پارس ناز پورتال

قاصدک 24

بلیط لحظه آخری

با کمک تکنولوژی از دنیای مدرن رهایی پیدا کنید؟

با کمک تکنولوژی از دنیای مدرن رهایی پیدا کنید؟

با کمک تکنولوژی از دنیای مدرن رهایی پیدا کنید؟

اگر ازآن‌ دسته افرادی هستید که دراین عصر حکم‌رانی گجت‌ها و ابزارهای متنوع الکترونیک, نسبت به سلامت روح و روان, کیفیت زندگی و رشد شخصیتی خود حساسیت دارند, حتماً به دنبال راه نجاتی برای رهایی از دنیای مدرن هستید. اما به راستی چگونه میتوان از دنیای مدرن رهایی یافت؟

 

به گزارش پارس ناز شاید ملموس‌ ترین تفاوت عصر حاضر با چند دهه‌ي گذشته, رشد سرسام‌آور و پیوند تنگاتنگ تکنولوژی با زندگی مدرن باشد. امروزه تقریباً اکثر نیازهای روزمره از خرید نان گرفته تا فروش خودرو از طریق نرم‌ افزارها و ابزارهای اینترنتی به سریع‌ترین و ساده ترین روش ممکن برطرف می شود.

 

اما اگر دقیق‌ تر نگاه کنیم, اکثر ابزارهای اینترنتی موجود, عمدتا برای رفع نیازهای ابتدایی ایجاد شده‌اند و کم‌تر اپلیکیشن یا سایتی در راستای ارتقاء کیفیت سطح‌ زندگی و پرداختن به نیازهای اساسی‌ فعالیت میکند.

 

از طرفی با وفور اپلیکیشن‌ها و سریع‌ تر شدن انجام امور روزمره نسبت به گذشته, ریتم زندگی شهری نیز نسبت به قبل تندتر شده است و برخلاف تصور, مشکل کمبود وقت و مغفول ماندن کارهای مهمی مانند مطالعه و خودسازی هم‌چنان به قوت خود باقی است.

 

آیا راهی برای رهایی از دنیای تکنولوژی به ذهنت ان میرسد؟ دراین پست نیت داریم درمورد‌ي یک “اپلیکیشن” کاملا کاربردی صحبت کنیم که می تواند بر سبک زندگی‌مان تاثیر زیادی بگذارد و تا حد زیادی بعضی از آسیب‌هاي زندگی شلوغ شهری را جبران کند.

 

“نوار” یک اپلیکیشن فوق‌ العاده در حوزه‌ي عرضه‌ي محتوای ارزشمند صوتی است. البته آنچه دراین پست مورد دقت نگارنده است, یک محصول مخصوصاً از نوار, با اسم تجاری “کپسول” است.

 

کپسول, عصاره‌ي برترین عناوین موفقیت و روانشناسی دنیا است که در فایل‌هاي صوتی حدوداً ۱۵ دقیقه‌اي فشرده شده است. انچه دراین محصول شاخص است, طراحی هوشمندانه‌ي آن برای سازگاری با سبک زندگی پرسرعت امروزی است.

 

چرا که شما به سهولت میتوانید زمانی که در مترو هستید یا در کافه‌اي منتظر آماده شدن سفارش‌تان نشسته‌اید یا حتی زمانی که از یک پیاده‌روی کوتاه لذت می برید, به کپسول گوش دهید

 

ودر سریع‌ترین حالت ممکن در راستای آگاهی از مسائل بسیار مهمی مانند مباحث زناشویی, چگونگی راه‌اندازی یک کسب‌وکار شخصی, موضوعات روان‌شناسی و موفقیت و… گامی جدی و بزرگ بردارید. این محصول جذاب هم‌اکنون از طریق اپلیکیشن‌ و سایت نوار قابل دریافت است و هردو روز یکبار نیز, عناوین جدید آن منتشر می شود.