور که به سمت اعتیاد رفتندمایلی سایرس
اگر چه مایلی سایرس در مصاحبه های اخیرش اعلام کرده که مصرف مواد مخدر را کنار گذاشته اما این واقعیت گذشته او را پاک نمی کند. او در گذشته از هر فرصتی برای مصرف مواد استفاده میکرد. حتی عکس های زیادی از او در حال مصرف مواد مخدر نیز توزیع شده است. او علت ترکش را تمرکز روز آلبوم های جدیدش می داند و گفته که ترک وید برایش بسیار ساده بوده است.

بازیگران و چهره های مشهور که به سمت اعتیاد رفتندلیدی گاگا
لیدی گاگا به ماری جوآنا و کوکائین اعتیاد شدید داشت اما خوشبختانه به کمک التون جان توانست اعتیادش را کنار بگذارد. او خودش اعتراف میکند که تنها به علت رویارویی با شهرت، به مواد مخدر روی آورد که مصرف روزانه او حتی از 15 تا 20 جوینت هم تجاوز میکرد.

بازیگران و چهره های مشهور که به سمت اعتیاد رفتند

بازیگران معتاد،ستاره های معتاد،بازیگران و افراد مشهور معتاد،بازیگران مشهور سینما و اعتیاد