پارس ناز پورتال

قاصدک 24

برادر مرده عروس به این شکل به مراسم آمد

برادر مرده عروس به این شکل به مراسم آمد

برادر مرده عروس به این شکل به مراسم آمد 

برادر عروس که جان خود را از دست داده بود با دلتنگی های خواهرش توانست در عکس ها به این شکل حضور پیدا کند تا آرامشی باشد بر دل خواهرش. یک زن انگلیسی که برادرش را چند ماه پیش از مراسم عروسی خود در یک سانحه رانندگی از دست داد، تصویر او را به عکسهای مراسم عروسی‌اش اضافه کرد.

 

 این زن جوان انگلیسی به دلیل علاقه زیادی که به برادرش داشت، پس از پایان مراسم ازدواجش از یک گرافیست حرفه‌ای خواست تصویر برادرش را نیز به عکسهای خانوادگی او اضافه کند.
برادر مرده عروس به این شکل به مراسم آمددر یکی از این تصاویر، «کاترین کارتر» در لباس عروسی بین مادر و ناپدری‌اش ایستاده است و برادرش نیز با چهره‌ای خندان ولی محوشده در حالیکه دستش را روی شانه او گذاشته در کنار او قرار گرفته است. در یک عکس دیگر نیز او و برادرش به تنهایی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.کاترین گفت پس از آنکه این عکسها را برای نخستین بار مشاهده کرد، نتوانست جلوی گریه کردن خود را بگیرد.
برادر مرده عروس به این شکل به مراسم آمدبرادر کاترین زمانی که در سانحه تصادف کشته شد تنها 29 سال داشت.گرافیستی که عکس برادر کاترین را به عکسهای خانوادگی او اضافه کرد، می‌گوید پس از ویرایش عکسهای عروسی کاترین و انتشار خبر آن در شبکه‌های اجتماعی، افراد بسیار دیگری از او خواسته‌اند تصویر عزیزانشان را به عکسهای خانوادگی آنها اضافه کند.