پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بازیگر زن مشهور کلیه اش را به سلنا گومز هدیه کرد

بازیگر زن مشهور کلیه اش را به سلنا گومز هدیه کرد

بازیگر زن معروف کلیه اش را به سلنا گومز هدیه کرد 

سلنا گومز که مدت هاي شمار زیادی از با مریضی کلیه حسابی دوران سختی داشت سرانجام عمل پیوند کلیه انجام داد. اهدا کننده نیز یک بازیگر بود. فرانسیا راییسا بازیگر سریالِ “زندگی پنهان نوجوان آمریکایی” کلیه‌اش را به سلنا گومز خواننده معروف اهدا کرده هست.

 

سلنا گومز خواننده و بازیگر معروف آمریکایی چندی پیش عمل پیوند کلیه را از سر گذرانده هست. کسی که کلیه را به او اهدا کرده, فرانسیا راییسا بازیگر سریال‌هایي چون “زندگی پنهان نوجوان آمریکایی” و “سی اس آی” هست.

 

گومز پنجشنبه 23 شهریور در اینستاگرام این خبر را منتشر کرد و این عمل را علت غیبت چند وقت جدید خود خواند. گرچه در این نوشته اینستاگرامی اشاره‌اي به محل و شرایط عمل جراحی نشده هست.

بازیگر زن مشهور کلیه اش را به سلنا گومز هدیه کرد

به گزارش پارس ناز او در این خصوص نوشته هست: “واژه‌ها برای تشکر از فرانسیا راییسا کافی نیستند. او بهترین هدیه را به من داد و با اهدای کلیه‌ اش فداکاری بزرگی کرد.”همراه با این نوشته‌ ها تصویری از سلنا گومز و راییسا روی تختِ بیمارستان نیز منتشر شده هست. سلنا گومز 25 سال و راییسا 29 سال سن دارد.

 

سلنا گومز سال 2015 اعلام کرد که به مریضی لوپوس مبتلا هست و چند وقتی برای مقابله با افسردگی و حملاتِ پریشانی ناشی از مریضی از فعالیت حرفه‌اي کناره گرفت.